Oferta

Stand Up
Rafał Pacześ
Urodzony w 1990 roku. Aktywny na scenie od 2012 roku. Jego występy można było zobaczyć na platformie NETFLIX oraz na antenach większości polskich stacji telewizyjnych ( TVP1, TVP2, TVP ROZRYWKA, COMEDY CENTRAL POLSKA, POLSAT, TVN) jako pierwszy stand-uper w Polsce wystąpił na Stand-Upowej scenie najpopularniejszego talk-show w Polsce „Kuba Wojewódzki show” którą inaugurował, pojawiał się na niej aż trzykrotnie. Jego godzinny special „Zaczynam Rozumieć” opublikowany na platformie YouTube osiągnął wynik 9 milionów wyświetleń co uplasowało go na czwartym miejscu prestiżowego rankingu „Polityki” top 10 filmów polskiego YouTube w 2018 roku. Aktualny special stand-upowy Rafała tylko w 2018 r na żywo obejrzało ponad 30 tysięcy widzów . Tym samy pobił rekord frekwencji widzów na solowym programie stand-upowym w Polsce. Jego aktywność to nie tylko występy na żywo. Zagrał w serialu komediowym Abelarda Gizy pt.”Kryzys” . Jako on sam zagrał w komedii pt. „Juliusz” (konkurs głowy festiwalu filmów fabularnych w Gdyni, premiera 14 Września 2018r) Jest autorem felietonów w miesięczniku „Głos Mordoru” . Aktualnie produkuje autorski program motoryzacyjno-komediowy pt. „Czarna Wołga”.
Kacper Ruciński
Pionier polskiej sceny stand-upowej. Człowiek, który dekadę temu swoimi występami na festiwalach kabaretowych „zmuszał” organizatorów do tworzenia kategorii „Stand-up Comedy”.  Zdobywca niezliczonych nagród i wyróżnień, scenarzysta, aktor, improwizator, prezenter telewizyjny, ale przede wszystkim Stand-uper. Współzałożyciel i członek pierwszego projektu stand-upowego „Bez Cenzury” w którym u boku Katarzyny Piaseckiej i Abelarda Gizy przecierał szlaki dla dobrze znanego dzisiaj wszystkim stand-upu. Jego występy to mieszanka abstrakcji, błyskotliwych dygresji, nierzadko kontrowersyjnych komentarzy rzeczywistości. To co wyróżnia Kacpra na polskiej scenie stand-upowej to nieprawdopodobna zdolność improwizowania. Artysta jest w stanie stworzyć historie, świat i bohaterów wykorzystując informacje, które otrzymał będąc już na scenie - tu i teraz - co jak mawia sam Kacper Ruciński, działa na publiczność najlepiej.
Łukasz ,,Lotek" Lodkowski
Aktywny komik od 1985r. Właśnie wtedy na świat przyszedł Lotek, który posiada coś czego zazdroszczą mu inni komicy, mianowicie wrodzony talent do rozśmieszania ludzi.  Już w roku 2012 po raz pierwszy pobrał swoje pierwsze honorarium za występ. Po tym wydarzeniu na polskiej scenie komediowej wszystko się zmieniło i nic już nie było takie samo. Od początku swojej działalności scenicznej Lotek pokazał, że poradzi sobie na największych polskich scenach: Katowicki Spodek, Gdańska Ergo Arena, Warszawski Torwar, to tylko niektóre areny na których Lotek wielokrotnie pokonywał przepony swoich widzów. Rekordowe ilości odsłon jego występów na YouTubie są dowodem na to, że publiczność się nie myli. Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem, niepowtarzalny sposób bycia i profesjonalizm tego Artysty powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci.
Kasia Piasecka
Najbardziej znana polska stand-uperka. Od lat na scenie, w niezmiennie rewelacyjnej formie komediowej.  Energia, charyzma, żywy kontakt z widzem - to Jej znaki rozpoznawcze. Bezpośrednia i bezkompromisowa - doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju eventach. Gościła na setkach małych i dużych spotkań firmowych, zjednując sobie publiczność zarówno przez poruszane tematy,jak i budowaną relację z widzem.
Mariusz Kałamaga
Mariusz Kałamaga dzięki swojej charyzmie, anegdotom i umiejętności szybkiego nawiązania kontaktu z publicznością nadaje charakter każdemu wydarzeniu, w którym bierze udział. Jako konferansjer sprawdza się zarówno podczas eleganckiej gali, jak i prowadząc plenerowy festiwal dla ekologów. Mariusz jest artystą kabaretowym, uprawiającym obecnie charakterystyczną formę satyryczną, jaką jest stand-up. Większość ludzi kojarzy go jednak z popularnego Kabaretu Łowcy.B, gdzie przez wiele lat występował w stylowym, żółtym sweterku. Jako konferansjer telewizyjny był współprowadzącym kilku ciekawych programów z Piotrem Bałtroczykiem, Katarzyną Cichopek czy Tomaszem Kammelem. Mariusz był również twarzą programu „Nigdy nie rób tego w domu” w Comedy Central, a także miał okazję prowadzić Sylwestra w Polsacie. W każdą sobotę można Mariusza także usłyszeć wśród prowadzących program „Poliż temat” w RMF FM.
Karol Modzelewski
komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik. Występował u Kuby Wojewódzkiego, w Polsacie, TVP i Comedy Central. Jego filmy na YouTube obejrzało kilka milionów widzów. Posiada niezwykły talent do zjednywania sobie każdej publiczności lekkim, inteligentnym i lekko abstrakcyjnym humorem.    W najnowszym programie "Afryka" opowie o niezwykłej przygodzie, którą był rajd przez ten kontynent autem, które się do tego nie nadaje. O zamienianiu samochodu w objazdowe kino i wyświetlaniu polskich kreskówek tamtejszym dzieciom. O ucieczkach przed wojskiem i handlowaniu z mafią. To porywająca opowieść, na tyle niewiarygodna, że musi posługiwać się zdjęciami, aby potwierdzić, że to wszystko wydarzyło się naprawdę. 
na imprezę firmową igor kwiatkowski | na imprezę firmową marcin daniec | manager mateusz ziółko | na event mirosław oczkoś | manager nick sinckler