Oferta

Wokaliści

"Wejście wokalisty na scenę wywołało euforię wśród widzów koncertu”. Każdy organizator imprezy marzy by takie słowa usłyszeć po swojej imprezie. Spełniając Państwa oczekiwania dokonaliśmy surowej selekcji najlepszych polskich i zagranicznych solistów których proponujemy naszym klientom.

RAFAŁ BRZOZOWSKI
W 2011 roku wydał dwa single: "Nie mam nic" oraz "Na dobre masz zawsze mnie". Ten ostatni jest piosenką końcową serialu Na dobre i na złe. W 2012 roku wydał kolejny singel, "Tak blisko". Dnia 20 lipca 2012 roku podczas gali Eska Music Awards 2012 otrzymał nagrodę za piosenkę "Tak blisko" w kategorii przebój lata, który wybrali widzowie za pośrednictwem SMSów. Jego singel zajął drugą pozycję na liście przebojów Polish Airplay Chart. 4 sierpnia 2012 roku wokalista zdobył Srebrny Samowar na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej za utwór "Pozovi mienia ticho po imieni". Jego debiutancki album "Tak blisko" ukazał się 7 sierpnia 2012 roku. 7 lipca 2013 roku wokalista wystąpił na koncercie Lato ZET i Dwójki, zdobywając podczas jego trwania nagrodę za najlepszy występ. W 2017 roku artysta zagrał koncert z udziałem Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina promujący najnowszą płytę ,,Polskie Standardy” z udziałem gości: Matt Dusk, Zbigniew Wodeck, Basia Kurdej-Szatan, Natalia Szroeder. 
ANDRZEJ PIASECZNY
Urodził się w Pionkach koło Radomia. Od najmłodszych lat interesował się muzyką, śpiewał w szkolnym zespole Cavatina (jako jedyny wokalista wśród ośmiu dziewcząt). Po ukończeniu liceum w klasie o profilu biologiczno – chemicznym rozpoczął studia na WSP w Kielcach, kierunek – wychowanie muzyczne. Miał nadzieję spotkać tam osoby, z którymi mógłby założyć zespół. I tak się stało – w 1992 roku Artysta przyłączył się do grupy Mafia. 
GRZEGORZ HYŻY
Hyży rozpoczął swoją karierę muzyczną pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy to po jednym z koncertów jam session w Poznaniu wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky. Grupa rozpadła się po roku współpracy, a wokalista został założycielem i liderem formacji Grzegorz Hyży & Band. W jej skład weszli muzycy, grający na co dzień w takich grupach, jak Lans Vegas czy Whiskey River: gitarzysta Maciej Jałowski, klawiszowiec Kuba Wilczek, perkusista Damian Krawczyk i basista Grzegorz Nowak. W 2013 roku Hyży wziął udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor, w którym artysta zakwalifikował się do finału. Ostatecznie wokalista zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie z Klaudią Gawor. W finale wystąpił w duecie z Rea Garveyem z zespołu Reamonn.W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel Hyżego, „Na chwilę”, który dotarł do pierwszego miejsca polskiego zestawienia airplay. Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty pt. Z całych sił, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku. Współautorem i współproducentem płyty został Bartosz „Tabb” Zielony.
MARGARET
Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 roku minialbumem All I Need, z którego pochodzi singel „Thank You Very Much” notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki, gdzie zajęła 2 miejsce. W 2014 ukazał się jej debiutancki album studyjny Add the Blonde. Wydawnictwo uplasowało się na 8. miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskało certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowały single „Wasted”, „Start a Fire” – oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, oraz „Heartbeat”, natomiast jego reedycję „Cool Me Down” i „Elephant”. Utwory zajęły kolejno 6., 10., 11., 4. i 21. miejsce na liście AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Dodatkowo singel „Cool Me Down” w Polsce pokrył się podwójną platyną. Ponadto utwór notowany był na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Pod koniec 2015 premierę miał drugi album studyjny piosenkarki – Just the Two of Us, nagrany w duecie z Mattem Duskiem. Płyta była notowana na 28. miejscu w zestawieniu OLiS i zdobyła status platynowej.Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.
