Kabarety

Kabarety
manager kabarety

Na rynku ofert kabaretowych trudno odszukać ten najbardziej odpowiedni. Pomożemy dobrać właściwy do charakteru i okoliczności Twojej imprezy dbając o szczegóły niezbędne do realizacji.

Na naszej stronie impresariatszulc.pl mogą Państwo znaleźć szeroką ofertę rozrywki doskonałej na duże wydarzenia lub kameralny event. Obecnie rynek rozrywki jest pojemny i dzięki temu można mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentowane przez nas kabarety, cennik i dokładne informacje znajdują się w odpowiednich zakładkach na stronie.

Najlepsze kabarety

Aby zarezerwować dany zespół na przykład z okazji wyjątkowego wydarzenia, takiego jak jubileusz czy benefis, najlepiej skontaktować się z nami, a wówczas udzielimy Państwu szczegółowych informacji i skontaktujemy się z wybraną grupą lub artystą. Impresariat zajmuje się nie tylko zespołami, ale także aktorami i znanymi postaciami, które uprawiają stand-up lub występują solo. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć ofertę występów takich gwiazd, jak Cezary Pazura czy Marcin Daniec. Są to znane, uwielbiane przez publiczność osoby posługujące się nietuzinkowym humorem.

Nowe i stare kabarety – cennik wydarzeń

W naszej ofercie znaleźć można gwiazdy estrady znane już od dwudziestu lat, w tym chociażby kabaret Neo-Nówka, kabaret Ani Mru Mru czy Kabaret Moralnego Niepokoju. Są to weterani polskiej sceny kabaretowej i autorzy doskonałej rozrywki. Na naszej stronie znaleźć można także młodsze zespoły, takie jak Jurki, Nowaki czy Kabaret Młodych Panów. To świeża krew na polskiej scenie kabaretowej, a występujący, mimo niedługiego stażu, mają już wielki bagaż doświadczenia w kontakcie z publicznością, a także chociażby w improwizacji.

Kabarety – świetna rozrywka gwarantowana

Nie bez powodu prezentowane na naszej stronie kabarety zbierają na widowni tak wielką publiczność. Pomimo działalności wielu zespołów także w internecie, warto zobaczyć występ ulubionej grupy na żywo – niemal każdy spektakl jest niepowtarzalny, a przede wszystkim wydarzeniu towarzyszą niezapomniane emocje. Zachęcamy do kontaktu z impresariatem i managerem zespołów prezentowanych na naszej stronie

 

