Oferta

Gwiazdy na imprezę
gwiazdy muzyczne na imprezę

Ta jedyna. Ta najjaśniejsza. Zapada w pamięć na zawsze. Nadaje blasku oraz podnosi rangę eventu. Sprawia, że Twoje logo będzie kojarzyć się z najwyższą jakością wszystkim zaproszonym gościom.

ENEJ
ENEJ to polski zespół rockowo-folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa. Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera "Eneidy" Iwana Kotlarewskiego - Eneja, wesołego kozaka podróżującego po świecie. Grupa to mieszanka różnorodna kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu - rodzina braci Sołoducha ma korzenie ukraińskie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali członkowie zespołu to Polacy. Na dyskografię zespołu składają się cztery krążki studyjne i jeden koncertowy. Debiutancka płyta "Ulice" ukazała się w roku 2008. W 2010 r. wydana została płyta „Folkorabel” (Złota Płyta). Rok 2011 to koncertowe DVD z zapisem występu na Przystanku Woodstock. Natomiast w 2012 r. ukazała się płyta “Folkhorod” (Podwójna Platynowa Płyta). Najnowszym “dzieckiem” zespołu jest “Paparanoja”, która ujrzała światło dzienne w lutym 2015 roku. Za przełomowy moment w historii zespołu uznać należy rok 2011 i wygraną w programie Must Be The Music - Tylko Muzyka w telewizji Polsat. Zwycięstwo otworzyło grupie drogę do szerszego grona słuchaczy. Stacje radiowe, już dzień po wielkim finale programu zaczął podbijać utwór "Radio Hello", stając się hitem lata 2011. ENEJ ma na swym koncie siedem singli bijących rekordy popularności w sieci i królujących na listach przebojów wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce. Są to "Radio Hello", "Skrzydlate ręce", "Tak smakuje życie", "Lili”, "Symetryczno-Liryczna”, “Zbudujemy dom” i “Nie chcę spać”. Zespół koncertuje w Polsce, jak również poza granicami kraju. 
PECTUS
Zespółpowstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie, jak można się domyślać, słuchając ich piosenek, a także nawiązując do słów lidera zespołu Tomasza Szczepanika, "Jestem melodykiem, z mojego serca wypływa mnóstwo melodii”, po prostu z potrzeby i chęci dzielenia się muzyką. W 2006 roku zdobywają Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów. W styczniu 2007 ukazuje się promocyjny mini-album, z pięcioma autorskimi utworami. W nagraniach materiału uczestniczą Wojtek Horny (O.N.A. Chylińska) i Zbyszek Jakubek (Walk Away, R.Rynkowski). W tym samym roku PECTUS jest już finalistą 44 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Debiuty" Opole 2007. Pierwszym wielkim przebojem zespołu, jest piosenka, "To, co chciałbym Ci dać", która powstaje we współpracy z producentem Tomkiem Bonarowskim. W 2008 roku piosenka jest jedną z najczęściej granych i powtarzanych we wszystkich stacjach radiowych.  Skład zespołu: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew).
LEMON
Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a jednocześnie udało jej się zyskać wiernych słuchaczy, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami (m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach). Albumy ,,LemON”, ,,Scarlett”, ,,Etiuda zimowa” w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną. LemON to także fenomen w Internecie. Na samym Facebooku zespół zgromadził blisko 400 000 fanów. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy! Co najbardziej zaskakujące, nawet niekomercyjne niszowe utwory, takie jak ,,Lwia część”, ,,Dewiat”, ,,Litaj ptaszko” czy ,,Do świąt” – mają setki tysięcy wyświetleń na YouTube. Korzystając ze słów Adama Sztaby, wypowiedzianych na samym początku ich kariery, tuż po wygraniu 3. edycji programu Must Be The Music: ,,LemON to zespół, który ma szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu. Jestem urzeczony tym bandem. Wydawałoby się, że oni są tacy niszowi. Ale nagrywają piosenki, które są na listach przebojów, czyli okazuje się, że te dwie rzeczy można połączyć”.
AUDIOFEELS
AudioFeels to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu.