KUBA BADACH
W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której absolwentem został w grudniu 2000. Podczas studiów brał udział w wielu projektach muzycznych. Współpracował wtedy m.in. z Katarzyną Gaertner, Robertem Jansonem (nagrał z nim dwie płyty: „Trzeci Wymiar” i „Nowy Świat”) oraz zespołem Polucjanci z którym w  2000 wydał wraz z zespołem debiutancki album zatytułowany Tak po prostu.W 2002 Polucjanci dali koncert w klubie „Baggot INN” w West Greenwich Village na Manhattanie, a 8 czerwca Polucjanci i Kayah zagrali koncerty w prestiżowej sali „Avery Fisher Hall” w Lincoln Center. Koncert, przygotowany przez Ewę Sokołowską, poświęcony był Andrzejowi Zausze. W 2002, 2003 i 2006 brał udział w akcji „Święta, święta”, na okoliczność której skomponował piosenkę „Tak jak śnieg” i zaśpiewał w kwartecie z Mieczysławem Szcześniakiem, Andrzejem Piasecznym i Andrzejem Lampertem cover George’a Michaela w polskiej wersji językowej - „Kolęda dwóch serc”. Na potrzeby programu w 2006 r. wykonał cover „Save the best for last” („Najlepsze spełni się”). Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Kuba Badach znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole muzyki pop Poluzjanci. Od 1999 roku występuje w zespole Bernarda Maselego - The Globetrotters. Prowadzi także solową działalność artystyczną.
ANIA DĄBROWSKA
Na początku 2004 roku wydała swoją debiutancką płytę, Samotność po zmierzchu, wyprodukowaną przez Bogdana Kondrackiego. Album dostał bardzo dobre recenzje, a jego premierę poprzedzał singel "Tego chciałam", który stał się dużym przebojem. W tym samym roku piosenkarka wystąpiła w konkursie Premier na festiwalu w Opolu z utworem "Glory". Kolejne przebojowe single, "Charlie, Charlie" i "Inna", umocniły pozycję piosenkarki na polskim rynku muzycznym, a za nakład ponad 40 tys. egzemplarzy debiutancka płyta jesienią uzyskała status złotej. Na początku 2004 roku wydała swoją debiutancką płytę, Samotność po zmierzchu, wyprodukowaną przez Bogdana Kondrackiego. Album dostał bardzo dobre recenzje, a jego premierę poprzedzał singel "Tego chciałam", który stał się dużym przebojem. W tym samym roku piosenkarka wystąpiła w konkursie Premier na festiwalu w Opolu z utworem "Glory". Kolejne przebojowe single, "Charlie, Charlie" i "Inna", umocniły pozycję piosenkarki na polskim rynku muzycznym, a za nakład ponad 40 tys. egzemplarzy debiutancka płyta jesienią uzyskała status złotej.W czerwcu 2008 roku ukazała się trzecia płyta artystki, W spodniach czy w sukience?, nad którą Ania pracowała między innymi z Leszkiem Możdżerem oraz Danielem Bloomem. Krążek kontynuował zapoczątkowaną na poprzednim wydawnictwie tematykę retro i styl lat 60., co na tym etapie kariery Ani stało się znakiem rozpoznawczym jej twórczości. Album okazał się kolejnym sukcesem komercyjnym (po czterech dniach uzyskał status złotej płyty, ostatecznie pokrywając się platyną), a także artystycznym, choć opinie krytyków na temat płyty były podzielone. Na pierwszy utwór promujący album wybrano "Nigdy więcej nie tańcz ze mną".W kwietniu 2010 odbyła się premiera czwartego albumu, zatytułowanego Ania Movie, na którym znalazły się się wyłącznie covery piosenek z klasycznych filmów i seriali. marca 2016 roku, po czterech latach od Bawię sięświetnie, w sklepach ukazał się kolejny album piosenkarki pt. Dla naiwnych marzycieli.
