Oferta

Scena alternatywna
KAMIL BEDNAREK
Bednarek to nowy reggae projekt Kamila Bednarka z 2012 roku, lidera "zawieszonego" StarGuardMuffin. Muzyk do swojego zespołu zaprosił dwóch członków z byłego zespołu SGM: Maćka Pilarza oraz Radka Szyszkowskiego.
DAWID PODSIADŁO
Karierę muzyczną rozpoczął dzięki programowi X Factor, którego był laureatem. W finale programu talent show wykonał utwór „With or Without You” z repertuaru U2, a także singel „Better Than a Dream” Katie Melua w duecie z samą wokalistką. W maju 2013 roku, nakładem wytwórni płytowej Sony Music Entertainment Poland, ukazał się debiutancki album wokalisty zatytułowany Comfort and Happiness, który w pierwszym tygodniu po premierze uplasował się na 1. miejscu w zestawieniu OLiS. W czerwcu 2013 otrzymał dwie nominacje do nagrody Eska Music Awards w kategoriach najlepszy artysta oraz najlepszy artysta w sieci. 2 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpił jako support przed koncertem Lany Del Rey. We wrześniu został nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii Najlepszy polski wykonawca, a pod koniec 2013 do Paszportów Polityki w dziedzinie muzyki popularnej. W lutym 2014 otrzymał cztery Fryderyki. W marcu natomiast został jednym z laureatów nagród Wiktory, w kategorii Gwiazda piosenki. Miesiąc później otrzymał dwie nominacje do Superjedynek, odbywających się w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w kategoriach: SuperArtysta i SuperAlbum (za Comfort and Happiness). We wrześniu piosenkarz poinformował o wydaniu swojej drugiej płyty studyjnej zatytułowanej Annoyance and Disappointment, której premiera odbyła się 6 listopada. Producentami krążka zostali Bogdan Kondracki i Daniel Walczak. Album zapowiadał singiel „W dobrą stronę”. 26 sierpnia 2016 roku podczas gali Eska Music Awards 2016 otrzymał statuetkę w kategorii Najlepszy artysta.     
MROZU
W 2009 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany Miliony monet. Poza solową płytą jego głos oraz beaty można usłyszeć na płytach czołowych polskich raperów oraz wykonawców reggae. W 2010 wziął udział w jedenastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Aneta Piotrowska. Odpadli w trzecim odcinku, zajmując 11. miejsce. W tym samym roku Mrozu otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards, VIVA Comet Awards, Superjedynki oraz Złote Dzioby. 11 marca 2014 nakładem Warner Music Poland ukazał się trzeci album studyjny piosenkarza zatytułowany Rollercoaster.
BRODKA
Najpierw, za sprawą popularnego talent show, została nastoletnią gwiazdą, później musiała udowodnić, że na to zasłużyła. Nie było łatwo, ale od wydanej w 2010 „Grandy” nikt już nie ma wątpliwości, że miejsce Moniki Brodki jest na szczycie. Cóż, w końcu jest góralką… W 2012 roku poszła za ciosem, nagrywając fenomenalny minialbum „LAX”, którym pokazała się z zupełnie nowej, roztańczonej strony, a ci, którzy widzieli ją na koncertach, wiedzą, że po Monice spodziewać się można właściwie wszystkiego – zniewalających refrenami piosenek, rytmów klubowych i alternatywnych poszukiwań. Kolejną płytą - znów zaskoczyła. “Clashes” to płyta utkana z kontrastów. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock, teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. Album, wyprodukowany przez nagrodzonego Grammy Noah Georgesona (znanego ze współpracy z Devendrą Banhartem, Joanną Newson czy The Strokes), ukazał się w 2016 nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Brodka zaprezentowała swoje nowe sceniczne wcielenie na festiwalach, a także na trasie 10 koncertów w Wielkiej Brytanii. 2018 rok przyniósł trasę koncertową oraz album MTV Unplugged Brodka, który jak Monika sama podkreśla podsumowuje pewien muzyczny etap w jej życiu artystycznym.
