Konferansjerzy

Profesjonalni konferansjerzy
profesjonalny konferansjer

< div style="font-family: 'Century Gothic'; mso-bidi-font-family: 'Century Gothic';">

Organizacja imprezy czy wszelkiego rodzaju eventów nie ogranicza się wyłącznie do zaproszenia gości. Nawet najbardziej pożądane przez widzów zespoły czy kabareciarze nie uczynią wieczoru wyjątkowym, jeśli prowadzący spotkanie nie będzie wiedział, jak podejść do tematu.

Cechy profesjonalnego konferansjera

Każda uroczystość wymaga, aby profesjonalny konferansjer przejął rolę tego, który zapowiada występujących, bawi publiczność dowcipami. Taka osoba powinna świetnie władać językiem – nie ma nic gorszego niż popełnianie błędów językowych lub niepoprawna dykcja. Profesjonalny konferansjer powinien mówić wyraźnie, aby zgromadzeni mogli dokładnie rozumieć, co do nich mówi. Swoboda mówienia to kolejna cecha, którą powinien posiadać profesjonalny konferansjer. Nierzadko zdarza się, że z przyczyn technicznych (rozstrojenia instrumentów, spóźnienia gwiazdy) należy improwizować i tak zagospodarować czas, aby publiczność się nie nudziła. To wymaga nie lada umiejętności i charyzmy. Swoboda dotyczy również samego przemawiania. Nikt nie chciałby oglądać występu, podczas którego konferansjer czyta z kartki. Należy się nią tylko posiłkować, aby nie popełnić błędów w nazwiskach czy nazwach zespołów.

profesjonalny konfereancjer

Elastyczność i improwizacja

Profesjonalny konferansjer powinien umieć dostosować się do okoliczności. Inaczej powinien zapowiadać koncerty zespołów rockowych, a inaczej galę rozdania nagród filmowych. Z tego względu prowadzący musi wyznaczać się pewną elastycznością. Publiczność najchętniej słucha żartów. Dobrze jest więc posiadać umiejętność wymyślania ich na poczekaniu. Profesjonalny konferansjer jest więc koniecznością przy organizowaniu jakichkolwiek uroczystości. Bez jego zapowiedzi nie wiedzielibyśmy, czego mamy oczekiwać. Co więcej – przerwa między poszczególnymi występami jest niezbędna, ponieważ w jej trakcie artyści muszą się przygotować, a czasem sytuacja wymaga dodatkowo zmiany scenografii. Bez konferansjera publiczność zmuszona byłaby w ciszy czekać na następny punkt programu. Dlatego profesjonalny konferansjer na wynajem od impresariatszulc.pl to gwarancja sukcesu.

MARCIN PROKOP
Marcin Prokop to prawdziwa osobowość telewizyjna, która daje się poznać w roli dziennikarza, prowadzącego programy rozrywkowe, felietonisty i publicysty. Jako profesjonalny konferansjer stawia na interakcję z publicznością. Każdy event wymaga odmiennego podejścia, z czego Marcin Prokop świetnie zdaje sobie sprawę. Jako profesjonalny konferansjer nie boi się wyzwań. Potrafi rozbawić publiczność, dostosowując swój żart do charakteru uroczystości. To właśnie stawia go w czołówce polskich konferansjerów.
MACIEJ MUSIAŁ
Maciej Musiał, mimo swojego młodego wieku, dał poznać się jako utalentowany aktor teatralny, filmowy oraz profesjonalny konferansjer. Cechują go swoboda mówienia, improwizowania oraz umiejętność rozbawienia publiczności. Jego poczucie humoru sprawia, że każdy event nabiera odmiennego charakteru oraz staje się ciekawą rozrywką. Indywidualne podejście do każdego występu pozwala uczynić go niepowtarzalnym doświadczeniem kulturalnym. Charakter imprezy, którą prowadzi Maciej Musiał, decyduje o podejściu do publiczności – dzięki temu sprawdza się jako profesjonalny konferansjer.
AGNIESZKA POPIELEWICZ
Agnieszkę Popielewicz poznaliśmy jako modelkę, dziennikarkę oraz prezenterkę telewizyjną. Jej umiejętność interakcji z publicznością sprawia, że każdy event staje się niepowtarzalnym doświadczeniem dla jego uczestników. 5-letnie doświadczenie, jakie zapewniło jej udział w programie „Się kręci”, pozwoliło nabyć praktykę jako profesjonalny konferansjer. Swoboda mówienia oraz lekkość w nawiązywaniu kontaktu czynią z Agnieszki Popielewicz zawodową prezenterkę nie bojącą się żadnych wyzwań.
TOMASZ KAMMEL
Tomasz Kammel na scenie i przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Jego wieloletnie doświadczenie jako prezenter („Randka w ciemno”, „Telekamery”, „The Voice of Poland”, „Róże Gali”, „Teraz Polska”, „Pytanie na śniadanie”, „Wykrywacz Kłamstw”, „Dzieciaki Górą” oraz wiele innych) pozwoliło mu zapracować na miano profesjonalnego konferansjera. Jego zaangażowanie w prowadzenie uroczystości oraz swoboda mówienia sprawiają, że każdy event staje się dla publiczności niepowtarzalnym doświadczeniem kulturalnym.
MACIEJ STUHR
Maciej Stuhr to nie tylko zawodowy aktor filmowy oraz teatralny. To także profesjonalny konferansjer, którego umiejętności zaliczają go do czołówki prezenterów. Wieloletnie doświadczenie, również jako kabareciarza, pozwoliło mu wypracować niepowtarzalny styl oparty na poczuciu humoru zjednującym sobie publiczność. Kamera go uwielbia – to dlatego tak często występuje w filmach, zapewniając widzom niecodzienną rozrywkę. Jego role to głównie komediowe postacie, ale Maciej Stuhr dał się także poznać z innej strony, udowadniając, że jako aktor jest bardzo elastyczny.