SYLWIA GRZESZCZAK
Wokalistka wydała dotychczas cztery albumy studyjne: Ona i On z Liberem, oraz trzy solowe: Sen o przyszłości, Komponując siebie oraz Tamta dziewczyna.W 2005 wzięła udział w czwartej edycji programu Idol. Wygrała również konkurs poezji śpiewanej za skomponowanie muzyki do wiersza Ernesta Brylla.W lutym 2014 wokalistka została nominowana do nagrody Wiktory w kategorii Gwiazda piosenki. W kwietniu natomiast zdobyła trzy nominacje do Superjedynek, odbywających się w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w kategoriach: SuperArtystka, SuperAlbum (za Komponując siebie) i SuperPrzebój (za „Księżniczka”).6 kwietnia 2016 obie solowe płyty wokalistki Sen o przyszłości i Komponując siebie uzyskały status potrójnie platynowej płyty. 26 sierpnia wystąpiła na gali Eska Music Awards 2016, gdzie zaśpiewała piosenkę „Tamta dziewczyna”. Podczas wydarzenia otrzymała dwie statuetki w kategoriach Najlepsza artystka i Eska TV Award – Najlepsze video za „Tamtą dziewczynę”.
STACHURSKY
Dlaczego Stachursky...??!! ... bo to największa gwiazda naszej sceny pop!! Zaskakuje swoich fanów nowoczesnym obliczem polskiej muzyki komercyjnej!! Każda płyta to ogromna dawka tanecznej i przebojowej muzyki!!  Są one nagrywane jednocześnie w kilku krajach!! Korzysta z usług producentów z USA, Włoch, Niemiec, Czech i Szwecji!!  Koncertował na całym świecie!! Ma na swoim koncie największy estradowy sukces w Polsce, Trasę Koncertową FINAŁ!!  Sprzedałłącznie ponad milion płyt!!  Zdobył nagrody!! (Superjedynka 2000, 2001, 2002, Bravo OTTO (brązowe) 1999, Bravo OTTO (srebrne) 2000, Mikrofon Popcornu, Play Box 2000, Skrzydła Super Expressu 2001) Ostatnia płyta "TRWAM" z przebojami "Taki Raj", Jesteś Moim Przeznaczeniem" oraz " Co Dziś Zrobić Mam"potwierdza jogo wysoką pozycję!! Koncerty Stachursky'ego są wielkim wydarzeniem artystycznym, na które przychodzi tysiące wielbicieli i fanów w każdym zakątku świata!! Podczas koncertów stosuje wizualizacje na telebimie!! Najważniejsza dla niego jest... muzyka!!
NATALIA KUKULSKA
Polska piosenkarka, autorka tekstów i producent muzyczny. Córka piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Od 1986 roku kiedy zadebiutowała na muzycznej scenie wydała 15 długogrających albumów okraszonych licznymi nagrodami przemysłu fonograficznego. Dziś Natalia Kukulska jest dojrzała artystką Polskiej sceny muzycznej a jej największe przeboje śpiewa cała Polska.
PATRYCJA MARKOWSKA
Piosenkarka i autorka tekstów, córka wokalisty zespołu Perfect – Grzegorza Markowskiego. Artstka ma na swoim koncie 8 albumów I niezliczoną ilość nagród od nagrody Premier KFPP w Opolu za piosenkę ,,Świat się pomylił”, przez Złote Dzioby 2007, Nagrodę Eska Music Awards 2008, Telekamery 2011 po nagrodę Artysta Roku.  Koncert Patrycji Markowskiej przepełniają wspaniałe przeboje okraszone niepowtarzalnymi emocjami.
