Konferencje i Kongresy

Organizowanie konferencji
organizacja konferencji w Poznaniu

 

Konferencje i kongresy

Profesjonalna organizacja konferencji i kongresów to nie tylko prelegenci i uczestnicy. Na sukces tego rodzaju wydarzenia składają się również aspekty techniczne oraz wizualne. Nowoczesne konferencje, zjazdy, spotkania integracyjne czy edukacyjne nie mogą obejść się bez spójnego zaplecza technicznego, graficznego oraz audio wizualnego. Współpraca z Impresariatem Szulc z Poznania to pewność zorganizowania konferencji, zajazdu lub innego eventu na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie planowania, przygotowań i realizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczenia na polu organizowania konferencji oddajemy Państwu pełen zakres obsługi, poczynając od projektu graficznego plakatów, ulotek, zaproszeń i innych materiałów, przez obsługę światła, wizualną i dźwiękową, do rejestracji eventu.

Profesjonalna organizacja konferencji z Impresariatem Szulc

Nawiązanie współpracy z nami w ramach organizacji konferencji, kongresu lub innego eventu pozwoli Państwu na powierzenie wszelkich działań związanych z techniczną i wizualną obsługą wydarzenia jednemu usługodawcy. Oferujemy Państwu bardzo szeroki zakres działań, dostosowany do każdego, nawet największego eventu. W ramach współpracy:

 • zaprojektujemy wszelkiego rodzaju materiały, zaproszenia, identyfikatory czy certyfikaty,
 • przygotujemy spójne graficznie materiały marketingowe – zaproszenia, plakaty, ulotki,
 • zaprojektujemy i przygotujemy techniczną aranżację wystawy,
 • nadzorujemy budowę hal i namiotów, zwracając szczególną uwagę na ich funkcjonalność i bezpieczeństwo,
 • zaprojektujemy dla Państwa firmy stanowiska targowe itp.

Tak szeroki zakres działań wynika z ogromnego doświadczenia, jakie zdobyliśmy podczas dotychczasowej pracy w ramach organizacji konferencji w Poznaniu i całym kraju. Mamy świadomość, jak ważne dla każdej firmy jest wizerunek, dlatego też działamy kompleksowo i w porozumieniu ze zleceniodawcą. Współpraca z Impresariatem Szulc z Poznania to organizacja konferencji oraz ich płynne przeprowadzenie pod każdym aspektem. Zaangażowanie i precyzja działań, jak również w pełni wykwalifikowana kadra specjalistów, pozwolą Państwu na bezproblemowe przeprowadzenie każdego spotkania. Żadne, nawet największe zadanie nie stanowi dla nas problemu, a jest wyzwaniem, którego podejmujemy się z pewnością końcowego sukcesu.

Płynna organizacja konferencji w ramach budżetu

Impresariat Szulc z Poznania organizuje konferencje na terenie całego kraju, profesjonalnie przeprowadzając Państwa przez każdy aspekt projektu. Przekazując nam organizację Państwa konferencji, kongresu, szkolenia lub innego eventu, otrzymacie Państwo gwarancję profesjonalnego przygotowania i płynnego przeprowadzenia imprezy w ramach założonego budżetu. Dysponujemy własnym zapleczem graficznym oraz technicznym. Dzięki temu wszystkie działania prowadzone są w jednym centrum operacyjnym, co obniża koszty organizacji oraz ułatwia zarządzanie eventem. Impresariat Szulc to również niezawodne zaplecze techniczne. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, w skład którego wchodzą między innymi:

 • projektory multimedialne (Baco, Tohiba),
 • wizualizery,
 • ekrany diodowe
 • ekrany plazmowe (60"),
 • systemy tłumaczenia symultanicznego,
 • ściany wizyjne,
 • miksery obrazu,
 • doświadczony, profesjonalny personel.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje bezproblemowe i sprawne przeprowadzenie imprezy z punktu widzenia technicznych aspektów wydarzenia.

Zadbaj o pozytywny wizerunek firmy podczas organizowanej konferencji

Impresariat Szulc to profesjonalny organizator wszelkiego rodzaju imprez, konferencji, kongresów, szkoleń, spotkań biznesowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdej organizowanej konferencji, oferujemy Państwu spójne i profesjonalne wsparcie w zakresie działań marketingowych podczas realizowanego eventu. Doskonale przeprowadzona konferencja lub inne spotkanie pozytywnie wpłynie na wizerunek Państwa firmy, rozszerzy grono potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Spójne działania w zakresie strony wizualnej wydarzenia, a także ekspozycji targowej, od projektu stanowiska do odpowiedniej ekspozycji produktów.

Naszym nadrzędnym celem jest taka organizacja Państwa konferencji, aby jej uczestnicy mogli skupić się na temacie spotkania, a jego rezultaty będą wyjątkowo owocne. Aby tak było, dokładamy wielką uwagę do każdego, nawet najmniejszego szczegółu związanego z organizacją spotkania. W naszej pracy nie ma miejsca na niedociągnięcia i niedoróbki. Profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, z otwartością na nowe rozwiązania, pomysły i założenia. Zapraszamy do współpracy. Przekonaj się, że powierzenie organizacji konferencji, spotkania biznesowego czy innego eventu Impresariatowi Szulc z Poznania, zapewni Twoim gościom komfortowe warunki do zdobywania wiedzy, wymiany doświadczeń i pomysłów, a Państwo będziecie mogli nie myśleć o szczegółach związanych z organizacją wydarzenia. Impresariat Szulc to gwarancja sukcesu.