DE MONO
Zespół De Mono ma swoje źródło w Mono – zespole założonym w 1984r. przez gitarzystę Marka Kościkiewicza, basistę Piotra Kubiaczyka i perkusistę Dariusza Krupicza. W 1987 do zespołu dołączyli gitarzysta Jacek Perkowski, saksofonista Robert Chojnacki i wokalista Andrzej Krzywy. Wszyscy członkowie zgodnie ustalili, że nowy skład to nowy początek i potrzebna jest nowa nazwa i nowe utwory. Została przyjęta propozycja Marka De Mono. Do dziś zespół wydał 10 płyt długogrających. W historii polskich list przebojów odnotowano wiele hitów: Statki na niebie, Aksamit, Moje miasto nocą, Kochać inaczej to tylko niktóre z nich. Zespół wprowadza gości w niesamowity nastrój podczas imprezy firmowych I koncertów.
FEEL
Zespół założony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupichę dwa lata po odejściu z grupy Sami. Początkowo, pod nazwą Q2 tworzył duet wraz z basistą Michałem Nowakiem. Skład zespołu uzupełnili Łukasz Kożuch oraz Michał Opaliński zmieniając szyld kolejno na Q3, Q4 oraz Kupicha Band[3]. Zespół nagrywał piosenki, jednak nie wydałżadnego singla i albumu. Zespół założony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupichę dwa lata po odejściu z grupy Sami. Początkowo, pod nazwą Q2 tworzył duet wraz z basistą Michałem Nowakiem. Skład zespołu uzupełnili Łukasz Kożuch oraz Michał Opaliński zmieniając szyld kolejno na Q3, Q4 oraz Kupicha Band.
ZAKOPOWER
Polski folkowy zespół muzyczny założony przez skrzypka Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Oprócz niego grupę tworzą: Wojciech Topa, Bartek Kudasik, Józef Chyc-Scepon, Piotr Rychlec, Tomasz Krawczyk, Michał Trąbski, Dominik Trębski i Łukasz Moskal. Nazwa zespołu nawiązuje do miasta Zakopane.Ich debiutancka płyta Music Hal to połączenie tradycyjnych góralskich melodii I nowoczesnej klubowej muzyki, producentem tej płyty był Mateusz Pospieszalski. Druga płyta zespołu, Na Siedem, została wydana bezpłatnie razem z dziennikiem Polska The Times 20 października 2007. 30 listopada 2007 roku ukazała się specjalna edycja płyty Na siedem, poszerzona o dwa nowe utwory oraz covery Gyongyhaju lany zespołu Omega[2] i W dzikie wino zaplątani Marka Grechuty. W pozostałych utworach poszerzono brzmienie muzyczne, m.in. o skrzypce elektryczne, solówki gitarowe itp. W tworzeniu płyty swój udział mieli Adam Nowak (teksty), Kayah (tekst), Rafał Bryndal (tekst), Nigel Kennedy (skrzypce elektryczne), Mamadou Diouf (śpiew).W maju 2011 ukazała się trzecia studyjna (a ogółem czwarta) płyta zespołu pt. Boso. Nagrody I wyróznienia: Fryderyk oraz Superjedynka 2012, Fryderyk w kategorii Album roku pop 2016.
KOMBI
Skawiński & Tkaczyk to Muzyka, która rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A, Skawalker. Przekrój twórczości tego duetu to gwarancja wyśmienitej rozrywki oraz prawdziwych emocji zaklętych w pięknych melodiach i tekstach. Wśród gości trasy między innymi: Jan Borysewicz, Ewa Farna, Margaret, Ruda z Red Lips oraz wielkie sentymentalne niespodzianki… Trasa ma nie tylko łączyć wielkie nazwiska ale przede wszystkim… Pokolenia. Dlatego współtwórcy i kreatorzy debiutu muzycznego Agnieszki Chylińskiej podczas tournee zapraszają młode talenty wyłowione z największych polskich talent show oraz wezmą udział w poszukiwaniu nowych głosów… Koncert telewizyjny, który został wyemitowany 12 lutego 2016 r., składał się z trzech części: symfonicznej, elektrycznej oraz tej, w której Skawiński & Tkaczyk zaproszą na scenę gości na miarę rubinowego jubileuszu. MEGA Tour to projekt corocznej trasy koncertowej z udziałem uznanych przedstawicieli Polskiej sceny muzycznej. 40 lat na scenie- KOMBI 
PIERSI
