Oferta

Gwiazdy programów talent show

Niezwykli ludzie, którzy zaistnieli na małym ekranie dzięki swojej nietuzinkowej osobowości, pozytywnej energii i wielkiemu talentowi. Nie dają wpisać się w schemat, w żaden wspólny mianownik, za to doskonale wpiszą się w szczególne wydarzenie, w konwencję Waszego eventu.

ANTEK SMYKIEWEICZ
Antek Smykiewicz - wokalista, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia. Laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalista 7 edycji programu Must Be The Music. Wokalista swojego autorskiego zespołu Ściana Wschodnia. Charyzma w głosie, emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawiają, że Antek to jeden z najlepiej zapowiadających się debiutów na naszej scenie muzycznej!  Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych (BMAT)! Otrzymał status DIAMENTOWEJ PŁYTY w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”! Teledysk do singla odnotował oszałamiająca liczbę ponad 30 MILIONÓW wyświetleń! Drugim singlem zapowiadającym debiutanckie wydawnictwo był utwór "Limit Szans", który w równie szybkim tempie podbił listy przebojów największych rozgłośni w kraju! Teledysk odnotował liczbę ponad 2 MILIONÓW WYŚWIETLEŃ! 6 maja 2016 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza „Nasz Film”!  Trzecią odsłoną jego debiutanckiej płyty jest utwór "Jak Sen". Jest to kontynuacja miłosnej historii przedstawionej w dwóch poprzednich singlach i teledyskach. Video do  utworu "Jak Sen" to ostatnia część trylogii, z której każdy fan będzie mógł się dowiedzieć, jak kończą się losy dwójki zakochanych w sobie osób. 21 października ukazała się reedycja albumu „NASZ FILM DELUXE EDITION”, którą promuje singiel „CUD”.  „Cud” to międzynarodowa produkcja, która powstała przy współpracy Antka z takimi producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Connor Reeves (Joss Stone, Rod Stewart, Tina Turner) oraz Joe Kilington. Teledysk do singla powstał w malowniczej Toskanii i opowiada piękną historię o nadziei oraz o tym, że warto …. wierzyć w Cud!     
ADA SZULC
Ada Szulc to wokalistka, autorka muzyki i tekstów, w pierwszej polskiej edycji programu X-FACTOR zajęła 3 miejsce. Od tamtej pory realizuje swoje muzyczne plany, które wciąż ewoluują. Jej niebanalna barwa głosu została dostrzeżona m. in. przez producentów filmu BIG LOVE, którzy powierzyli jej wykonanie piosenek filmowych. Śpiewała utwory do Disney’owskiej produkcji o Dzwoneczku, została zaproszona przez Basię Trzetrzelewska na płytę live z koncertu w łódzkiej Wytwórni, nagrała album z projektem 1000 MIEJSC realizując do niego teledyski na Kubie, w Tokio i Islandii. Do tej pory udało jej się wydać kilka singli, które łącznie mają ponad 5 milionów wyświetleń. W październiku tego roku pojawił się kolejny singiel, tym razem z zespołem Helolove, który debiutuje na polskiej scenie muzycznej i którego jest współzałożycielką. Artystka odnajduje się w wielu stylach muzycznych, dlatego też bierze udział w różnorodnych projektach. Pozwala jej to odkrywać nowe zakamarki muzyki i – co najpiękniejsze – siebie samej.
MARTA PODULKA
Wokalistka pochodząca z Podkarpacia. Z wykształcenia flecistka. Znana z programów Mam Talent i X Factor, wyróżniona na Opolskich Debiutach w 2013r. Jej single: Nieodkryty Ląd, Mocna, Nie Przeszkadzać opanowały największe stacje radiowe, stając się niekwestionowanymi przebojami. W październiku 2015 ukazała się debiutancka płyta "Nie Przeszkadzać". Artystka fantastycznie komponuje się w charakter imprezy na której występuje i posiada niesamowitą osobowość sceniczną. 
MARCIN WYROSTEK
Marcin Wyrostek - akordeonista (ur. 16.09.1981 r.) - zwycięzca polskiej, drugiej edycji programu Mam Talent. Wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów. Pierwszym akordeonistą w rodzinie jak i nauczycielem Marcina był jego Ojciec. Akordeon trafił do jego domu, gdy dziadek zamienił jedną ze swoich krów na instrument. Od tego czasu brzmienie akordeonu zawsze towarzyszyło rodzinnym spotkaniom. Edukację muzyczną kontynuaował w PSM I i II st. w Jeleniej Górze. Spędzał całe noce w garażu ćwicząc na akordeonie. Swoją pasję rozwijał pod kierunkiem prof. Joachima Pichury na Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie obecnie jest wykładowcą. Jest laureatem ponad 30 konkursów akordeonowych (w kraju i za granicą), w tym Detroit (USA) 2005; Esztergom (Węgry) 2003, Dunajska Streda (Słowacja) 2003, Reinach (Szwajcaria) 2003. Był także stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku akademickim 2004/2005. Jest założycielem projektów: TANGO CORAZON oraz COLORIAGE. Nagrał trzy autorskie płyty, za które otrzymał m.in potrójną platynę oraz nominację do nagrody Fryderyki 2010 za płytę "Magia del Tango" oraz podwójną platynową płytę za najnowszy krążek "Coloriage" - 2012. Kocertował na największych, polskich scenach muzycznych m.in. na 50-leciu festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Festiwalach: Sopot TOPtrendy, Transatlantyk, Warszawa Singera. Miał okazję koncertować z gwiazdami polskiej sceny muzycznej - Kayah, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Adam Sztaba, Orkiestra AUKSO. Jednym z najbardziej ekscytujących wyzwań muzycznych był wspólny występ z Bobbym McFerrinem w 2010 roku. Wykonuje muzykę klasyczną, jazzową i ethno-folk. Kluczowym elementem jego tożsamości muzycznej jest improwizacja.