WŁODZIMIERZ ZIENTARSKI
Włodzimierza Zientarskiego zajmuje głównie motoryzacja. Fachowa wiedza z tego zakresu sprawia, że staje się specjalistą w swojej dziedzinie. Już niejeden raz dał się poznać jako profesjonalny konferansjer prowadzący programy oraz debaty motoryzacyjne. Jeśli chodzi o środki transportu, Włodzimierz Zientarski jest prawdziwym ekspertem. Poza wykształceniem w tej branży, cechują go również swoboda mówienia oraz umiejętność zaciekawienia publiczności. Oprócz prowadzenia wszelkiego rodzaju spotkań, zajmuje się także redakcją czasopisma „Auto Moto Sport”.
OLIVIER JANIAK
Twarz Oliviera Janiaka znana jest z telewizji już od lat – dał się poznać jako model, dziennikarz oraz prezenter telewizyjny („Co za tydzień”, „Projekt Plaża”, „Alle Zima”). Płynnie włada językiem angielskim, co pozwala mu przeprowadzać wywiady nie tylko z polskimi osobistościami. Umiejętności, które nabył jako prezenter, prowadzący programów, szkoleń czy imprez masowych sprawiły, że można go zaliczyć do specjalistów w swojej dziedzinie. Jako profesjonalny konferansjer potrafi zainteresować, a także oczarować publiczność niespotykaną charyzmą.
PIOTR BAŁTROCZYK
Piotr Bałtroczyk – osobowość utalentowana z wielu stron. Dziennikarz, poeta, piosenkarz, satyryk, prezenter telewizyjny, radiowy oraz profesjonalny konferansjer. To dziedziny, w których Piotr Bałtroczyk jest specjalistą. Jego poczucie humoru potrafi zjednać oraz rozbawić publiczność, gwarantując jej rozrywkę na wysokim poziomie. Charyzma prowadzącego sprawia, że każde imprezy kabaretowe czy festiwale z jego udziałem stają się wydarzeniami unikatowymi i niezapomnianymi.
ARTUR ANDRUS
O Arturze Andrusie można by mówić długo. To dziennikarz prowadzący niegdyś Program Trzeciego Polskiego Radia, Mistrz Mowy Polskiej, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy oraz profesjonalny konferansjer. Poczucie humoru, którym się wyróżnia, czyni z niego postać charyzmatyczną. Zaprzyjaźniony z mikrofonem, potrafi rozbawić oraz zaciekawić publiczność. Elastyczność sprawia, że dostosowuje się do charakteru eventu – sprawdza się zarówno jako prowadzący oficjalne spotkania, jak i swobodne imprezy.
FILIP CHAJZER
Filip Chajzer ma wieloletnie doświadczenie jako profesjonalny konferansjer zarówno radiowy, jak i telewizyjny. Od 2011 roku jest reporterem w programie „Dzień Dobry TVN”. Jego charyzma oraz poczucie humoru stawiają go w czołówce polskich prezenterów. Potrafi zainteresować publiczność oraz uczynić każdy event niepowtarzalnym doświadczeniem. Swoboda mówienia sprawia, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach radzi sobie doskonale, zapewniając uczestnikom imprezy niesamowitą rozrywkę.
GRAŻYNA TORBICKA
Jest córką znanej prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski . Ukończyła Akademię Teatralną. Na łamach Telewizji Polskiej debiutowała u boku Włodzimierza Szaranowicza w programie "Sportowa niedziela", następnie przeszła do TVP2, gdzie jest do dziś. Jest autorką programu "Kocham Kino" (wraz z Tadeuszem Sobolewskim). Jest zdobywczynią Wiktora, trzech Telekamer. Karierę konferansjerki rozpoczęła na Festiwalu w Sopocie. Prowadziła 56 finały Miss World.  Prowadzi najbardziej prestiżowe imprezy w Polsce. Zna biegle trzy języki : angielski, francuski i włoski.
MONIKA RICHARDSON- ZAMACHOWSKA
Polska dziennikarka, konferansjer, od 2003r znana jako prowadząca talk - show telewizyjny Europa da się lubić. Od września 2008 roku  współautorka i prowadziła program ,,Orzeł czy reszta" TVP2.  Prowadzi imprezy również w j. angielskim.
MACIEJ ORŁOŚ
Maciej Orłoś to polski aktor, dziennikarz, konferansjer. Prowadzący,,Teleexpress" oraz  teleturniej o PRL-u,,300% normy". Najbardziej lubiany prezenter TVP, którego twarz nieodłącznie kojarzy się z Jedynką. Widzowie darzą go wielkim zaufaniem i cenią za zaangażowanie, z jakim prowadzi swoje programy jak i imprezy. Konferansjer o wysokiej kulturze osobistej, ale również z nutką humoru. Sprawdza się w prowadzeniu konferencji, gal, imprez firmowych jak i sportowych.
KRZYSZTOF IBISZ
Producent telewizyjny i aktor, od 15 lat utrzymujący się w czołówce rankingów popularności. Prowadził wiele programów telewizyjnych, m.in. Bar, Dwa światy, Awanturę o Kasę, Życiową Szansę, Rosyjską ruletkę, Grę w Ciemno oraz talk show Kto ma rację?, konkursy Miss Polski, koncerty live największych polskich gwiazd i programy Fundacji Polsat. Obecnie prowadzi program rozrywkowy jak oni śpiewają? z Katarzyną Cichopek.
KATARZYNA SKRZYNECKA
Jest znakomitą piosenkarką, aktorką i prezenterką. Współprowadząca program "Taniec z Gwiazdami" w telewizji TVN. Czarująca i niezwykle kontaktowa.
MACIEJ DOWBOR
Swoją telewizyjną karierę zaczął w serwisach sportowych TVN i TVN24, następnie jako prezenter oprawy widziany był w TVP2, później był gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie". W 2005 roku rozpoczął współpracę z telewizją Polsat. Przez około rok prowadził cotygodniowe wydanie specjalne " Interwencja Extra". Dziś prowadzi z Agnieszką Popielewicz i Maciejem Rockiem program "Się kręci". Prowadził wiele prestiżowych imprez dla TVP, Polsatu, Firm prywatnych i Państwowych. Obecnie współprowadzący razem z Piotrem Gąskowskim program ,,Twoja twarz brzmi znajomo".