ANIA RUSOWICZ
Wytrawny odbiorca od razu odkryje, że Ania nie szuka komercji. Jest obecnie jedyną polską wokalistką, śpiewającą prawdziwy big-bit. Jednak droga do tego była wyboista i wiodła przez różnorodne stylistycznie ścieżki muzyczne. W latach 2005-2007 współtworzyła zespół Dezire (nominacja do Fryderyków w kategorii hip-hop/r&b za album „Pięć Smaków”). „Ania to żywa skamielina, cała jest big-bitem” - mówią koledzy z zespołu. Płyta jest stylistycznie  spójna z moją osobowością, o wszystkim zdecydowały geny – mówi Ania.  Nawiązuje do lat 60’ i 70’ czyli okresu, w którym kreowała się muzyka stricte rozrywkowa. Zarówno w Polsce – big-bit to przecież nazwa wymyślona przez menedżera Niebiesko-Czarnych, ponieważ określenie „muzyka rockowa” nie odpowiadało ówczesnym władzom politycznym, jako zbyt silnie powiązane z kulturą zachodnia, jak i na świecie, gdzie w tym czasie królowali The Beatles. Płyta jest silnym nawiązaniem do bardzo naturalnego okresu w dziejach muzyki, czego dowodem są vintage’owe brzmienia, brak elektroniki czy surowe wokale, a jednocześnie odpowiada na potrzeby współczesnych artystycznych poszukiwań w trendach na całym świecie, przejawiających się w modzie, kulturze, kosmetyce czy wystrojach wnętrz i przede wszystkim muzyce. Przeboje Czerwonych Gitar, Niebiesko-Czarnych czy Czesława Niemena zna każdy. W czym tkwi więc sekret Ani? W numerach skomponowanych specjalnie na płytę, w nowych aranżacjach, a także w młodych umysłach ludzi, tworzących płytę z muzyką, której słuchali ich rodzice na wakacjach pod gruszą.
 
W nagraniach płyty udział wzięli: Kuba Galiński, Robert Cichy, Hubert Gasiul i Michał Burzymowski, niezwykle utalentowani i kreatywni muzycy. Produkcją płyty wspólnie z Anią zajął się Kuba Galiński. „Mój Big-Bit” to idealny środek teleportujący w czasie – dla młodych do krainy dzieciństwa, dla starszej publiczności do pierwszych muzycznych sentymentów. A czym ta płyta jest dla samej Ani Rusowicz? „Połowa piosenek to moje kompozycje i teksty, a sześć stanowią utwory mamy, z których większość skomponował dla niej Czesław Niemen, gdy jeszcze byli narzeczeństwem. Nie odtwarzam ich, nie robię z nich coverów, ale próbuję połączyć tamte czasy z czymś nowoczesnym. To hołd złożony mamie. Wiem, że odkryłam swoją drogę, choć przez całe lata próbowałam na siłę od niej uciec. Ale prawda jest ukryta w tym, co dostałam od mamy, w genach, głosie, podobnej wrażliwości. Ja to mam. Płyta nie jest jednak nostalgiczna, bo sięgnęłam po utwory raczej bigbitowo-imprezowe. Czy jestem artystką? Płyta pokaże. Z pełną dumą mogę jednak powiedzieć – Jestem córką swojej mamy! Cieszę się, że w końcu to z siebie wyjęłam. Czuję się silna. Mój pociąg ruszył i tak prędko się nie zatrzyma”.
 
26 kwietnia br. podczas gali Fryderyk 2012, Ania została uhonorowana aż czterema statuetkami w kategoriach: Wokalistka Roku, Płyta Roku Pop, Produkcja Muzyczna Roku (wspólnie z Kubą Galińskim) oraz Debiut Roku!