W 1994 roku ukazał się album będący zapisem koncertu "Piersi" w Jarocinie. W tym samym roku, grupa zorganizowała w Niemodlinie koncert z okazji dziesięciolecia istnienia. Wystąpiły tam takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Kazik, Acid Drinkers, Closterkeller, T.Love, Big Cyc, Skawalker, czy Proletaryat. Niektórzy z wymienionych gości wystąpili także, na płycie "60/70" którą Piersi wydały jeszcze pod koniec 1994 roku. Kolejny krążek - "Powrót do raju" z 1995 roku - był satyrą na ówczesną sytuację polityczną, a konkretnie dojścia postkomunistów do władzy. W szczególny sposób wyrażały to takie utwory jak "Powróćże komuno" czy "Bolszewicy na mszy, czyli pieśni o cudownym nawróceniu". Kolejnymi dokonaniami zespołu, były albumy "Raj na ziemi" (1997), "Pieśni ojczyźniane (2000) oraz "Piracka płyta" (2004). W styczniu 2013 roku Paweł Kukiz zrezygnował ze współpracy z zespołem Piersi. Muzycy nie złożyli jednak broni i postanowili kontynuować swoją artystyczną działalność. Zrodził się pomysł, aby nagrać płytę „PIERSI i PRZYJACIELE 2”. Od lutego do maja 2013 roku, zespół PIERSI skomponował czterdzieści cztery utwory, z czego 17 najlepszych - ich zdaniem - zostało umieszczonych na nowej płycie. Do współpracy muzycy zespołu PIERSI zaprosili znakomitych gości, przyjaciół: Łukasza i Pawła Golców, Jacka „Dżej Dżeja” Jędrzejaka (BIG-CYC, CZARNO-CZARNI), Andrzeja Nowaka (TSA, ZŁE PSY), Tomka „Lipę” Lipnickiego (ILLUSION, LIPALI), zespół TREBUNIE-TUTKI, gościa specjalnego – Rafała „Jeziora” Jezierskiego (byłego muzyka i współzałożyciela grupy PIERSI), oraz Adama „Asana” Asanova (HARATACZE), który decyzją muzyków, został nowym wokalistą zespołu.Zespół na chwilę obecną koncertuje w składzie: Zbyszek "Dziadek" Moździerski - bas,  Marek "Mały" Kryjom - wokal, gitara, przeszkadzajki, Marcin "Manio" Papior – perkusja, Adam “Asan” Asanov - wokal, Adam "Hans" Kłos - gitara, Marcin "Rospor" Respondek - puzon, Erwin Żebro – trąbka. 
PAPA D
Pod koniec listopada 2007 Papa Dance zmienił nazwę na Papa D. Zespół zakończył współpracę z perkusistą Tadeuszem Łysawą i współzałożycielem grupy – Mariuszem Zabrodzkim. Odtąd grupę tworzą: Paweł Stasiak – wokal, Jacek Szewczyk – gitara solowa, Waldemar Kuleczka – gitara basowa, Marcin Tywoniuk – instrumenty klawiszowe i Dariusz Piskorz – perkusja. W listopadzie 2007 roku miał premierę utwór Będziemy tańczyć, zapowiadający piąty album zespołu Papa D. W marcu 2008 roku premierę miał kolejny singiel – Dla ciebie, a w czerwcu pojawił się następny – Bezimienni, z którym zespół wystąpił na Sopot Hit Festiwal 2008 w konkursie na polski przebój lata. Latem Papa D trzykrotnie pojawił się na transmitowanym przez telewizyjną Dwójkę cyklu koncertów „Hity na czasie” Radia Eska. Pod koniec sierpnia ukazała się cała płyta zatytułowana Bezimienni, zawierająca 12 premierowych nagrań. Od września wokalista Papa D – Paweł Stasiak był uczestnikiem ósmej edycji show „Taniec z gwiazdami” w stacji TVN. Na początku roku 2009 z zespołu odszedł Marcin Tywoniuk, a jego miejsce zajął producent ostatniej płyty Filip Siejka. 26 marca 2011 zespół wystąpił na benefisie Adama Małysza. W 2015 r. Zespół obchodził rocznicę 30-lecia pracy i został odznaczony medalem Zasłużeni dla Kultury Polskiej nadanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Otrzymał nagrody Stowarzyszenia Autorów i Kompozytorów ZAIKS oraz Stowarzyszenia Polskich Artystów Wykonawców SAWP. Swoją rocznicę zespół obchodził również wcześniej, 31 grudnia 2013, wtedy to zespół wykonał różne utwory i odebrał specjalną nagrodę za 30 lat pracy artystycznej, przyznanej przez Polsat, Radio Zet i Fakt. Zespół wystąpił także na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2014/2015 w Gdyni, gdzie świętowali swoje 30-lecie pracy artystycznej.