MACIEJ KURZAJEWSKI
      Już na pierwszym roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim wygrał konkurs na prezenterów redakcji sportowej TVP i jest dziennikarzem sportowym od 1993 roku. Sport jest Jego największą pasją i miłością. Jeździ po świecie relacjonując najważniejsze wydarzenia sportowe, przeprowadza wywiady ze światowej sławy gwiazdami sportu. Prowadzi oprawę najważniejszych imprez sportowych w telewizyjnej stacji TVP1 i TVP2. Prowadził program "Gwiazdy tańczą na lodzie" , jest też gospodarz show rozrywkowo - patriotycznego "Kocham Cię Polsko" emitowanego również w w TVP2, który bije rekordy oglądalności. Wraz z Małżonką - Pauliną Samszcz Kurzajewską Maciej Kurzajewski prowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie". Uwielbiany przez kobiety i uważany za najlepiej ubranego mężczyznę mediów. Jest zdobywcą Telekamery 2009, Telekamery 2010, Nagrody Biznesu Sportowego w kategorii Osobowość Mediów, wielokrotnie nominowany do nagrody Wiktora, nagrodzony przez środowisko modowe Oskarem Fashion. Świetnie prowadzi imprezy sportowe, prestiżowe, modowe, otwarcia, konferencje, szkolenia.
ANNA WENDZIKOWSKA
Dziennikarka. Mistrzyni wywiadów. Ma na swoim koncie kilkaset rozmów z największymi gwiazdami światowego kina. Swoje sekrety wyjawili przed nią między innymi Julia Roberts, Robert De Niro, Anthony Hopkins, Leonardo di Caprio, Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Robert Pattinson czy Dustin Hoffman. Współpracuje z „Dzień dobry TVN". Jest jedną z twarzy kanału TVN Fabuła, a w TVN24 jest specjalistką od światowego kina. Absolwentka liceum Batorego, dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a także kierunku media cyfrowe w London Metropolitan University. Kilka lat mieszkała w Londynie. Perfekcyjnie posługuje się językiem angielskim. Autorka bloga, felietonów, a także książki "PytAnia o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic".
KATARZYNA HERMAN
Katarzyna Herman  aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Debiutowała w „Ożenku" w Warszawskim Teatrze Powszechnym i z tym teatrem była przez wiele lat związana (zagrała ponad 30 ról, np. Maszę w "Trzech siostrach" czy córkę w "Królu Learze"). Od Paru lat współpracuje z Teatrem Nowym, Dramatycznym oraz TR - i na tych deskach możemy ją aktualnie zobaczyć . Znana szerszej publiczności dzięki rolom w takich filmach jak”: „Panie Dulskie" w reż. Filipa Bajona, „Wszystko co kocham" Jacka Borcucha, "Oszukane" Marcina Solarza czy "Kochaj i tańcz" Bruce’a Parramore oraz seriali „Druga szansa” czy „Magda M.”. Ma też szczęście do reżyserów którzy zdobywają  nagrody na festiwalach na całym świecie: Agnieszki Smoczyńskiej "Córki dancingu", Tomka Wasilewskiego "W sypialni” i „Płynące wieżowce" oraz Agnieszki Holland "Ekipa”, „Janosik” oraz  najnowszy - polski kandydat do Oskara - "Pokot". Właśnie skończyła zdjęcia do Filmu "Powrót "w  reż. Magdaleny Łazarkiewicz oraz najnowszego filmu Wojtka Smarzowskiego.
ŁUKASZ NOWICKI
Świetny aktor znany z wielu seriali, choćby: Na dobre i na złe, Tajemnica twierdzy szeryfów, Złotopolscy... Świetnie też odnalazł się w roli prowadzącego Pytanie na śniadanie oraz teleturnieju Postaw na Milion! Jako aktor potrafi wcielić się w każdą rolę również konferansjera, na poważnych imprezach biznesowych, galach czy jako showmen na imprezach integracyjnych. Można by rzec - konferansjer idealny.
ARTUR ORZECH
Dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer.   Jest współtwórcą zespołu Róże Europy. Podjął pracę w Radio Dla Ciebie, potem trafił do radiowej Jedynki, a w 2001 roku do Trójki. Pierwszy raz w Trójce pojawił się na początku lat 90. prowadził audycję „Orzech i reszta”, a od września 2007 prowadzi audycję „Prywatna kolekcja”. W latach 90. prowadził popularny program Muzyczna Jedynka emitowany w TVP1. Corocznie komentuje dla polskich widzów finałowe koncerty Konkursu Piosenki Eurowizji.  Od roku 2001 do 2007 pełnił funkcję prorektora ds. studenckich w niepublicznej Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Od stycznia 2008 współprowadzi poranny program „Pytanie na śniadanie” w telewizyjnej Dwójce. Wielokrotnie prowadził  Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu i Sopot Festiwal.
DOROTA GARDIAS- SKÓRA
Konferansjer, prezenterka telewizyjna, dziennikarka, modelka. Początki Jej kariery telewizyjnej związane z TVP3 ale popularność zdobyła wraz z rozpoczęciem pracy w 2006 r. dla  TVN Meteo, jako prezenterka pogody, a później w TVN24 i TVN. W tej ostatniej stacji zrealizowała wiele ciekawych projektów telewizyjnych, takich jak ,,Projekt Plaża” z Ireneuszem BIeleninikiem czy ,,Alle Zima!!! Z Olivierem Janiakiem, ,,Meteo Maniak, ,,Kalejdoskop”. Współpracowała również z TVN Turbo, jako juror, w programie ,,Wydaje ci się że umiesz jeździć”. W 2009 roku została zwyciężczynią IX edycji programu ,,Taniec z gwiazdami”. Obecnie jest prezenterką pogody m.in. w ,,Faktach” czy reporterem ,,Dzień Dobry TVN”. 
