Techniki estradowe

Impresariat Szulc oferuje Państwu najwyższej jakości usługi z zakresu techniki estradowej. Naszym zadaniem jest zapewnienie w pełni profesjonalnej i najwyższej jakości obsługi obejmującej:

 • oświetlenie imprez,
 • nagłaśnianie imprez,
 • obsługę techniczna imprez,
 • wszelkie dodatkowe usługi z zakresu techniki estradowej.

Gwarantujemy najwyższej klasy sprzęt oraz profesjonalny zespół specjalistów z zakresu techniki estradowej, dzięki czemu każda impreza będzie wielkim sukcesem. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze technicznej imprez w Poznaniu i całym kraju, począwszy od przygotowania specyfikacji technicznej, spełnienia riderów artystów, na realizacji projektu kończąc. Nasze usługi to nie tylko oświetlenie i nagłaśnianie imprez. Poznański Impresariat Szulc zagwarantuje Państwu odpowiednią scenę, projektory multimedialne, telebimy, systemy realizacji wizji, hale namiotowe, trybuny, płotki zabezpieczające i inny, konieczny dla efektownej i bezpiecznej imprezy sprzęt. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy w zakresie obsługi technicznej imprez w Poznaniu oraz innych miastach zdobyli duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantują najwyższą jakość obsługi.

technika estradowa

Profesjonalne oświetlenie imprez w całym kraju oraz za granicą

W ramach usługi oświetlenia imprez, poznański impresariat oferuje najwyższej jakości sprzęt oświetleniowy

 • Martin Mac Quantum Profile,
 • Mac Aura XB Wash,
 • Mac Quantum Wash,
 • Clay Paky B-EYE K10, B-EYE K20,
 • Alpha Spot QOW 800,
 • Sharpy,
 • Alpha Beam,
 • Vari- Lite VL 4000 Spot,
 • Vl 770 Spot,
 • Robe Pointe,
 • Robe Wash Spider,
 • GLP 700 CMY Spot.
 • Portman P1,P2 Hexaline,P3,P4 MiniLed 

Znajdziesz u nas również oświetlenie architektoniczne SGM Palco 3 (ip65), Studio City COlor 2,6kW, Eurolite Kolorado MK2. Pracujemy na profesjonalnych stołach do realizacji oświetlenia Grand MA full, Chamsys MQ40, MQ60, MQ100, SGM Pilot 300, Higend HOG 4.

Impresariat Szulc z Poznania oferuje oświetlenie imprez realizowane najwyższej klasy sprzętem. Dzięki różnorodności technicznej jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe oświetlenie imprez na terenie Poznania, jak również całej Polski, zarówno podczas eventów w obiektach zamkniętych, jak i w plenerze. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz sprawny montaż i demontaż sprzętu. W ramach usługi oświetlenia imprez, poznański impresariat oferuje oświetlenie architektoniczne, pozwalające uzyskać imponujące efekty. Impresariat Szulc to gwarancja profesjonalnego oświetlenia każdej imprezy.

Impresariat Szulc z Poznania – nagłośnienie najwyższej jakości

Odpowiednie nagłośnienie imprezy to gwarancja doskonałej zabawy dla jej uczestników. Powierz realizację nagłośnienia Twojej imprezy poznańskiemu impresariatszulc.pl, a otrzymasz profesjonalną obsługę wydarzenia, najwyższej jakości sprzęt, spełniający europejskie normy bezpieczeństwa, kompleksowe przygotowanie i realizację projektu. Mamy świadomość, jak ważne dla atmosfery jest nagłośnienie imprezy. Impresariat Szulc z Poznania dysponuje najwyższej klasy systemami nagłośnienia, m.in. Mayer Sound, L-Acoustics, DB Technology, Nexo, Pol-Audio. Realizujemy imprezy na stołach mixerskich Midas Pro2C,Soundcraft  Vi1, Vi6, Vi 3000, Solid State Logic L200, Yamaha QL5, CL3, CL5, CL7, Allen & Heath D-live S 5000, SQ6, SQ5.  Niezależnie od rodzaju imprezy, czy będzie to koncert czy konferencja, z nami każdy event przeobrazi się w wielki sukces. Nasi specjaliści przygotują i kompleksowo zajmą się profesjonalną realizacją nagłośnienia każdego wydarzenia.