ANIA WYSZKONI
Piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka i autorka tekstów.W 2009 roku Ania Wyszkoni wydała pierwszy album pod własnym nazwiskiem pt. "Pan i Pani", z którego pochodzą przeboje: "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Lampa i sofa", "Wiem, że jesteś tam". Płyta szybko pokryła się "złotem", następnie "platyną", by docelowo stać się "podwójnie platynowa", a każdy pochodzący z niej singiel osiągnął spory sukces medialny.  Pierwsza solowa płyta Ani Wyszkoni była zapowiedzią dojrzałego i bardziej eleganckiego wizerunku Ani.W roku 2011 roku Ania została zaproszona do gościnnego udziału w trasie koncertowej "Projekt Grechuta" zespołu Plateau, śpiewając piosenki niezapomnianego Marka Grechuty w nowatorskich i awangardowych aranżacjach Wojciecha Waglewskiego. W listopadzie 2012 roku ukazał się drugi solowy album Ani pt. "Życie jest w porządku", którego głównym producentem, podobnie, jak w przypadku krążka "Pan i Pani" był Bogdan Kondracki. Ania jest artystką, która bardzo chętnie i z wielkim oddaniem angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. W roku 2011 była nominowana do nagrody Gwiazdy Dobroczynności, a w grudniu 2012 roku została ambasadorką Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Jaszkotlu koło Wrocławia. Koncerty Ani Wyszkoni są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii. Na scenie towarzyszy Jej zespół znanych i doświadczonych muzyków.Anna Wyszkoni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej. Jest również mamą czternastoletniego Tobiasza i trzyletniej Poli.
MARYLA RODOWICZ
Piosenkarka muzyki pop, ale także pop-rock i folk rock, aktorka. Wszechstronnie uzdolniona artystka krajowej i zagranicznej sceny muzycznej od lat  60- tych jest niekwestionowaną Królową Polskiej Piosenki. Piosenkarka od lat zaskakuje swoją publiczność nowymi pomysłami i sceniczną kreacją a każdy koncert to niepowtarzalne wydarzenie które na długo pozostaje w pamięci widzów.
AGNIESZKA CHYLIŃSKA
Piosenkarka i autorka tekstów, a także osobowośćtelewizyjna.Wokalistka była wielokrotnie nagradzana i nominowana do najróżniejszych nagród jako najlepsza wokalistka i autorka tekstów. Były to m.in. Fryderyki, PlayBoxy, czy konkursy organizowane przez pisma muzyczne. W styczniu 2002 roku Chylińska nagrodzona została Paszportem „Polityki” za „drapieżny głos, który jest najlepszym instrumentem zespołu O.N.A., za teksty piosenek i niebywałą energię na scenie”. W 2003 roku zespół O.N.A. zakończył swoją działalność z powodu „rozbieżności artystycznych”. Wówczas Agnieszka Chylińska założyła własny zespół, sygnowany jej nazwiskiem. 19 marca 2004 roku grupa wydała swoją pierwszą płytę, zatytułowaną Winna. 10 września 2007 roku w warszawskim Teatrze Muzycznym „Roma” nagrany został koncert MTV Unplugged zespołu Hey, podczas którego Chylińska wraz z Kasią Nosowską wykonała piosenkę PJ Harvey pt. „Angelene”. Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą Forever Child Tour okazał się ogromnym sukcesem. Agnieszka znowy zaskoczyła słuchaczy I przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.
WALDEMAR MALICKI
Pianista polski, jak sam o sobie mówi- żyjący . Wszechstronność talentu pozwala mu na niespotykane w świecie zabiegi klawiaturowe . Znany z niezwykle bliskiego kontaktu z publicznością, w zadziwiający sposób łączy wirtuozerię muzyczną i słowną. Humor , zaskoczenie , brak granic wyobraźni i delikatna pikanteria zmieszana ze swoistą elegancją. Nie traci klasy , nie wprowadza polityki , codziennie ćwiczy palce i fanatycznie bawi publiczność w kraju i za granicą. Koncert Waldemara Malickiego to świetna dawka rozrywki podczas imprezy firmowej czy uroczystej gali na wysokim poziomie.