TOMASZ ZUBILEWICZ
Najpopularniejszy prezenter pogody w TVN, TVN24 i TVN Meteo. Potrafi rozbawić i zaskoczyć widza podczas oglądania prognozy. Z wykształcenia geograf, jego pasja to piłka nożna – gra w drużynie TVN. Bezpośredni, sympatyczny, znakomicie nawiązuje kontakt z publicznością. Prowadzi imprezy estradowe, w których włącza publiczność do zabaw i konkursów związanych z prognozą pogody. Profesjonalista w każdym calu. Sprawdza się w prowadzeniu wszelkich konferencji, imprez i wydarzeń medialnych. Biegle zna angielski. Tomasz Zubilewicz cieszy się największym zaufaniem widzów wśród prezenterów pogody na podstawie badań przeprowadzonych w kwietniu 2011 przez firmę ARC Rynek i Opinia. Jest twórcą magazynu Dobre Klimaty, w którym porusza tematy związane z szeroko pojętą ochroną klimatu. Ekologiczne treści programów mówią nie tylko o tym jakie zagrożenia czekają na człowieka w przypadku naruszenia równowagi w przyrodzie, ale także jak życ zgodnie z naturą. Ostatnie programy związane były głównie z Odnawialnymi Źródłami Energii i konkretnymi rozwiązaniami energooszczędnego budownictwa. Programy były realizowane na terenie Polski, Finlandii, Danii, Niemiec.
MATEUSZ BOREK
Współpracuje z Eurosportem i Polsatem Sport. Poza komentowaniem gal bokserskich, Bundesligi, piłkarskiej Ligi Mistrzów, meczów Mistrzostw Świata w piłce nożnej, Mateusz Borek prowadził również programy publicystyczne. Otrzymał piłkarskie Oscary Canal+ aż trzykrotnie za najlepszego komentatora telewizyjnego. Jako konferansjer ma świetny kontakt z publicznością, sprawdza się w imprezach o charakterze sportowym ale również rozrywkowym, współprowadził Sylwestra z Polsatem 2011 / 2012.
DOROTA WELLMAN
Dorota Wellman posiada bogaty dorobek zawodowy, dzięki czemu imprezy oraz wszelkiego rodzaju spotkania przez nią prowadzone zawsze odznaczają się wysokim poziomem profesjonalizmu. Za każdym razem Dorota Wellman jako konferansjer bez problemu zjednuje sobie publiczność, która ceni ją za to, co robi i jak robi. Jeżeli i Państwo doceniają wyjątkowy talent dziennikarski Doroty Wellman i pragniecie zorganizować imprezę z jej udziałem, serdecznie zapraszamy do współpracy!  Prowadziła wiele imprez z Marcinem Prokopem, Konferansjerzy stanowią najpopularniejszy duet konferansjerski w Polsce.    
OMENA MENSAH
Prezenterka z klasą, pogodna i energiczna, prowadzi prognozę pogody w TVN i TVN Meteo. Współprowadziła ,,Projekt Plaża". Wystąpiła w V edycji programu ,,Taniec z Gwiazdami", gdzie zajęła 6 miejsce. Razem z córką Vanessą współprowadzi program kulinarny w TVN Style. Omenaa Mensah jako konferansjerka ma ogromne doświadczenie, prowadziła min.: dla Instytucji Państwowych jaki i dla dużych  prestiżowych Przedsiębiorstw, sprawdza się też przy mniejszych przedsięwzięciach.
IREK BIELENINIK
Dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy, pracę w mediach rozpoczął na początku lat 90 - tych, najpierw w częstochowskim radiu, później w RMF FM, następnie w Radio ZET. Od kilku lat jest prowadzącym program Siłacze, poświęcony zmaganiom najsilniejszych Polaków. Prowadził także teleturniej inter aktywny Graj o raj, a jesienią 2003r. był gospodarzem II edycji zabawy Przygarnij Kropka. Irek Bieleninik był również prezenterem teleturniejów No to gramy!, Salon gier, Tele Gra, Trele Morele. Niezwykle zakręcony konferansjer w pozytywnym znaczeniu tego słowa, znany z ciętej riposty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z kamerą i mikrofonem wyrobił sobie unikalny styl prowadzenia imprez. Irek Bieleninik to konferansjer jakiego potrzebujesz ! Rozkręci każdą imprezę.
BARTEK KASPRZYKOWSKI
  Bartosz Kasprzykowski urodził się w 1977 roku w Szczecinie. W 2000 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Przez wiele lat był związany z Teatrem im. Słowackiego w Krakowie. Występował również na deskach teatru In Vitro w Lublinie. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu emitowanym w stacji TVN „Teraz albo nigdy”. Można go także zobaczyć w wielu innych serialach, m.in. „Ranczo”, „Magda M.” oraz „Grzeszni i bogaci”. Na dużym ekranie Bartosz Kasprzykowski zadebiutował w 2000 roku w roli Ryśka w filmie „Nie ma zmiłuj” Waldemara Krzystka. Swój estradowy i rozrywkowy temperament pokazał w 2009 roku, biorąc udział w IX edycji „Tańca z gwiazdami”. Jego talent i charakter sprawiły, że zdobył serca widzów i zajął drugie miejsce. Ma ogromne poczucie humoru i świetny kontakt z widzami.
MACIEJ ROCK
Znany z prowadzenia takich programów jak: ,,Idol", ,,Się Kręci", ,,Przebojowe Dzieci" oraz ,,Fabryka Gwiazd" w TV Polsat. Dynamiczny, dowcipny i doświadczony konferansjer, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Prowadził i współprowadził m.in.: konkursy trendy na Festiwalu Sopot TOPtrendy (2003, 2008–2010), Piknik Country Mrągowo (2007–2010), konkursy Miss Polski (2007,2008, 2010), koncerty Podziel się posiłkiem dla Fundacji Polsat (2008–2010), II Zielonogórską Noc Kabaretową (2010), koncert jubileuszowy z okazji 30-lecia Niezależnego Zrzeszenia Studentów (2010), koncert Sylwestrowa Moc Przebojów (2010/2011). Wiele imprez zamkniętych.
PIOTR KRAŚKO
Były korespondent w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie Reporter Wiadomości TVP1 2004-2008 Prowadzący Wiadomości TVP1 2008-2016 Szef Wiadomości TVP1 2012-2016 2016 - TVN Fakty z Zagranicy TVN24BiS Dzień Dobry TVN.