LADY PANK
Zespół Lady Pank to jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Powstał we Wrocławiu, we wrześniu 1981 roku, z inicjatywy gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza związanego wcześniej z grupą Budka Suflera. Drugim z założycieli Lady Pank był Andrzej Mogielnicki – główny autor tekstów piosenek zespołu. Wokalistą Lady Pank jest Janusz Panasewicz. Pierwszym utworem zarejestrowanym (również wokalnie) przez Jana Borysewicza była „Mała Lady Punk”, której tytuł stał się inspiracją dla nazwy zespołu, jednak aby nazwa nie sugerowała, że grupa wykonuje muzykę punk rockową, drugi człon nazwy został zmieniony na "pank". Kolejny utwór, „Minus 10 w Rio”, został już nagrany z Januszem Panasewiczem w roli wokalisty. Tak powstał trzon grupy, która z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej. Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Zamki na piasku", "Vademecum Skauta", "Wciąż bardziej obcy", "Fabryka małp", "To jest tylko rock and roll", "Tacy sami" i "To, co mam" i najsłynniejszy z nich - "Zostawcie Titanica" na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy. Każdy kolejny album Lady Pank spotykał się z ogromnym zainteresowaniem fanów zespołu i krytyków. Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio „RMF Lady Pank” dostępne w serwisie internetowym RMFon.pl. Na pierwszą połowę 2016 roku zapowiadana jest kolejna premierowa płyta Lady Pank. Obecnie zespół pracuje nad nią w studiu nagraniowym. 2016 to również rok jubileuszu 35-lecia istnienia Lady Pank. Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa, która rozpocznie się w drugiej połowie 2016.
BAJM
Historia grupy Bajm zaczęła się w marcu 1978. Wokalista Andrzej Pietras zaproponował wówczas rodzeństwu Kozidraków: wokalistce Beacie oraz śpiewającemu gitarzyście Jarosławowi, po ich występie na scenie lubelskiego Domu Kultury, stworzenie wspólnego zespołu.W 1983 ukazał się debiutancki album zespołu, zatytułowany po prostu Bajm. Trafił na rynek pod koniec 1983, najpierw w postaci kasety magnetofonowej, a później - z nieco innym zestawem piosenek, także w postaci płyty winylowej. Szybko rozszedł się w rekordowym, ponad półmilionowym nakładzie. Na albumie znalazły się znane z list przebojów „W drodze do jej serca” i „Co mi Panie dasz” a także kolejne hity: „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Różowa kula” i „Nie ma wody na pustyni”. Przez 40 lat zespół nagrał tak wiele przebojów, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Bajm to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów z pogranicza popu i pop-rocka.
BRACIA
Historia zespołu rozpoczęła się w Lublinie, w 1997 roku. Wtedy to, bracia Piotr Cugowski i Wojtek Cugowski zdecydowali się na pierwszy wspуlny występ akustyczny. Jednak za oficjalny początek zespołu uznaje się rok 2001, kiedy to do zespołu dołączyli Krzysztof Nowak (bas) i Konrad Zieliński (perkusja), ktуrego niedługo potem zastąpił Robert Markiewicz. Pierwszym przełomem w karierze zespołu było zdobycie głуwnej nagrody w kategorii Debiut, Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - KFPP OPOLE 2002, gdzie zespуł wykonał utwуr pt. „Nie Jestem Inny”, autorstwa Romualda Lipko i Andrzeja Mogielnickiego. Pod koniec 2008 roku miał premierę drugi album zespołu „Tribute To Queen”. Krążek, wydany przez wydawnictwo Agora, zawierał 12 coverуw największych przebojуw grupy Queen. Sesja nagraniowa trwała pięć miesięcy, z czego przez tydzień powstawał utwуr "Bohemian Rhapsody", do ktуrego Piotr sam nagrał wszystkie partie wokalne. Zarejestrowano do tego numeru aż 190 śladуw, z czego ponad setka to wokale. Rok 2009 to moment ukazania się kolejnej płyty Braci zatytułowanej „Zapamiętaj”, na ktуrej znalazło się 13 utworуw, w tym dwa: „Zapamiętaj” oraz „Jeszcze Raz”, ktуre