Oferta

One Man Show

 

 Jeden człowiek, który skupia na sobie uwagę wszystkich gości. Porusza emocje, rozśmiesza, wzrusza. Zaklina publiczność.

MARCIN DANIEC
W 1984 roku wraz z Krzysztofem Januszem założył kabaret "Takich Dwóch". Od 1986 roku pracował w Krakowie w Akademickim Centrum Kultury "Alma-Art", a następnie współpracował z kabaretami "Wały Jagiellońskie" i "Pod Egidą". Od 1994 roku występuje samodzielnie. Dużą popularność zapewniły mu regularne występy w 2. programie TVP.W 2010 roku prowadził program Hit Dekady emitowany w TVP 2, w każdym odcinku towarzyszyła mu inna prezenterka. W 2012 roku prowadził program Daniec z gwiazdami emitowany w TVP 1. W show rolę jurorów/ekspertów odgrywali: Klaudia Carlos, Radosław Majdan i Robert Janowski.Spośród wielu, najbardziej znane są jego cztery estradowe wcielenia:Pan Ignacy (Profesor Ignacy) - w płaszczyku z darów, okularach z ubezpieczalni, sympatyczny, zagubiony szary obywatel z własną filozofiążyciową.Waldemar K. - rokujący nadzieję na resocjalizację cwaniaczek po "ośrodku rehabilitacji".Marcinek - duże dziecko.Góral - z charakterystyczną swadą, z lekką nutą refleksji punktujący rzeczywistość gazda.
ILUZJONISTA MACIEJ POL
Maciej Pol to najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach całego świata, urodził się 11. 01. 1969 r. w Łęczycy. Od 1985 roku jest pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi. Jego praca spotyka się z uznaniem widzów już od wielu lat, czemu wyraz dają otrzymane nagrody i wyróżnienia. Pierwsze z nich otrzymał w 1986 roku, na festiwalu w Łodzi, w kategorii mikro-iluzji. W tym samym roku iluzja sceniczna przyniosła mu dwa drugie miejsca - w Karlowych Warach i Łodzi oraz miejsce pierwsze - na zlocie iluzjonistów w Chorzowie. Jest laureatem Grand Prix Festiwalu w Żelaznym Brodzie i Grand Prix największego Festiwalu Sztuki Iluzji w Pradze. Rok 2000 to głównie występy dla kilkutysięcznej publiczności w Chicago, realizowanewspólnie z wybitnymi gwiazdami polskiej estrady. W roku 2006 był gwiazdą Magicznej Trasy Lata z Radiem, a koncerty obejrzało ok.1000 000 widzów w największych miastach Polski. W tym samym roku znów przyszło mu się zmierzyć z czterokołowcem - przygotował i zaprezentował po raz pierwszy w kraju lewitację samochodu. Maciej Pol wystąpił w ponad 300 programach telewizyjnych w 13 stacjach TV na świecie. Prezentował swoją sztukę m.in. w widowiskach telewizyjnych - Koncert Marzeń, Fronczewski Zaprasza, Magiczny Alfabet Wspomnień Jerzego Gruzy, Gwiazdy i Gwiazdki Na Gwiazdkę, Teleferie Lato z Czarodziejem, Fabryka Śmiechu, Muzyczne Historie Miłosne, Kabaretowe Klub Dwójki, Dzięki Bogu już weekend. Jest konsultantem i autorem Efektów Iluzjonistycznych na festiwalach piosenki w Opolu i Sopocie.
ILUZJONISTA JOSYN
Jesteś na stronie człowiek który od dziecka byłzafascynowany rzeczami niewyjaśnialnymi i z reguły niemożliwymi.Gdy tylko była okazja doświadczyć czegoś, przy czym racjonalnie myślący człowiek  porzuca wszystko co ma i biegnie w odwrotnym kierunku – Josyn pakował się w sam środek. Po jakimś czasie zrozumiał, że szanse jeden na milion mają to do siebie, że sprawdzają się w dziewięciu na dziesięć przypadków. Szczególnie, gdy wiesz, jak szybko wrzucić monetę do rękawa i w którym momencie krzyknąć – czy to przypadkiem nie Pani dziecko tam ucieka?!Iluzjonista Josyn od ponad 8 lat zajmuje się sztuką iluzji. Podczas swoich pokazów udowadnia, że grawitacja to nałóg, z którym jednak nie tak trudno zerwać, a prawa fizyki obowiązują tylko do czasu, aż z kieszeni nie wyskoczy pierwsza piłeczka.W miejscach, gdzie występował Josyn, człowiek widywał czasem takie rzeczy, po których nie mógł uwierzyć nie tylko w bogów, ale też w normalne człowieczeństwo i świadectwo własnych oczu." 
HIPNOTYZER JURIJ MOKRISZCZEW
,,Człowiek jest tym co daje z siebie innym".  Każda odpowiedź na pytanie „Kim jestem” będzie tylko częścią odpowiedzi. W roku 1987 ukończyłem Państwową Szkołę Sztuki Estradowej i Cyrkowej w Kijowie. Po służbie w wojsku, w 1989 roku zająłem się hipnozą i bioenergoterapią. Obecnie jestem dyplomowanym mistrzem w zawodzie naturopata. Warsztaty relaksacyjne, terapia naturalna, pokazy hipnozy i śpiewanie ballad - to wszystko jest częścią mnie i sposobem dzielenia się życiową energią.
ILUZJONISTA Y
Y - polski magik gwiazd, nowoczesny iluzjonista, mentalista. Urodził się na Mazurach, wychowywał w Trójmieście, obecnie mieszka w Warszawie. W 2012 roku był półfinalistą programu “Mam talent”. W 2013 roku rozpoczął na YouTube autorski program “Magia Y”, który szybko odniósł sukces. Zaowocowało to współpracą z wieloma markami, jak i cyklicznymi materiałami w Dzień Dobry TVN. Na co dzień występuje i tworzy iluzje dla dużych korporacji oraz oczarowuje znane osobistości.
Andrzej Grabowski
Zasłynął jako konferansjer i kabareciarz o szczególnym talencie komediowym. Jego inteligentny i trafny humor przypada do gustu szerokiej publiczności.
Artur Andrus
Artur Andrus to znany polski dziennikarz, artysta i konferansjer kabaretowy. Regularnie można go usłyszeć w jego autorskiej audycji -„Akademii rozrywki” w radiowej Trójce, a także zobaczyć w popularnym „Szkle kontaktowym” w telewizji TVN24.
Cezary Pazura
Pojawia się na scenach kabaretowych i jako prowadzący na dużych festiwalach. Świetnie nawiązuje kontakt z publicznością i potrafi ją rozbawić lekkimi opowieściami o codziennej tematyce obyczajowej, wykorzystując przy tym swój aktorski talent.  
igor kwiatkowski prywatny występ | kabaret smile na event | mirosław oczkoś prywatny występ | prywatny występ pan li | waldemar malicki prywatny występ