BARTEK JĘDRZEJAK
Konferansjer, dziennikarz, wykładowca (Akandemia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie) i prezenter pogody w TVN. Sam o sobie mówi, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie, co wynika z faktu, że występował na scenach całego świata.  Przez 15 lat tańczył w Lubuskim Zespole Pieśni i Tańca. Od lat związany jest z telewizją. Swoją karierę zaczynał w Telewizji Polskiej w Poznaniu. Pracował tam dla programu informacyjnego Teleskop, był też prezenterem pogody. Ze względu na osobowość, usposobienie, i przede wszystkim profesjonalizm bardzo szybko został zauważony i rozpoczął stałą współpracę z Telewizyjną Agencja Informacyjną. Pracował w Wiadomościach, Panoramie, Teleekspresie i TVP Info. Dla Telewizji Polskiej przygotowywał wiele reportaży i felietonów.     Obecnie związany jest z Telewizją TVN, gdzie jest nie tylko prezenterem pogody ale również dziennikarzem z różnych miejsc Polski i świata, jednak jak sam o sobie mówi najlepiej czuje się podczas tzw. wejść ,,life”.   
HUBERT URBAŃSKI
  Ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Karierę dziennikarską rozpoczął od pracy w rozgłośniach radiowych. Debiutował z Radiu ZET, aby potem przenieść się do Radia Kolor i Tok FM. W telewizji pojawił się w 1998 roku. To właśnie wtedy prowadził program „Antena” w TVP1. Kolejnym miejscem pracy Huberta Urbańskieg była telewizja Polsat, w której prowadził „Piramidę” - teleturniej z udziałem gwiazd. W 1999 roku prezenter rozpoczął pracę dla stacji TVN, z którą związany jest do dnia dzisiejszego. Hubert Urbański wygrał wtedy casting na prowadzącego słynny teleturniej „Milionerzy”. Jako człowiek opanowany, a jednocześnie potrafiący budować napięcie i niepowtarzalną atmosferę sprawdza się w tej roli perfekcyjnie. Dzięki „Milionerom” stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych i lubianych prezenterów w Polsce. Pracował również przy takich produkcjach jak reality show „Jestem jaki jestem”, prowadził także pierwszą edycję „Tańca z gwiazdami”. Jest konferansjerem o niespotykanym uroku osobistym, człowiekiem eleganckim i czarującym.
OLA SZWED
Aleksandra Szwed to niezwykle utalentowana artystka. Z równie wielkim powodzeniem występuje na teatralnej jak i muzycznej scenie. Ma charyzmatyczny soulowy głos i oryginalną urodę. Niesamowita, zdolna aktorka, piosenkarka, prezenterka.  Znana z roli Elizy w serialu: „Rodzina zastępcza”, „Niania”, „Teraz albo nigdy”, „Daleko od noszy”, „Ranczo”, „Na krawędzi”, „Barwy Szczęścia”, „Ojciec Mateusz”(2018), „Leśniczówka”(2018) jako Patrycja ekolożka.              Aleksandra z niemałymi sukcesami uczestniczyłaprogramach rozrywkowychtakich jak „Jak oni śpiewają”, „Mów mi Mistrzu”. Zwycięstwem w pięknym stylu zakończył się jej występ w show „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Podobnie było w przypadku tanecznego programu „Viva Królowie Densfloru”.W maju 2016 roku artystka zwyciężyła w 5 edycji wokalno-aktorskiego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a wygraną 110 tysięcy zł. przekazała Fundacji "Dom w Łodzi". W październiku 2018 była gwiazdą programu „Kabarety na żywo”.             Na swoim koncie ma również liczne role teatralne. Ze sceną związana jest od dziecka. Zaczynała w warszawskim teatrze Rampa, potem przez wiele lat była członkiem młodzieżowej OFFowej grupy teatralnej „Lusterko”. W ostatnich latach wystąpiła m.in. w spektaklach takich jak: „Antoine”, musicalu „Siostrunie”, w czarnej komedii romantycznej „Dwie Połówki Pomarańczy”. Obecnie  gra w  sztuce ”Przepraszam co Pan tu robi”, oraz w francuskiej komedii teatru Capitol „Alibi od zaraz” jako Julie.             Aktorstwo, to nie jedyne zajęcie Aleksandry. Jest doświadczonym konferansjerem.Prowadziła wiele wydarzeń kulturalnych, modowych, tanecznych, okolicznościowych, czy licytacji. Była gospodarzem programów telewizyjnych „Operacja Stylówa” w MTV oraz „Ekipa na swoim” w Polsacie. W maju 2016 Aleksandra Szwed prowadziła jeden z koncertów POLSAT Superhit Festiwal w Sopocie. Rok 2017 przywitała jako prowadząca Sylwestrową Moc Przebojów w POLSACIE. Od listopada 2016 do marca 2017 Ola współprowadziła program #dzieńdobryWP. W sierpniu 2018 artystka poprowadziła z kabaretem KSM Świętokrzyską Galę Kabaretową w POLSACIE. W grudniu poprowadziła galę finałową Mister Supranational 2018.             Od niemal dekady jest związana z Korotki Music i koncertuje z zespołem Marcina Przytulskiego The CzadMakers w trzech – co ciekawe – zupełnie różnych odsłonach: popowo -rockowej, jazzowo-swingowej i zimowo-kolędowej.Tak wyglądają na koncercie: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ZvOB05sMqYI. Wspólnie wydali już trzy single „Ach ten Pan” 2013, „Powiedz, że nie kochasz” 2016 https://www.youtube.com/watch?v=XVzrZZmckTk, „Gotowi na miłość” 2017 https://www.youtube.com/watch?v=XM0UB5lj4qU. Teledyski „Powiedz, że nie kochasz” i „Gotowi na miłość” wyreżyserowała Aleksandra.  Od września 2018 Aleksandra Szwed jest gwiazdą muzyczną programu „Jaka to melodia”.             Najnowszy wspólny projekt Aleksandry Szwed i Korotki Music, autorska nowość w świecie show-biznesu, to „Na linii strzału - sztuka teatralna i warsztaty dla biznesu”.W tym wydarzeniu Ola gra z Markiem Siudymem i wraz z nim prowadzi warsztaty z teatralizacji życia, według jej scenariusza.             2015 artystka udzieliła swojego głosu w audiobooku „Dożywocie” Marty Kisiel. Ola nagrywa też dubbing do gier. W 2015 artystka użyczyła głosu Emily w grze Until Down. W lutym 2017 miała premierę gra Torment: Tides od Numenera, w której jej głosem mówi Matkina.                Aleksandra, to kobieta o wielu talentach, która bardzo sprawnie wciela się w różnorodne role. Z radością