KRZYSZTOF KRAWCZYK
Wokalista, gitarzysta, kompozytor.  Debiutował w 1963 roku w zespole Trubadurzy, z którym w różnych składach personalnych pracował do 1976 roku. Największe sukcesy odnieśli Trubadurzy w składzie: Ryszard Poznakowski, Krzysztof Krawczyk, Marian Lichtmann, Sławek Kowalewski. Największe przeboje: „Znamy się tylko z widzenia”, „Krajobrazy”, „Byłaś tu”, „Kim jesteś”, „Ej, Sobótka, Sobótka”. Obok Czerwonych Gitar kultowy zespół tamtego okresu. Artysta nagrał niezliczoną ilość albumów występując na najbardziej prestiżowych scenach w kraju. Wielu polskich muzyków wzorowało się na talencie muzyka a jego przeboje łączą rozśpiewane pokolenia. Krzysztof Krawczyk jest niekwestionowanym Królem Polskiej Piosenki.
MARIKA
Marika Marta Kosakowska to autorka słów i muzyki, artystka sceniczna, która najnowszym albumem dokonuje stylistycznego przełomu w swojej karierze. Płyta jest poetycka w warstwie tekstowej, elektroniczna, avant-popowa w warstwie muzycznej. Wzbogaca ją kwartet smyczkowy Fair Play Quartet i głosy gości, wśród których są Xxanaxx, Skubas, Buslav, Grubson. Nowa Marika to poszukiwanie odpowiedzi na najważniejsze pytania i nieustająca wiara w sens życia, działania i czucia. Jest intymnie i angażująco. Intensywnie jest też na koncertach.  Marika zaczynała w 2002 roku od brzmień reggae-soul. Na koncie ma książkę „Antydepresanty”, cztery płyty i liczne gościnne udziały. Kilka lat pracowała w radio i telewizji (m.in prowadziła The Voice of Poland). Nominowana do Fryderyków i Superjedynek. Występowała na największych krajowych festiwalach i wielokrotnie reprezentowała Polskę poza granicami: we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach.
MICHAŁ SZPAK
W I klasie liceum poznał Kamila Czaplę, założyciela zespołu Whiplash. I już dwa tygodnie później wystąpił z zespołem po raz pierwszy na ogólnopolskiej imprezie w Krośnie. Od razu zadziwił widzów tym, co stało się później jego artystyczną wizytówką – niezwykłym imagem i charyzmą estradową. Cover „Cienia w dolinie mgieł” w wykonaniu Whiplash wysłany na ogólnopolski konkurs dostał wyróżnienie od Roberta Gawlińskiego, co zaowocowało zaproszeniem Michała do Warszawy. Kolejnym etapem był udział w programie X-Factor. Już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale  wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która  nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i   wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza. W grudniu 2011 roku ukazuje pierwsze wydawnictwo Artysty, EP’ka zawiera 5 premierowych utworów wyprodukowanych przez Łukasza Targosza oraz Michała Grymuzę. Na pierwszego singla zostaje wybrana piosenka “Pretty Babe”. Po 3-letniej przerwie Michał rozpoczął pracę nad swoim nowym materiałem muzycznym. Ponownie zachwycił swoim nieprzeciętnym głosem i autorskim materiałem muzycznym zawartym na albumie zatytułowanym „Byle Być Sobą”. Ten materiał wymyka się spod prób jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. Zupełnie jak jego autor, który nie daje się zaszufladkować. Płyta „Byle Być Sobą” zawiera 12 zróżnicowanych stylistycznie nagrań, które odzwierciedlają zainteresowanie artysty przede wszystkim klimatem muzycznym lat 80-tych i 90-tych, a nawet jego zamiłowanie do muzyki symfonicznej.  5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce. Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce.  Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie. W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.