PARANIENORMALNI
Zespół energicznych showmanów, który na polskiej scenie kabaratowej działa nieprzerwanie od 2004 roku. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski – występujący na scenie i, dbający o stronę techniczną – Rafał Kadłucki. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk, związany także z kabaretem Neo-Nówka. Paranienormalni w szybkim tempie stali się jednym z najczęściej cytowanych i najlepiej rozpoznawalnych zespołów, a w 2016 ich autorski program "Paranienormalni Tonight" zdobył nagrodę Telekamery. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się postać Mariolki, czyli zwariowanej parodii współczesnych nastolatek. 
KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH
Kabaret Skeczów Męczących znany jako KSM to kielecki zespół założony w 2003 roku. Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, który wciąż zachwyca reagując na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata.  Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Eska Music Awards, Sabat Czarownic, Top Trendy; jak i kabaretowe. Na swoim koncie mają również prowadzenie największej trasy rozrywkowej w Polsce – Polska Noc Kabaretowa 2017. W skład zespołu wchodzi Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza.   15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami. Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.
NOWAKI
Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów. Ich najnowszy program "Moda na Nowaki" to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. A realizowane we współpracy z Krzysztofem Jaroszyńskim widowisko "Królestwo za uśmiech czyli Szekspir z jajami" zwraca uwagę nie tylko na aspekt twórczy artystów, ale także na dobre przygotowanie aktorskie. Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.
HRABI
Kabaret bawi publiczność już od 2003 roku. Darek Kamys i Joanna Kołaczkowska to byli członkowie kabaretu Potem, który wraz z pianistą Łukaszem Pietschem i Tomaszem Majerem stworzyli zespół łączący w swoim występach formę kabaretową z elementami teatralnymi. W swoim repertuarze kabaret przedstawia w krzywym zwierciadle codzienność, relacje damsko-męskie i parodiuje znane klasyczne dramaty. Obecnie w skład stałego repertuaru wchodzą skecze takie, jak "Bez wąsów", "Lubię to" czy cenione przez publiczność "Pienia i jęki".
KABARET MŁODYCH PANÓW
Kabaret, który tworzą, jak sami mówią o sobie, bezczelni młodzi panowie. Rozśmieszają swoją publiczność społeczno-obyczajowym humorem, dobrze dawkowaną ironią i niesamowitym dystansem do aktualnych wydarzeń politycznych. Wielokrotnie występowali na scenie z gwiazdami takimi, jak Piotr Bałtroczyk czy Cezary Pazura. Dorobek artystyczny kabaretu ukazał się na trzech płytach DVD, a zespół cały czas nie zwalnia tempa.
NEoNÓWKA
Zespół założony już w 2000 roku, znany w całej Polsce pod nazwą Neo-Nówka. Obecny skład to Roman Żurek – założyciel i autor większości tekstów, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Kabaret niemal bez przerwy występuje przed publicznością, na bieżąco komentując zmiany polityczne i trudne sytuacje społeczno-kulturalne. Występy kabaretu cechuje naturalność, ich teksty są kontrowersyjne i bezkompromisowe. Obecnie kontynuują występy przed wierną i uwielbiającą ich publicznością z nowym programem artystycznym.  
Ani Mru Mru
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce. Ich kariera rozpoczęła się w 2000 roku, odkąd zostali zauważeni podczas ogólnopolskiego kabaretowego festiwalu. Już parę lat później byli cytowani przez ogromną publiczność, a ich popularność jest teraz większa niż kiedykolwiek. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek to uwielbiani, energiczni i kreatywny showmani, którzy w łatwy sposób wchodzą w kontakt z widownią. Ich skecze stały się już legendarnymi, kultowymi występami, a ich występy przyciągają zazwyczaj pełne sale widzów.
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU
Znany z niesamowicie popularnych telewizyjnych występów kabaret, manager Wojciech Orszulak zajmuje się organizacją konkretnych eventów. Kabaret Moralnego Niepokoju od 2003 do 2006 prowadził co tydzień program o nazwie Tygodnik Moralnego Niepokoju, który był zbiorem niepokornych satyrycznych skeczów opartych na ukazywaniu codzienności politycznej i społecznej w krzywych zwierciadle. Kabaret jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce, co roku jest gospodarzem Kabaretowej Nocy Listopadowej.
SMILE
Zespół niepokorny, odważny, który od wielu lat – od momentu założenia we wrześniu 2003 roku – bawi swoją publiczność skeczami obyczajowymi. Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel tworzą skecze obyczajowe, a ich gagi opierają się na humorze sytuacyjnym. Kabaret stworzył na przestrzeni lat kilka wyraźnych postaci. Charakterystyczną cechą kabaretu Smile jest to, że każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny, a jak sami mówią o sobie, trzeba ich po prostu zobaczyć na żywo. Jak w wypadku wszystkich przedstawianych przez nas kabaretów, cennik zależny jest od miejsca eventu i skali wydarzenia.
FORMACJA CHATELET
Basia Tomkowiak, Michał Zabłocki i Adam Małczyk tworzą Formację Chatelet z powodzeniem od kilkunastu lat, a sama nazwa kabaretu istnieje już od 1996 roku. Kabaret w swoich skeczach skupia się na ukazaniu w krzywym zwierciadle często absurdalnych relacji damsko-męskich. Jak sami deklarują, ich występy nadają się dla widzów w każdym wieku. Obecnie zespół skupia się na tworzeniu nowego, zaskakującego programu, który nie tylko zadowoli stałych widzów, ale z pewnością przyciągnie nową, chętną dobrej zabawy publiczność.
KABARET ZACHODNI
Zespół, który popisać może się wyjątkowym doświadczeniem w kontakcie ze swoimi widzami. Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański i Karolina Kuras to energiczni, młodzi artyści, z zaangażowaniem tworzący swoje skecze. Program kabaretu to sceny parodiujące życie codzienne oraz autorskie piosenki komediowe. Zespół przyciąga publiczność pasją, z którą występuje na scenie, a także niesamowitą energią, zaraźliwą zarówno dla widzów stałych, jak i nowych, ciekawych komediowych doznań.