Krzysztof Zalewski
Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłącznym element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto” – zresztą ozłoconej już przez Związek Producentów Audio Video. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Nie można jednak powiedzieć, że na „Złoto” złożyły się same ballady, śpiewane do wtóru łkającej cicho gitar. Dominują tu numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne, które były wytańczone przez fanów na koncertach do ostatnich dźwięków. Uproszczone aranżacje, organiczne brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz zostały docenione przez dziesiątki tysięcy fanów na koncertach w całej Polsce. Kolejny spektakularny sukces przyniosła Krzyśkowi płyta „ Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. Wakacje to zazwyczaj pracowity okres w życiu Zalewskiego. Ale te zeszłoroczne okazały się wyjątkowe. Krzysiek skomponował i napisał tekst do hitowego utworu „Początek” który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności koncertów Męskiego Grania.
Kortez
Ma wykształcenie muzyczne (w szkole uczył się gry na fortepianie i puzonie). Na gitarze zaczął grać w 2013 r. zainspirowany Clarencem Greenwoodem (alias Citizen Cope) i jego szczerym i naturalnym przekazem za pomocą piosenki gitarowe. W grudniu 2013 brał udział w precastingu do Must Be the Music. Tylko muzyka w Rzeszowie, ale nie przeszedł go, otrzymując dwukrotnie „tak” i dwa razy „nie” od jury. To wtedy wypatrzył go szef Jazzboya, czyli Paweł Jóźwicki. W kwietniu 2014 Kortez podpisał kontrakt płytowy, rozpoczął pracę z producentem i muzykiem Olkiem Świerkotem. Powstające utwory zostały zaprezentowane w styczniu 2015 kilku dziennikarzom, wśród nich Piotrowi Stelmachowi, który w radiowej Trójce zaczął grać budzący emocje utwór Zostań. W marcu 2015 wydano pierwszą EP-kę Korteza Jazzboy Session EP z utworami: „Zostań”, „Joe” i „Co myślisz?”. Na Listę Przebojów Trójki dostały się utwory: „Zostań” i „Od dawna już wiem”, które przez wiele miesięcy znajdowały się w czołówce zestawienia. 25 września 2015 ukazała się jego debiutancka płyta Bumerang, wydana przez Jazzboy Records. 3 listopada 2017 ukazała się jego druga płyta Mój dom, wydana przez Jazzboy Records, natomiast 16 stycznia 2018 opublikowano mini-album pt.  Dobry Moment EP, będący uzupełnieniem albumu Mój dom.
Ania Karwan
Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Podczas „przesłuchań w ciemno” brawurowo wykonała utwór „Purple Rain” z repertuaru Prince’a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani powoduje ciarki przy każdym odsłuchu na YouTube, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie znajdując wysokie miejsce w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016. Trudno jednak nazywać Anię debiutantką, na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental. Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, czy „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie  z Mateo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd”. Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio. Pierwszą zapowiedzią debiutanckiej płyty Ani Karwan był radiowy przebój „Głupcy”, który w zaledwie 5 miesięcy od premiery zyskał ponad 8 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel z albumu, artystka wybrała „Czarny Świt” - poruszającą balladę i jak sama mówi, najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać. Na płycie fani usłyszą kilkanaście bardzo osobistych i szczerych, muzycznych opowieści.
Daria Zawiałow
Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę. W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „A Kysz!”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kuszem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, promujące ją single zdobyły szczyty list przebojów, a teledyski osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Koncerty Darii są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Po debiucie gościła na największych polskich festiwalach ( m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu, Kraków Live Festival), a jej pierwsza klubowa trasa koncertowa przyciągnęła tłumy! Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kushem stworzyli również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1 miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”. Daria Zawiałow otrzymała 2 nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach "Fonograficzny debiut roku" oraz "Album roku alternatywa". Aktualnie w rozgłośnie radiowe podbija najnowszy singiel Darii „Szarówka” zwiastujący album "Helsinki", którego premiera odbyła się 8 marca 2019 roku.