NORBI
Karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel KOBIETY SĄ GORĄCE z debiutanckiej płyty SAMERTAJM od razu stał się hitem. Kolejne single SAMERTAJM(duet z Natalią Kukulską),BALLADA STUDENCKA czy POKRĘCIO SIĘ W GŁOWIE udowodniły że debiut Norbiego okazał się trafiony, stąd najważniejsza nagroda polskiej branży muzycznej FRYDERYK za najlepszą płytę taneczną, oraz DANCE MUSIC AWARDS przyznawaną przez DJ-ów, a także PLAYBOX, nagroda dziennikarzy radiowych. Rok 1998 to kolejne sukcesy. Singiel NIE ZACZEPIAJ MNIE z drugiej płyty NORBI2 spowodowałże Norbi zaśpiewał w Opolu i poprowadził jeden z koncertów tego zacnego festiwalu. Jesieni tego samego roku ukazał się utwór ROZKOŁYSZ SIĘ, a pod koniec roku na koncie artysty pojawia się kolejny PLAYBOX. W 1999 Norbi nagrywa kolejny album NORBI2000, na którym znalazły się eksperymentalne duety. Gwiazda RMF FM Marcin Jędrych, Szef muzyczny radia ZET i perkusista POPAŻONYCH KAWĄ Wojtek Jagielski, gwiazdy sportu Przemek Saleta, Tomek Iwan i Pioterk Świerczewski, gwiazdy TVP Maciek Orłoś i Marek Sierocki i jedyna gwiazda śpiewająca, ale za to jaka...Krzysztof Krawczyk. Czas na XXI wiek. Nowy czas, nowe brzmienie:)W 2001 roku na rynku muzycznym ukazuje się 4 album Norbiego NORBIhouse, zaśpiewany prawie w całości przez anglojęzycznych wykonawców. Do udziału w tym projekcie udało namówić się dwoje amerykanów: Deidra Jones(Michael Jackson, Randy Crawford, La Bouche)oraz T-One(Sasha)Ale największą gratką był udział Mousse T w piosence C'mon everybody. W 2003 roku Norbi przerabia hit Czerwonego Tulipana JEDYNE CO MAM TO ZUDZENIA, który z powodzeniem wykonuje na koncertach wrzucając go do swego repertuaru. W 2007 Wetfingers sięgają po KOBIETY SĄ GORĄCE. Remix hula po dyskotekach, a Norbi gra go zawsze jako intro na swoich występach. Rok 2010 to KULA SIĘ KRĘCI i bardzo zabawny klip z kuzynem z Mołdawii:))) W 2012 Norbi występuje w debiutanckim projekcie przyjaciół z formacji Coollers WIEM ŻE CIEBIE CHCĘ i wrzucając ten kawałek do repertuaru poszerza grono fanów. Rok 2014,to lato z piosenką LECĘ DO CIEBIE nagraną wspólnie z serbską kapelą Ice. A jesienią znowu Coolers, europejski gwiazdor muzyki dance Mario Bischin i Norbi w pieśni PRZYJACIELE.
Nick Sincler
Amerykański wokalista, nieustannie poszukujący swojego miejsca na Ziemi. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul &r’n’b. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak: Ari Gold, Paradise czy Adam Joseph. Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Tuż po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland czy Surprise Surprise. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inoxfeat. Nick Sinckler) owocuje muzycznymi hitami: I Like You, LightUp The Night czy I’m on my way. 8.04.2018 r. odbyła się premiera nowego albumu Nicka o nazwie 11x11. Krążek jest w całości w języku polskim, co było dużym wyzwaniem dla artysty. Na płycie gościnnie zaśpiewała m.in. Natalia Kukulska. Koncert otworzył trasę promującą płytę. Koncerty odbędą się w największych polskich miastach Warszawa, Łódź, Poznań i Wrocław. Nick wspólnie z zespołem tworzy projekty Tribute to Michael Jackson oraz tribute to George Michael. W najbliższym czasie odbędą się dwa koncerty Tribute z udziałem Nicka, oraz koncert autorski. Od września Nick zasiada w jury, Polskiej edycji telewizyjnego programu „Śpiewajmy razem, All Together Now”. 
