Waldemar Malicki do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Malicki Waldemar

Muzyka klasyczna i kabaret to niecodzienna mieszanka, która powodować może wybuchy śmiechu. Prekursor tego połączenia, Waldemar Malicki, ma w tym dużo doświadczenia, a prywatny koncert w jego wykonaniu bez wątpienia rozbawi nawet największego ponuraka.

Waldemar Malicki to uznany pianista z wieloletnim doświadczeniem.

Wykształcenie zdobył w gdańskiej Akademii Muzycznej, a doświadczenie sceniczne w czasie współpracy z orkiestrami filharmonicznymi.

Występował na wielu festiwalach, wśród których można wymienić m.in. Festiwal Pianistyki Polskiej w Słupsku, Festiwal Muzyczny w Łańcucie, Festiwal Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, Festiwal Chopinowski w Dusznikach-Zdroju, "Warszawską Jesień", "Wratislavia Cantans", Mazurską Noc Kabaretową w Mrągowie, Festival Cervantino w Meksyku, Festival Chopin w Genewie), na koncertach dla instytucji kulturalnych i społecznych - Fundacji rodziny Buzków, Fundacji "Crescendum est" Aleksandra Gudzowatego oraz na wystawie EXPO w Hanowerze (2000). W swoim dorobku ma współprace z wybitnymi skrzypkami, śpiewakami i zespołami kameralnymi oraz około 40 wydawnictw płytowych. Jego muzyczna twórczość została doceniona m.in. trzema Fryderykami.

Muzyk i satyryk w jednym

Waldemar Malicki to muzyk, który swoje muzyczne zdolności umiejętnie łączy z satyrą, dzięki czemu eventy z jego udziałem to pełne humoru spotkania na wysokim poziomie artystycznym. To doskonały gości na imprezy firmowe, konferencje biznesowe, uroczystości i wszelkiego innego rodzaju spotkania, które potrzebują wyjątkowej oprawy.

Muzyk z powodzeniem realizuje się również w telewizji. Jest twórcą muzyczno – kabaretowego show „Co tu jest grane?” emitowanego w telewizji publicznej, które docenione zostało m.in. nagrodą Grand Prix na Festiwalu Dobrego Humoru.

Jego kabaretowo – muzyczne zainteresowania zaowocowało powstaniem Filharmonią Dowcipu oraz wspólnymi występami z Zenonem Laskowikiem.

Skontaktuj się z managerem Waldemara Malickiego i przekonaj się, że muzyka klasyczna, rozrywkowa i dowcip to najwyższej klasy rozrywka na każdą imprezę.

na event kabaret smile | mirosław oczkoś manager | pan li do wynajęcia | manager waldemar malicki | zespoły coverowe na imprezę firmową