Oferta

Zespoły Coverowe do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Zespoły Coverowe

 

 

 

Najlepsze zespół Coverowe zarażają energią i pozytywnie nakręcają do zabawy co często jest kluczem do udanej imprezy. Ich nieocenioną zaletą jest uniwersalność. Bez względu na upodobania muzyczne, profesje czy wiek, każdy gość będzie bawił się wyśmienicie przy lubianych przebojach muzyki popularnej w nowych, często oryginalnych aranżacjach. Rytmiczna muzyka porywa do tańca, a znane teksty zachęcają do wspólnego z zespołem śpiewu, dając przy tym mieszankę sprzyjającej dobrej zabawie. Jeśli szukasz Cover Bandu z klasą dobrze trafiłeś! Współpracujemy z najlepszymi muzykami którzy dzięki zróżnicowanemu repertuarowi wpisują się w większość tematów muzycznych. Posiadamy wiele sprawdzonych scenariuszy które możemy zaproponować Tobie i Twoim gościom. Wybierając proponowane przez nas zespoły masz pewność realizacji założeń na najwyższym poziomie. Zespoły coverowe na wynajem umożliwiają organizacje imprezy nawet najmniejszej imprezy w sposób, który na długo zapadnie w pamięć gościom. To niezawodny wybór na wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, imprezy firmowe i integracyjne, a także na większe eventy miejskie i lokalne. Organizacja imprezy jeszcze nigdy nie była tak prosta. Skontaktuj się z managerem zespołów i wybierz muzyczną oprawę skrojoną na miarę twoich potrzeb i oczekiwań.

 

DRUGI TYDZIEŃ
Drugi tydzień to bez wątpienia jednen z najlepszych zespołów coverowych w polsce. Każdy występ to wyjątkowe widowisko wypełnione dźwiękami granymi ,,Na żywo“pozytywną energią, pasją i miłościa do muzyki co naprawdę widać i słychać. Podczas imprez z udziałem zespołu usłyszeń mozna największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, poczawszy od lat 50-tych a skończywszy na współczesnych hitach. Drugi tydzień posiada ogromne doświadczenie zdobyte podczas występów dla wielu różnych odbiorców. Zespół sprawdza się, zarówno na małych kamerálních imprezach, jak również podczas wielkich przedsięwzięć masowych.
GOŚCIE COVER BAND
Zarażają energią i pozytywnie nakręcamy do zabawy. Mamy swój charakter, który doceniają uczestnicy imprezy. Gramy dobrą muzykę na poziomie. Jeśli szukasz Cover Bandu z klasą dobrze trafiłeś! Zobacz video i zarezerwuj termin. Elastyczność oferty muzyczne. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi wpasujemy się w większość tematów muzycznych. Posiadamy wiele sprawdzonych scenariuszy które możemy zaproponować Tobie i Twoim gościom. Wybierając nasz zespół masz pewność realizacji założeń i podpisanej umowy. Optymalny skład zespołu to 7 osób. Możesz powiększyć go o dodatkowych muzyków ( np. sekcję dętą ).  
COVERBAND
Coverband to grupa osób, których pasją życia jest muzyka. Na co dzień zajmujemy się tym zawodowo. Jesteśmy składem instrumentalno-wokalnym, którego atutem są własne aranże, trzy wokale i sekcja dęta. Repertuar zespołu to muzyka wszystkich pokoleń. Wykonywane utwory dobierane są zgodnie z gustami i rodzajem imprezy. Wysokiej jakości nagłośnienie zapewni oprawę muzyczną na bardzo dobrym poziomie. Nasze zaangażowanie i energia spowodują, że będziecie o nas pamiętać.
GROOVE AVENUE
Groove Avenue to zawodowy Cover Band dla tych, którzy oczekują: dobrego smaku w doborze repertuaru oraz profesjonalnego wykonania,  nietuzinkowych wrażeń oraz stylu i klasy w muzycznej oprawie,  dużej dawki energii i rozrywki na wysokim poziomie, jakości i nowoczesnego brzmienia. Groove Avenue na stałe gra w 5 lub 6 osobowym składzie odpowiednio dobranych muzyków i wokalistów w zależności od rodzaju imprezy. W naszym składzie znajdą Państwo utalentowanych muzyków z doświadczeniem scenicznym i bardzo dobrymi umiejętnościami muzycznymi, wokalnymi oraz umiejętnością improwizacji. Dzięki temu zyskujecie pewność, że Państwa uroczystość będzie na najwyższym muzycznym poziomie.
GIGANT ORKIESTRA
Gigant Orkiestra to kwintet, który powstał w Poznaniu w 2006 roku. Zespół składa się z profesjonalnych artystów, którzy na codzień współtworzą wiele projektów muzycznych. Założycielami są wokalistka Ania Polowczyk i gitarzysta Darek Kamiński. Śpiewamy na 3 głosy, a największą siłą naszego zespołu są świetnie brzmiące duety wokalne Ani (półfinalistki programu Mam Talent) oraz Piotra Schulz’a (znanego z festiwali polskiej piosenki w Opolu) zatopione w gęstym groovie basu i akustycznej perkusji – to wszystko okraszone jest soczystymi riff’ami gitarowymi Darka. Zgrabnie przepleciony rock, pop, disco i muzyka latynoska sprawi, że nasz muzyczny program to świetna propozycja dla organizatorów koncertów, eventów, bankietów, przyjęć weselnych, studniówek, imprez rodzinnych, jak również spotkań biznesowych, imprez zamkniętych oraz plenerowych.
manager jacek walkiewicz | manager kabaret smile | marcin daniec prywatny koncert | pan li prywatny koncert | waldemar malicki prywatny występ