Barbara Wrońska
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. Pierwszy singiel, promujący autorski album „Nie czekaj”, odniósł bardzo duży sukces. Singiel ten jest bardzo osobistą wypowiedzią artystki. To przebojowa piosenka, która pokazuje różnorodność brzmień jakie znajdziemy na pierwszym solowym albumie Barbary Wrońskiej. W utworze tym czujemy tęsknotę za polską piosenką z lat 60, przewrotnie połączoną z nowoczesnymi brzmieniami. Głos artystki brzmi zupełnie inaczej niż dotąd. Każdy utwór ma inny klimat i inną dynamikę, ale jedno jest wspólne - każdemu towarzyszą silne emocje. Przeplatają się brzmienia lat 60 z elektroniką, czasem muzyką filmową, co powoduje mieszankę wybuchową i rzuca na kolana. Kolejnym singlem z płyty jest utwór „Nieustraszeni”. To piosenka, o której Jarek Szubrych (dziennikarz) pisze: „intryguje rzeczywiście śmiałą produkcją, która kojarzy się z bombastycznym popem lat 80. w stylu Eurythmics albo wczesnych nagrań Enyi.
To dojrzały debiut. Nie mógł być inny, bo Wrońska jest dojrzałą artystką.”
„Rzadko spotykana dziś wrażliwość na melodie. Niezły dramat w tekstach. „Dom z ognia” to piosenkowy majstersztyk plus emocjonalny nokaut, czyli jedyne słuszne połączenie.” Andżelika Kucińska, dziennikarka. Na koncertach Barbara uderza spontanicznością i naturalnością, żywe instrumenty dopełniają piosenki i nadają charakteru i świeżości.
NOSOWSKA
Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo toartystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów.Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Pełne dynamiki i energii koncerty gwarantuje materiał z najnowszej płyty BASTA.
Jazz Band Młynarski & Masecki
JAZZ-BAND MŁYNARSKI MASECKI" to zespół grający przedwojenny polski jazz. Wbrew obiegowej opinii, jazz nie trafił do Polski na falach słuchanego po kryjomu Radia Wolna Europa. Pierwsze polskie jazzowe utwory powstawały już pod koniec lat XX-stych ubiegłego wieku. Wybitni kompozytorzy tacy jak Henryk Wars, Jerzy Petersburski czy bracia Artur i Henryk Gold zasłuchani w płytach zza oceanu czy z Berlina tworzyli hity na potrzeby filmu, kabaretów, teatrów i rewii a także na zamówienie coraz liczniejszych wytwórni płytowych takich jak Columbia czy Syrena Record. W ten sposób do 1939 roku powstały tysiące kompozycji i nagrań z udziałem wybitnych instrumentalistów oraz śpiewaków i aktorów. Druga Wojna Światowa przekreśliła życiorysy, przerwała ciągłość i zakończyła okres "prosperity" młodego polskiego show biznesu, ale nie bezpowrotnie!
Coma
Łódzki zespół rockowy, którego istotę istnienia stanowią poetyckie teksty, wyraziste, gitarowe brzmienia, niezwykła atmosfera koncertów. Wizytówką zespołu jest charyzmatyczny wokalista i autor tekstów w jednej osobie – Piotr Rogucki, który z towarzyszeniem swoich kolegów z zespołu zapełnia każdą salę koncertową w kraju. Koncerty Comy to prawdziwe spektakle, w które angażuje się cała publiczność.   Grupa wydała jesienią 2008 roku album „Hipertrofia”, który zyskał status Podwójnej Platynowej Płyty. Grupa uzyskała nagrodę Fryderyk w 3 kategoriach: Grupa roku, Album roku – rock oraz wokalista roku – Piotr Rogucki.
prywatny koncert igor kwiatkowski | jacek walkiewicz prywatny koncert | prywatny koncert kabaret smile | na imprezę firmową marcin daniec | prywatny występ mirosław oczkoś