nagłaśnianie imprez poznań

Obsługa techniczna imprez

Odpowiednio zestrojone ze sobą światło i dźwięk, zapewnią niezapomniane wrażenia gościom. Precyzyjnie zaprojektowane i wyreżyserowane efekty wywołają zachwyt i zachęcą do zabawy. Jeżeli to właśnie jest Twoim celem, trafiłeś w dobre miejsce. Impresariat Szulc z Poznania zapewni profesjonalną obsługę techniczną Twojej imprezie, niezależnie od jej wielkości i stopnia skomplikowania. Podejmiemy się i wykonamy każde, nawet najtrudniejsze z punktu widzenia techniki estradowej zadanie. Nasz zespół specjalistów zapewni profesjonalną obsługę techniczną imprezy oraz najwyższej jakości sprzęt, w pełni spełniający wymagania nawet najbardziej kapryśnych gwiazd. Współpraca z Impresariatem Szulc z Poznania to pewność obsługi technicznej imprez na najwyższym, światowym poziomie. Technika estradowa oraz obsługa techniczna imprez to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim wielka pasja. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi technicznej imprez w Poznaniu i całej Polsce pozwala nam na indywidualne podejście do każdego nowego projektu. Dzięki współpracy z Impresariatem Szulc z Poznania najmniejsza nawet impreza stanie się wielkim wydarzeniem, uczestnicy będą zachwyceni jakością świateł i czystością dźwięku, a artyści otrzymają tak ważny w ich pracy komfort i najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do kontaktu z Impresariatem Szulc. Jesteśmy przekonani, że stworzymy dla Państwa najlepszą imprezę, w jakiej uczestniczyliście do tej pory.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zapewnienia wszelkiej wymaganej techniki estradowej oraz pełnego nadzoru technicznego, począwszy od opracowania dokumentacji technicznej przedsięwzięcia, a na realizacji kończąc.

Zapewniamy sceny, oświetlenie, nagłośnienie, projektory multimedialne, telebimy, systemy realizacji wizji, scenografię, płotki zabezpieczające, hale namiotowe, trybuny dla publiczności i inny sprzęt określany jako: technika sceniczna i estradowa.

Część sprzętu posiadamy na własność natomiast długoletnie kontakty w branży oraz długofalowa współpraca z czołowymi firmami na rynku polskim przy produkcji jednych z największych imprez masowych, pozwalają nam na zaoferowanie każdemu z naszych Klientów bardzo konkurencyjnych cen na wynajem sprzętu, którego nie mamy w swojej ofercie.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, mogącymi zapewnić najwyższy poziom usług oraz wyłącznie markowy, atestowany sprzęt gwarantujący pełne bezpieczeństwo produkcji. Wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia i systemy spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Naszą siedzibą jest Poznań, ale działamy na terenie całego kraju.

Posiadamy w swojej ofercie:

- profesjonalne podesty sceniczne Tuchler Handy Open Air o modułach 2x1 m i atestowanej wytrzymałości 1500 kg/moduł z wymiennymi nogami stałymi i teleskopowymi o różnych wysokościach w zakresie 10-140 cm (również nogi z kołami). Mogą znaleźć wiele zastosowań. Doskonale sprawdzają się jako alternatywa forma podestów dużo lepsza niż praktikable.

- oryginalne lekkie, barierki / płotki zabezpieczające Securistar tzw. "papieskie" o wymiarach 225x105 cm francuskiej firmy Doublet – idealnie sprawdzające się jako wygrodzenia sceniczne na każdą imprezę plenerową.

- ozdobne słupki wygrodzeniowe wykonane ze stali nierdzewnej z grubymi linami o łącznej długości 80 m; nasze stojaki odgradzające to również świetny nośnik reklamowy – dzięki zamontowaniu pomiędzy nimi specjalnej poprzeczki można w bardzo elegancki sposób eksponować bannery reklamowe.

- krzesła czarne konferencyjne

- projektory multimedialne Sanyo różnych mocy od 3700 (PLC-XT16) do 10000 ANSI lumenów (PLC-XF45)

- ekrany przednioprojekcyjne i tylnoprojekcyjne Stumpfl różnych wymiarów (3x2, 4x3, 6x4, 8x6, 9x3 m)

- systemy realizacji wizji firmy Kramer i sprzęt operatorski

- ekrany plazmowe na statywach

- system łączności bezprzewodowej Motorola działający na ogólnodostępnym paśmie częstotliwości

- system oświetleniowy bazujący na urządzeniach Mac Martin 500, Mac Martin 600, oświetlacze architektoniczne 2,5 kW, LED Stripe, Par LED, Par 64, Blinders, Strobo, Profil, Spot

jacek walkiewicz na event | marcin daniec prywatny koncert | prywatny występ mirosław oczkoś | prywatny występ nick sinckler | na event waldemar malicki