PAULINA SMASZCZ- KURZAJEWSKA
Od 25 lat pracuje w branży komunikacji i public relations w dużych firmach, budując polskie oraz międzynarodowe projekty strategiczne. (PZU SA, Red Bull, ORANGE, ONET.pl, MICROSOFT, Bayer, CANAL+) Pełniła rolę Dyrektora PR i Komunikacji oraz funkcję Rzeczniczki Prasowej platformy nc+ (CANAL+) zarządzając zespołem public relations i prowadząc strategicznie działania social mediowe. W 2018 roku zdobyła nagrodę Brązowy Spinacz za promocję serialu "KRUK. Szepty słychać po zmroku". Wcześniej, razem ze swoim zespołem, zdobyła aż 4 najbardziej prestiżowe nagrody w branży public relations: 3 Złote Spinacze i Nagrodę Publiczności, a także TELEKAMERĘ, Wydarzenie Roku EMPIKu i Nagrodę Filmową ORŁA. Jest specjalistą od sytuacji kryzysowych i budowania zespołów 360o public relations. Pracowała jako prezenterka w TVP1 oraz TVP2, prowadziła poranny show PYTANIE NA ŚNIADANIE, realizowała i prowadziła programy w WIZJI SPORT, gospodyni programu parentingowego w TVN STYLE oraz zdrowotnego w wp.pl. Bohaterka książek “Sukces jest Kobietą 2017” Grupa Medialna Lifestyle, “Apetyt na kobiety” S.Skalski. “Lekcja miłości” M.Łyczko, “Make up Busisness” E.Wadowska , I.Szalak Agencja Słowa Pisanego, albumu „KOBIETA SPEŁNIONA” A.Dziewulska, A. Grabowska. Mama dwóch synów Franciszka i Juliana. Żona dziennikarza sportowego Macieja Kurzajewskiego, z którym w 2009 roku zdobyli nagrodę czytelników „SUPER RODZICE” , córka, przyjaciółka dwóch psów ŚWIRUSA i BONO oraz kota TOTALA. Autorka książki “MAMA I TATA TO MY!” Iga Production. Felietonistka LOUNGE MAGAZIN, MAGAZYNU KOBIET KREATYWNYCH, LIVE &TRAVEL, ANYWHERE.pl. Ambasadorka Fundacji Oswoić Los, programu INTELIGENTNY START, akcji MAMA W PRACY, Śniadanie Daje Moc oraz DOTYKAM=WYGRYWAM.
ADAM KORNACKI
Jeden z najpopularniekszych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce. Producent i prezenter TVN Turbo, były kierowca wyścigowy a zarazem wielki pasjonat sportów samochodowych oraz motoryzacji.   Pracę w TVN TURBO rozpoczął jeszcze zanim stacja w ogóle zaistniała na rynku – w pięcioosobowym zespole tworzył ją od podstaw. Wcześniejsze doświadczenia jako dziennikarza motoryzacyjnego sięgają połowy lat 90-tych – praca w tygodniku Motor, miesięczniku Auto Sport, tworzenie programów dla stacji WIZJA TV, praca a Polskim Związku Motorowym. Od 11 lat nieprzerwanie tworzy programy w TVN TURBO, a także w całej grupie TVN. Formaty takie, jak Zakup Kontrolowany czy Moto On tworzą trzon oglądalności stacji tematycznej, a relacje z rajdu Dakar z udziałem Adama Kornackiego emitowane są na antenie TVN oraz TVN 24.   Jako kierowca wyścigowy debiutował w wyścigach, w roku 1997. Następnie przeniósł się do rallycrossu. W tej niezwykle kontaktowej i interesującej dyscyplinie jeździł przez kolejne 6 lat. Sezon 2005 to powrót na tory wyścigowe. Po dwóch latach Adam Kornacki spełnił swoje marzenia i zasiadł za kierownicą Porsche 997 GT3. Pozostaje temu wyścigowemu modelowi 911-ki wierny do dzisiaj. W sezonie 2008, startując w barwach zespołu Lukas Motorsport, ukończył zmagania w cyklu DSMP na 4. miejscu. Styczeń 2009 roku to dla Kornackiego udział w słynnym 24-godzinnym wyścigu w Dubaju i ukończenie tego maratonu na dobrym, 20. miejscu.   Z kolei w październiku 2009 roku Adam Kornacki startując w załodze z Robertem Lukasem, wywalczył pierwsze w karierze tytuły mistrzowskie, zostając dwukrotnym Mistrzem Polski w zmaganiach trzygodzinnych (klasyfikacja generalna i klasa 4). Rywalizację w Grand Prix Polski dziennikarz TVN Turbo ukończył z kolei na 4. pozycji. Sezon 2010 Adam Kornacki rozpoczął od wielkiego sukcesu w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju. Dziennikarz TVN Turbo razem z zespołem Lukas Motorsport zajął 5. miejsce w klasyfikacji generalnej i 3-cie w klasie A6. Obecnie wciąż jest czynnym komentatorem sportowym, dziennikarzem i prowadzącym wykłady inspirujące.  
SŁAWOMIR SIEZIENIEWSKI
Studiował prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Od marca 2002 do października 2007 występował przed kamerami Kuriera w TVP3, który w 2007 przekształcił się w TVP Info, gdzie jest gospodarzem Panoramy Dnia, Poranka Info oraz Serwisów Info, a dawniej także Godziny po godzinie. Z pracą na antenie ogólnopolskiej łączy obowiązki prezentera TVP 3 Gdańsk. Na co dzień jest prezenterem lokalnego serwisu informacyjnego Panorama. Od 2012 roku jest też kierownikiem tej redakcji. Sławomir Siezieniewski występował również jako wokalista w gdańskich zespołach heavy metalowych Henear i Angelika. Współpracował m.in z gitarzystą Piotrem Łukaszewskim, który występował z nim przed dołączeniem do grup TSA Evolution i IRA. Był anonserem na galach sportowych Mixed Marial Arts – Bałtycki Sztorm 1 i 3. Jest laureatem konkursu Mistrz Mowy Polskiej.