Sławek Uniatowski
Wiosną 2005 roku wziął udział w czwartym sezonie talent show  „Idol” w telewizji Polsat. Dotarł do finału, a ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór „Będzie to co musi być”, wydany na jej płycie „Kochać”. W 2006 roku nagrał piosenkę „Kocham cię”, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu „Ja wam pokażę” w reżyserii Denisa Delica. W tym samym roku wystąpił wraz ze Zbigniewem Wodeckim oraz Janem Kantym Pawluśkiewiczem podczas XLIII Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. W 2010 roku zajął pierwsze miejsce na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, gdzie wykonał utwory „Wymyśliłem ciebie” Andrzeja Zauchy oraz „This Never Happened Before” Paula McCartneya.W 2011 roku wziął udział w projekcie „Poland Why Not”, z którym koncertował m.in. w Indiach i Japonii.W 2012 roku wraz z Poet’s Corner nagrał singiel „Angel in my arms”.W 2014 roku podczas koncertu „Grzegorz z Ciechowski. Spotkanie z legendą” zaśpiewał utwór „Tak… Tak… To ja” z repertuaru Obywatela G.C. przy akompaniamencie Polskiej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Orkiestry Adama Sztaby.W międzyczasie koncertował z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald, m.in. w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.W 2016 roku uświetnił koncert z okazji 100. Rocznicy urodzin Franka Sinatry w radiowej Trójce. Zaśpiewał tam wraz z Kubą Badachem, Januszem Szromem oraz Wojciechem Myrczkiem przy akompaniamencie Chopin University Big Band pod kierownictwem Piotra Kostrzewy. Koncert wydano na albumie „Koncerty w Trójce vol. 20 – Frank Sinatra 100-lecie urodzin”.6 września 2016 roku wystąpił z Davidem Fosterem podczas koncertu z okazji obchodów 71. rocznicy uzyskania niepodległości  przez Indonezję zorganizowanych w Warszawie przez Ambasadę Indonezji.25 września 2016 roku w Filharmonii w Szczecinie przedpremierowo zaprezentował materiał z autorskiego albumu „Metamorphosis” rozpisany na orkiestrę symfoniczną i zaaranżowany przez Daniela Nosewicza. Oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego odbyła się 20 kwietnia 2018 roku. Uniatowski „Metamorphosis” to zbiór 13 kompozycji Sławka Uniatowskiego, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki. 23 maja 2018 roku ukazał się album „Dobrze, że jesteś” Zbigniewa Wodeckiego, na którym Uniatowski śpiewa utwór „Nie ma jak Bacharach” na podstawie linii melodycznej wymyślonej przez Wodeckiego. W czerwcu 2018 roku wziął udział w Konkursie Premiery na 55. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, podczas którego wykonał utwór z „5 rano” z albumu „Metamorphosis” oraz w koncercie „Piosenka ci nie da zapomnieć”.  
Robert Janowski
Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować i przybliżyć Państwu wyjątkowego artystę – Roberta Janowskiego. Od 20 lat gości na ekranach milionów telewidzów jako prezenter uwielbianego przez polską publiczność programu rozrywkowego „Jaka to melodia?” Obecnie prowadzi również audycję na antenie radia „Złote przeboje” pt. „Muzyka mojego życia”, w której dzieli się z państwem magią i pięknem – czasem poruszających do łez, czasem wywołujących uśmiech – wspomnień zaczarowanych w piosenkach. Robert Janowski to artysta wrażliwy na emocje innych, dlatego każdy z jego koncertów i prowadzonych eventów jest niepowtarzalny.
prywatny koncert igor kwiatkowski | na event jacek walkiewicz | marcin daniec na imprezę firmową | mateusz ziółko do wynajęcia | do wynajęcia zespoły coverowe