JURKI
Kabaret JURKI pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994r.  JURKI tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji. ​ "Last minute" - to najnowszy program kabaretu JURKI. Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak... ​„Święta polskie”                     Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet i żon. Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki. 
KABARET POD WYRWIGROSZEM
To prawdziwy weteran polskiej sceny kabaretowej. Zespół może pochwalić się ponad dwustoma spektaklami każdego roku, a także istnieniem od 1994 roku. Widzowie uwielbiają występy kabaretu tak bardzo, że zespół zaczął także publikować swoje skecze i piosenki w formie nagrań na kanale YouTube. Kabaret Pod Wyrwigroszem idzie z duchem czasu, dzięki czemu przyciąga do siebie coraz większą publiczność. Zespół znany jest ze swojego świetnego kontaktu z publicznością, prowadził wiele telewizyjnych programów, w tym kabaretony i maratony kabaretowych występów w Mrągowie, Koszalinie i wielu innych miejscach.
KOŃ POLSKI
Zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych i znanych kabaretów, z naprawdę długim stażem. Początki kabaretu sięgają 1985 roku. Zespół zdobył wiele nagród, w tym Grand Prix w trakcie I przeglądu kabaretów PAKA. Skecze i piosenki, takie jak "Marian i Hela", "Lekcje języka" czy "Country po polsku" są kultowe wśród rozległej rzeszy fanów zespołu. Obecnie kabaret występuje wielokrotnie w ciągu roku nie tylko w Polsce, ale także poza granicami, chociażby w Niemczech, Anglii czy Belgii. Każdy występ kabaretu jest niepowtarzalny.
MARCIN DANIEC
Legenda polskiej sceny kabaretowej. Aktor, konferansjer, wielokrotny współpracowników kabaretów: "Takich Dwóch" czy "Pod Egidą".   Prowadzący wielu telewizyjnych popularnych programów. Podczas solowych występów wciela się w jedno z czterech estradowych wcieleń, z których każde w wysmakowany sposób wyśmiewa charakterystyczne społeczne i kulturowe cechy danej części społeczeństwa. Popularny wśród stałej publiczności, ale kojarzony także nawet przez najmłodsze pokolenie. Cennik kabaretów jest zazwyczaj zależny od skali eventu i miejsca wydarzenia.
CEZARY PAZURA
Absolwent PWSFTiT w Łodzi, profesjonalny aktor. Wielką rozpoznawalność przyniosły mu role w filmach akcji, takich jak "Psy 2. Ostatnia krew", "Sztos" czy "Kiler". Grał także w komediach, chociażby w popularnych filmach "Kariera Nikosia Dyzmy" i "Chłopaki nie płaczą". Wielokrotny laureat Złotej Kaczki. Zajmuje się także stand-upem, występuje przed szeroką publicznością ze swoimi autorskimi skeczami kabaretowymi. Jednorazowy występ przyciąga ogromną widownię, zainteresowaną zobaczeniem na żywo autentycznego talentu Cezarego Pazury. 
GRUPA MOCARTA
Zespół, który w swoich występach łączy talent muzyczny z wysmakowanymi żartami sytuacyjnymi. Kabaret wielokrotnie zapraszany był do sal filharmonicznych w całej Polsce, występował także za granicą, chociażby w Japonii, w Niemczech i na Litwie. Lider zespołu, Artur Renion, wielokrotnie podkreślał, że ich działalność skupia się na ukazaniu, że muzyka poważna nie musi być nudna i męcząca. Członkowie zespołu w trakcie swoich występów popisują się swoimi wyjątkowymi umiejętnościami i przyciągają na swoje spektakle szeroką publiczność już od wielu lat.
IRENEUSZ KROSNY- TEATR JEDNEGO MIMA
Legendarny kreator pantomimy, aktor komediowy, człowiek, który przyciąga na swoje występy tysięczne tłumy. W swoich spektaklach łączy oryginalną satyrę z wypracowaną sztuką opowiadania. Jego występu koncentrują się szczególnie na sile słowa. Artysta zawsze występuje w czarnym, neutralnym kostiumie, dzięki czemu szczególnie można skupić się na jego monologach i piosenkach. Niedawno Chicago Reader przyznało mu specjalne wyróżnienie i uznała go za jednego z artystów, którego trzeba zobaczyć na żywo. 
Igor Kwiatkowski
Artysta kabaretowy, autor tekstów i znakomity aktor niezawodowy. Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią i zjednują sobie sympatię tysięcy widzów. Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska! Porywające widowiska Igora Kwiatkowskiego wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Całość, utrzymana w dobrym tonie, daleka jest od satyry politycznej i tematów religijnych. W centrum zainteresowań komika są bieżące zjawiska społeczne, relacje damsko-męskie i fenomeny popkultury. Współzałożyciel znakomitego kabaretu Paranienormalni i współprowadzący autorskiego programu telewizyjnego Paranienormalni Tonight, emitowanego w TVP2 w latach 2015-2016. Widowisko, które przyciągało przed telewizory średnio ponad 1,2 mln widzów, w 2016 roku zostało nagrodzone Telekamerą w kategorii „Program rozrywkowy”.Poza umiejętnościami komicznymi, Igor specjalizuje się także w parodiach i z powodzeniem naśladuje popularnych aktorów, muzyków i piosenkarzy.Prywatnie Igor Kwiatkowski jest domatorem, a swoje wolne chwile najchętniej spędza w towarzystwie żony i dzieci. Uwielbia dobre kino, brytyjskie poczucie humoru i dobre jedzenie, co, jak sam podkreśla, czasem widać na jego twarzy. Spotkanie z Igorem Kwiatkowskim to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata. Dajcie się oczarować jego niepowtarzalnemu urokowi, błyskotliwej ripoście i niezrównanemu talentowi!
PAN LI
,,Iżulionista” to najbardziej komiczny pokaz magii w Polsce. To za tę kreację otrzymałem owację na stojąco od jurorów 8. edycji programu “Mam Talent!”. Rozśmieszam publiczność wcielając się w postać… pijanego iluzjonisty. Bawię zaskakującymi sztuczkami i wyzwalam salwy śmiechu żartując na tematy bliskie wszystkim Polakom. ,,Iżulionista” to show dla widzów ceniących obyczajowy dystans i nieskrępowane poczucie humoru. W trakcie występu utrzymuję z nimi naturalny i swobodny kontakt. Często zapraszam ich na scenę; wtedy stają się uczestnikami moich kabaretowo-magicznych harców.
kabaret smile do wynajęcia | na event mateusz ziółko | nick sinckler na event | do wynajęcia waldemar malicki | na imprezę firmową zespoły coverowe