BEATA TADLA
Absolwentka Kulturoznawstwa oraz Zarządzania Instytucjami Kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Od 1991 roku związana z mediami, najpierw radiem, a potem telewizją. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP Wiadomości oraz programów publicystycznych. Autorka czterech książek: "Pokolenie '89. Dzieci PRL w wolnej Polsce", "Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich", "Niedziela bez Teleranka", "Czego oczy nie widzą".  Zdobywczyni tytułu "Mistrz Mowy Polskiej" i tytułu "Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów". Konferansjer. Trener dobrego mówienia i wystąpień publicznych. Wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS. Ma na koncie występy w teledyskach polskich artystów, epizody w serialach i sztukach teatralnych.
PAULINA CHYLEWSKA
Polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna programu pierwszego. Swoją karierę w telewizji zaczynała od  prowadzenia programów młodzieżowych w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej. Prowadziła min .: "Rower Błażeja" jeden z najlepszych programów młodzieżowych tamtych lat. Pięła się po szczeblach kariery, przeszła do redakcji sportowej. Była jedną z głównych prezenterek studia sportowego podczas Olimpiady w Atenach, Olimpiady w Turynie, a także na igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Prowadziła między innymi program informacyjny Sportowy Express. Od 2006 roku jest jedną z prowadzących "Kawy czy herbaty". Paulina Chylewska doświadczenie konferansjerskie zdobywała min.: prowadząc WOŚP w Bydgoszczy, prestiżowe konferencje i gale, może poprowadzić imprezę również w języku angielskim.
JAROSŁAW KULCZYCKI
   Znany I ceniony dziennikarz TVP doskonale sprawdza się w konferansjerce konferencji.
TOMASZ KAROLAK
Jest dowodem na to, że marzenia się spełniają.Na aktorstwo zdawał jeszcze trzy razy. Dopiero za czwartym razem udało mu się uzyskać indeks Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończył w 1997 roku. Występował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie oraz na deskach łódzkiego Teatru Narodowego. Karierę filmową rozpoczął w 2003 roku od roli drobnego złodziejaszka Goldiego w filmie "Ciało". W komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" znakomicie wcielił się w postać Ludwiczka. Największą popularność zdobył dzięki grze w serialach "Kryminalni" oraz "39 i pół". Obecnie jest jednym z najchętniej obsadzanych aktorów w polskich komediach.
JACEK BORKOWSKI
Facet o niesamowitym głosie, dowcipny, elokwentny. Ceniony jako piosenkarz, satyryk, aktor i konferansjer. Wielokrotnie prowadził finały Miss Polonia, Bale Mistrzów Sportu, Telekamery, aktualnie jeden z uczestników programu ,,Jak Oni Śpiewają". Jacek Borkowski może poprowadzić imprezę w j. francuskim.
PAULINA SYKUT
Młoda utalentowana prezenterka I dziennikarka telewizyjna rozpoczęła swoją karierę od Idola, później potoczyło się szybko, zauważona przez producentkę programów miała szansę poprowadzić program muzyczny w TV4. Telewizja Polsat zaproponowała prezenterce poprowadzenie prognozy pogody, stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych pogodynek. Wyrobiła sobie markę sympatycznej i lubianej przez widzów prezenterki. Wzięła udział w programie "Tylko nas dwoje", razem z Ivanem Komorenko wygrała ten program, dała się poznać jako rozrywkowa pełna ekspresji, naturalna showmenka. Idealna kandydatka na konferansjera. Z pełną gracją prowadziła już duże imprezy telewizyjne, min.: Sylwester dla Polsatu u boku Krzysztofa Ibisza, Kasi Cichopek i Agaty Młynarskiej. Wraz z Maćkiem Rockiem będzie prowadzić nowe show Polsatu "Must Be The Music".
BEATA SADOWSKA
Dziennikarka TVP. Prowadziła " Supertalent", obecnie jedna z twarzy "Pytania na śniadanie". Przez kilka lat współpracowała z dwutygodnikiem VIVA. Dawniej związana z TVN Style, gdzie prowadziła m.in."Miasto kobiet", pracowała również w MTV  razem z Marcinem Prokopem. „Biegam, bo mi z tym po drodze. Dbam o cztery łapy. Lubię zieloność - na talerzu i wokół siebie. Staram się, żeby mniej znaczyło więcej, choć przede mną jeszcze długa droga.  Chciałabym kiedyś móc powiedzieć, że przykazania profesora Kołakowskiego są "moje" nie tylko w teorii. Jestem mamą i to na pewno najpiękniejsza przygoda mojego życia. Zapraszam do mojego świata."
ROBERT KANTEREIT
Dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, gdzie zdobył doświadczenie i obył się z mikrofonem- poźniej była telewizja, "Kawa czy Herbata, "Pytanie na śniadanie" , aż dotarł do TVN-u i osiadł w "Dzień Dobry TVN", gdzie wraz z Jolantą Pieńkowską jest gospodarzem programu w dni powszednie, na zmianę z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman.Konferansjer z dużym poczuciem humoru.
MAGDA MOŁEK
Niezwykle utalentowana, atrakcyjna prezenterka, związana z telewizją TVN i TVN Style. Prowadzi weekendowe wydanie programu "Dzień Dobry TVN" oraz "Gość specjalny" . Debiutowała w TVP, gdzie prowadziła "Kawę czy herbatę". Prowadziła festiwale w Opolu i Sopocie, oraz gale Miss Polonia. Jedna z najbardziej pożądanych prezenterek telewizyjnych. Prowadzi imprezy zamknięte, VIPowskie, gale, otwarcia, konferencje. Magdalena Mołek biegle włada językiem angielskim, może również poprowadzić imprezę w j. angielskim.
MAŁGORZATA SOCHA
Polska aktorka, grająca głównie w serialach. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.  Zasłynęła rolami w czołowych serialach : Wioletty Kubasińskiej w "Brzyduli", Zuzy w "Na wspólnej", Doroty Sztern w "Tylko Miłość", itd... Wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" zajmując szóste miejsce.