THE CHANCE
Zespół The Chance, który wspólnie tworzymy,  istnieje od lutego 2012 , czyli od niedawna. Został stworzony w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do popularnego programu X Factor. My, czyli Agnieszka, Magda i Monika, zgłosiłyśmy się do programu jako solistki i na etapie wyłaniania czterdziestu najlepszych wykonawców, decyzją jurorów ? odpadłyśmy z dalszej rywalizacji. Okazało się jednak, że ci sami jurorzy zaproponowali nam stworzenie zespołu i już jako trio, nasz dalszy udział w eliminacjach. Co wpłynęło na taką decyzję jurorów?  Otóż postanowili oni stworzyć zespół z trzech wokalistek o podobnej barwie głosu i ich zdaniem właśnie my do tego znakomicie się nadawałyśmy. Choć dotychczas praktycznie się nie znałyśmy, bez wahania podjęłyśmy wyzwanie jurorów i postanowiłyśmy wykorzystać szansę, jaką nam dano. Właśnie: SZANSĘ ? od tego słowa, symbolicznie, utworzyłyśmy nazwę swojego trio: THE CHANCE. Wszystkie trzy prawie natychmiast się polubiłyśmy i zaakceptowałyśmy się wzajemnie. Tak jak istnieje miłość od pierwszego spojrzenia, tak w naszym przypadku z pełnąświadomością możemy powiedzieć,  że od pierwszego spojrzenia zawiązała się przyjaźń między nami.
MATEUSZ ZIÓŁKO
Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako dziecko od nauki gry na pianinie. Mając 15 lat założył swój pierwszy zespół. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorów oraz sympatię widzów. W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W między czasie występował jako gość specjalny w poszczególnych odcinkach „Jaka To Melodia”. Na scenie można go było zobaczyć i posłuchać w wielu projektach: "Michael Jackson Symfonicznie", "Freddie Mercury Symfonicznie", „Queen Story” czy podczas koncertów z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej oraz Orkiestrą Symfoników Bydgoskich. Wystąpił także na jednej scenie z Amy McDonald, Coolio oraz Johnem Milesem w duecie podczas polskiej edycji światowej trasy Night Of The Proms. W 2013 Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, tym samym podpisując kontrakt z wytwórnią. Artysta został również laureatem głównej nagrody w konkursie "Superdebiuty 2014" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W październiku 2015 roku wspólnie z Liberem, nagrał utwór „7 rzeczy”  który szybko został uznany za jeden z najlepszych utworów według największych stacji radiowych w Polsce. Rok później światło dzienne ujrzał singiel „W płomieniach” zapowiadający debiutancką płytę a niedługo później kolejny duet tym razem z Sylwią Grzeszczak o nazwie „Bezdroża”. Mateusz obecnie pracuje nad debiutanckim albumem którego premiera jest zaplanowana na 2 czerwca 2017 r. oraz intensywnie koncertuje w całej Polsce.
ME, MYSELF AND I
„Me Myself And I to zespół wyjątkowy, jak też tworzący wyjątki – nie zaszkodził mu w karierze udział w finale „Mam Talent”.Jego trzon tworza wokaliści: Magdalena Pasierska i Michał Majeran. Na debiutanckiej płycie wspomaga ich kilku beat bokserów (czyli muzyków używających aparatu wokalnego do uzyskania efektów perkusyjnych). Jest to więc muzyka stricte wokalna, ale swoboda i inwencja w instrumentalnym traktowaniu głosu sprawiają, że zespół brzmi bogato, w porywach orkiestrowo.  Me Myself And I to jeden z najbardziej wyrazistych zespołów polskiej sceny muzycznej, z wieloma sukcesami, uparcie realizujący swoją własną, konsekwentnąścieżkę kreacji dźwięku. To zespół fascynujący, niepokojący, świeży i bardzo popularny. Potrafi zapełnić każdą salę koncertową, wyprzedać bilety do ostatniej sztuki i dać przy tym tak niepowtarzalny koncert, że widzowie długo jeszcze po jego zakończeniu domagać się będą ponownego wyjścia na scenę. Tak było też podczas ostatniej trasy „DO NOT COVER!” – w Elblągu, w klubie „Mjazzga”, w Krakowie, w słynnej „Alchemii”, we wrocławskich „Puzzlach”, poznańskim „Blue Note” i innych niezliczonych miejscach, które mieli okazję odwiedzić.
PIOTR KARPIENIA
Piotr Karpienia - wokalista, muzyk, kompozytor i autor tekstów. Mieszkaniec Ełku, urodzony w Białymstoku. Gra na gitarze, gitarze basowej, perkusji oraz na instrumentach klawiszowych. Uczęszczał do szkoły muzycznej, jednak sam określa się jako muzyczny samouk. Związany z muzyką od kilkunastu lat. Przez ten czas był wokalistą zespołów: Same Nazwiska, Subfone, Flesh Creep.W 2011 roku wziął udział w czwartej edycji polskiej adaptacji talent show "Mam talent!" emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN, gdzie zajął 2. miejsce. W 2012 roku wraz z Witoldem Cisło wydał album zatytułowany Mój świat .
do wynajęcia jacek walkiewicz | mateusz ziółko prywatny koncert | mirosław oczkoś prywatny występ | nick sinckler prywatny koncert | na event pan li