Profesjonalna organizacja konferencji

Działamy w branży od wielu lat i przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w dziedzinach takich jak prowadzenie imprez artystycznych, koncertów i innych wystąpień publicznych oraz organizacja konferencji. Z tego względu mogą Państwo spodziewać się profesjonalizmu i dokładności w każdym działaniu, jakie podejmujemy. Nasza oferta obejmuje organizowanie konferencji od A do Z – wszystko po to, by mogli Państwo odetchnąć przed tym ważnym wydarzeniem i zdać się całkowicie na nas. Zapewniamy kompleksową obsługę w każdej dziedzinie związanej z przygotowaniem eventu, niezależnie od tego, czy będzie to kongres, konferencja czy spotkanie biznesowe. Mogą Państwo zrelaksować się, wiedząc, że organizacja konferencji przebiegnie zgodnie z planem. Jesteśmy od tego, by ułatwiać Państwu życie. Posiadamy własne zaplecze techniczne umożliwiające wyświetlenie prezentacji, przeprowadzenie profesjonalnych wykładów oraz stworzenie oprawy audiowizualnej, która sprawi na uczestnikach korzystne wrażenie. Zwracamy szczególną uwagę na wygodę oraz bezpieczeństwo zaproszonych gości, dlatego nasze rozwiązania są przygotowywane z uwzględnieniem wszelkich preferencji, także tych nietypowych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi bądź życzenia, zawsze bierzemy je pod uwagę – zależy nam bowiem, aby event przebiegł pomyślnie, a nasi Klienci byli usatysfakcjonowani.

Organizowanie konferencji wymaga dużych nakładów czasu i pracy, a także doświadczenia, które pomoże przygotować to wydarzenie zgodnie z wyznaczonymi standardami. Impresariat Szulc z Poznania specjalizuje się w przeprowadzaniu tego typu przedsięwzięć bez niechcianych potknięć czy usterek – tak, by goście mogli skupić się na temacie konferencji, a Państwo – wyrobić sobie markę w środowisku. Warto bowiem pamiętać, że konferencja jest sposobem na promowanie firmy i zbudowanie renomy. Chociażby dlatego sprawne organizowanie konferencji powinno stanowić dla Państwa priorytet. My z pewnością tak właśnie traktujemy naszą pracę, starając się zapewnić Państwu maksimum satysfakcji w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, ponieważ stanowi ono podstawę owocnej współpracy. Dlatego też z naszej strony możemy zaproponować rozwiązania na miarę każdego przedsiębiorcy – w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb i ukierunkowane na osiągnięcie celu.

Organizowanie konferencji Poznań – doświadczenie i elastyczność

Na przestrzeni lat świadczyliśmy nasze usługi na terenie całej Polski, tak więc jesteśmy świetnie przygotowani do organizowania konferencji w każdym zakątku kraju. Obsługujemy zarówno eventy kameralne, jak i wielkowymiarowe – elastyczność w tej kwestii Klienci uznają za jeden z naszych największych atutów. Niezależnie zatem od wielkości planowanej konferencji, jej tematyki czy miejsca, w którym pragną ją Państwo przeprowadzić, warto skorzystać z pomocy specjalistów. My się do nich zaliczamy. Impresariat Szulc oferuje kompleksową obsługę, sprawdzone zaplecze techniczne, oprawę audiowizualną, działania marketingowe oraz wykwalifikowany personel – wszystko, czego mogą Państwo oczekiwać w dziedzinie takiej, jak organizowanie konferencji. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Zachęcamy do kontaktu – wspólnie opracujemy szczegółowy plan spotkania, uwzględniając w nim Państwa potrzeby oraz specyficzne wymagania. Konferencje organizujemy zawsze z nastawieniem na zadowolenie Klienta. Każdy event jest inny, ma swoją specyfikę oraz target, dlatego w każdym przypadku przygotowujemy indywidualną ofertę. Maksymalne dopasowanie do Państwa potrzeb gwarantuje satysfakcję z przedsięwzięcia. Nasi Klienci zgodnie potwierdzają, że organizacja konferencji przez Impresariat Szulc z Poznania przebiega płynnie oraz bezproblemowo. Współpraca z Klientem i sprawna komunikacja wyróżniają nas spośród innych firm oferujących tego typu usługi i pozwalają nam na nieustanne podnoszenie poprzeczki, jeśli chodzi o jakość wykonanej pracy.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie organizowanego przedsięwzięcia, poczynając od ułożenia planu, przez dbałość o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu i sprawną pracę personelu, organizację biura konferencyjnego, przygotowanie materiałów informacyjnych i reklamowych itd. Jako że organizacja konferencji nie w każdej sytuacji przebiega gładko, mamy zawsze w zanadrzu plan awaryjny, dzięki czemu przygotowywane przez nas spotkania branżowe odbywają się bez nieprzyjemnych niespodzianek – potrafimy je bowiem przewidzieć i wyeliminować, tak, by całość przebiegła zgodnie z planem. O wysokim poziomie oferowanych usług w dziedzinie takiej jak organizowanie konferencji w Poznaniu i innych miastach mogą zaświadczyć liczne firmy, którym pomagaliśmy w zaprezentowaniu się na szeroką skalę. Nasi Klienci chwalą sobie profesjonalne podejście oraz rezultat końcowy, który odpowiada opracowanemu wcześniej scenariuszowi. Staramy się nieustannie wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dostosowując naszą ofertę do zmiennych potrzeb rynku, unowocześniając zaplecze techniczne, a także kierując się Państwa wskazówkami. Organizacja konferencji to duże wyzwanie – my z chęcią się go podejmiemy. Impresariat Szulc to najlepszy wybór – przekonaj się sam!

prywatny występ jacek walkiewicz | na imprezę firmową kabaret smile | marcin daniec do wynajęcia | na imprezę firmową nick sinckler | waldemar malicki prywatny występ