PAWEŁ DELĄG
Urodzony w Krakowie, polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Zwany "polskim Amantem". Prowadzi imprezy również po francusku i angielsku.
JAROSŁAW KUŹNIAR
Znakimity dziennikarz radiowy I telewizyjny. Od 6 stycznia 2007 do 27 sierpnia 2015 pracował w TVN24, gdzie był gospodarzem Poranka TVN24. W latach 2010–2011 prowadził też Rozmowę bardzo polityczną.Dwukrotnie został laureatem nagrody Wiktory – Wiktora 2008 zdobył w kategorii "Największe odkrycie telewizyjne", a Wiktora 2012 w kategorii "Prezenter telewizyjny". Ponadto jeszcze dwukrotnie był nominowany do tej nagrody – do Wiktora 2009 w kategorii "Najlepszy prezenter telewizyjny", a do Wiktora 2011 w kategorii "Najpopularniejszy prezenter telewizyjny".W 2009 otrzymał nagrodę MediaTory w kategorii "InicjaTOR". Został laureatem plebiscytu Telekamery 2015 w kategorii "Prezenter informacji". Był nominowany do nagrody Telekamery 2009 w kategorii "Informacje" i Telekamery 2014 w kategorii  "Prezenter informacji".  
Kasia Sowińska
Pracę w mediach rozpoczęłam w 2005 roku, równolegle ze studiami na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Po wygraniu castingu na prowadzącą program MTV w tym samym czasie pracowałam również dla stacji Polsat i TVP, podczas realizacji kluczowych programów rozrywkowych, koncertów tj, Sylwester z Gwiazdami w Krakowie, Festiwal Sopot Top Trendy, Polskie preselekcje do konkursu Eurowizji , Koncert Leonarda Cohena, Koncert Muzyki Filmowej oraz Finał Złotej Nitki.  Na swoim koncie mam również kilkadziesiąt imprez modowych, paneli dyskusyjnych i eventów biznesowych. Moje muzyczne zainteresowania oraz znajomość języka angielskiego pozwoliły mi zbudować pokaźne portfolio przeprowadzonych wywiadów i konferencji prasowych ze światowymi gwiazdami sceny muzycznej, takimi jak: Cesaria Evora, Kylie Minogue, Beyonce, Joss Stone, Lionel Ritchie, Chriss Botti i wielu innych.
Marcin Mańka
Wykształcenie i obszernąwiedzępsychologicznąłączęz bogatym doświadczeniem w pracy z największymi korporacjami medialnymi, w największych stacjach radiowych i telewizyjnych i doświadczeniem zawodowym w działach sprzedaży.  Mam bardzo bogate doświadczenie w pracy z grupami podczas eventów, konferencji, szkoleń czy wykładów. Jakość tej pracy potwierdzająreferencje. Moja praca jest mojąpasją, więc zawsze dajęz siebie 100%. Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich i prezenter w tak unikalny sposób łączęprofesjonalne wykształcenie i doświadczenie.  Doświadczenie: Prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,  ponad 17 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie - współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Make Me Over - Wielka Zmiana,  współtworzenie dwóch najlepiej zarabiających programów call TV w historii kraju (Polsat),  praca (przez rok) w Londynie w firmie Fremantle Media,  praca (przez rok) w Wilnie w Telecoms Telvision,  praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich,  właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej sięprodukcjąfoto i wideo. 
Kinga Kwiecień
Kinga Kwiecień z wykształcenia jest prawnikiem, ale swoją przyszłość zawodową związała z dziennikarstwem. Pracę rozpoczęła jako prezenterka i reporterka Wirtualnej Polski, gdzie realizowała materiały wideo dla redakcji lifestylowej i newsowej.  W kwietniu 2017 przeszła do Telewizji Polsat, gdzie pracowała przy porannym programie "Dzień Dobry Polsko!" Od marca 2018 roku pracuje w redakcji TVP Sport, w której realizuje m. in. autorski cykl "Pasje Sportowców"
Jan Paweł Tomaszewski
Stanowczo zrywa z powszechnie utrwalonym wizerunkiem nudnego i działającego według schematu konferansjera. Łączy wiedzę z wystąpień publicznych, doświadczenia trenerskiego i psychologii motywacji, aby efektywnie zbudować pomost pomiędzy publiką a osobami, które zapowiada i zaprasza na scenę. Paweł kładzie bardzo duży nacisk na poznanie prelegentów, których będzie miał zaszczyt zapowiadać. Dzięki temu nie tylko atmosfera wśród publiki, ale również za kulisami pozostaje przyjazna i bez zbędnych „napięć”. Eventy prowadzone przez Pawła mają klimat, wyraz i charakter. I co najważniejsze, pozostają w pamięci i sercach słuchaczy na długo po wydarzeniu.  Paweł ma na swoim koncie udział w wielu medialnych projektach, m.in. przez 3 lata był twarzą polskiej kampanii Trivago.
Paulina Sykut - Jeżyna
Jest absolwentką dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. W 2010 roku wraz z Maćkiem Dowborem poprowadziła koncert Muzodajnia gwiazd i po raz pierwszy Sylwestrową Moc Przebojów w Tv Polsat w duecie z Tomkiem Kammelem. W 2011 roku, w swoje trzydzieste urodziny 07.01. , dostała propozycję poprowadzenia sztandarowego show Polsatu MUST BE THE MUSIC. Od tamtej pory wraz z Maćkiem Rockiem, stanowią najbardziej zgrany i charyzmatyczny duet prezenterski. Telewizja Polsat wyemitowała już 11 edycji programu Must Be The Music. Od 2016 roku u boku Krzysztofa Ibisza , prowadzi flagowe show Telewizji Polsat Taniec z Gwiazdami.Każdy rok przynosi jej nowe telewizyjne wyzwania; koncerty , gale, programy. Paulina poprowadziła na żywo finały wszystkich polskich edycji HELLS KITHEN, koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II, Festiwale Top Trendy, Galę losowania grup MŚ w piłce siatkowej mężczyzn, koncerty podczas Polsat Super Hit Festiwal w Sopocie.
prywatny koncert jacek walkiewicz | na event mateusz ziółko | mirosław oczkoś manager | pan li na event | na event waldemar malicki