powstały we wspуłpracy z amerykańskimi producentami Mattem Noble i Keithem Brownem. Na czas nagrywania albumu, z Braćmi pracował Michał Grymuza, ale jeszcze przed premierą, w październiku 2009 roku zastąpił go Jarosław Chilkiewicz. Krążek niedługo po premierze zdobył status bestsellera sklepu internetowego empik.com. W plebiscycie Antyradia album zdobył drugie miejsce w kategorii „Płyta Rocku 2009”. W tym samym roku zespуł otrzymał nominację do nagrody muzycznej Fryderyk w kategorii „Grupa Roku”, a Piotr Cugowski nominację w kategorii „Wokalista Roku”. Do 2017 roku zespół wydał 6 albumów- Bracia mają na swoim koncie występy zagraniczne. W 2008 roku zespуł zagrał na Wembley Arena w Wielkiej Brytanii podczas imprezy PKO BP London Live 2008 – Polish Music Festival. W listopadzie 2012 zespуł odbył trasę koncertową po USA i Kanadzie. Muzycy wystąpili w Chicago, Troy, Nowym Jorku i Toronto. W Polsce zespуł supportował zagranicznych artystуw takich jak Whitesnake (2008) i Molly Hatchet (2010). W maju 2013 roku Bracia wystąpili rуwnież u boku legendarnej grupy Wishbone Ash.Bracia Piotr i Wojtek Cugowscy niejednokrotnie wspуłpracowali z muzykami światowego formatu. W 2002 roku Piotr wystąpił u boku Garou, w 2005 roku Piotr i Wojtek zagrali z Tommym Aldrigem (уwczesnym perkusistą Whitesnake) podczas festiwalu perkusyjnego w Opolu, a w 2011 roku Piotr wykonał wraz z Jonem Lordem (Deep Purple) „Pieśń Ocalenia” autorstwa Czesława Niemena, podczas koncertu poświęconego ofiarom katastrofy smoleńskiej. Skład zespołu: Piotr Cugowski – śpiew, Wojciech Cugowski - gitara, śpiew, Tomasz Gołąb - gitara basowa, Jarosław Chilkiewicz – gitara, Bartłomiej Pawlus – perkusja.             
PERFECT
Perfect – polski zespół rockowy, istniejący na rynku muzycznym od 1980 roku. Ogromną popularnością cieszył się już praktycznie od początku swojej działalności. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. Po kilkuletniej przerwie, w 1993 roku zespół reaktywował się i działa do dziś odnosząc kolejne sukcesy. 9 czerwca 2014 roku ukazał się ostatni jak dotąd krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. 8 marca 2015 roku Perfect koncertem w Łodzi rozpoczął swoją jubileuszową trasę. Koncert ukaże się na DVD we wrześniu 2015, a bonusem do niego będzie krótki film dokumentalny o zespole. Zdobywcy SuperJedynki za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! W 2016 roku zespół obchodził 35-lecie pracy artystycznej.   
GOLECuORKIESTRA
Zespół Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami sąŁukasz i Paweł Golcowie – „beskidzcy górale XXI wieku”, jak pisał o nich Janusz Stokłosa – jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów. Zespół zawojował muzyczną scenę niezwykle przebojową płytą zatytułowaną „Golec uOrkiestra 1” (1999 r.), która w oryginalny sposób połączyła elementy góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock’n’rolla i jazzu. Jej siłą napędową okazały się wyraziste, pełne zdystansowanego humoru piosenki, min Lornetka, UFO, czy niezwykle elektryzująca Crazy is my live, do dziś rozgrzewające rzesze fanów na każdym z koncertów zespołu. W 2002 przyszła kolej na „Trójkę”, z której pochodzą ogniste Pędzą konie, oraz pełne życiowej mądrości Kto się ceni, za którą zespół otrzymał nagrodę Dragona przyznawaną przez radio RMF FM. Również „Golec uOrkiestra 4” (2004) i „Golec uOrkiestra 5” (2009) udowodniły, że braciom Golec pisanie przebojów przychodzi niezwykle łatwo. To z tych albumów pochodzą takie utwory, jak Nie ma nic, Góralskie tango, Wujek Louis song czy Życie jest muzyką. Do najważniejszych osiągnięć zespołu, oprócz sprzedania kilku milionów płyt, należą: otrzymanie w 2000 roku na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu „Superjedynki” w kategorii „Zespół Roku”, zdobycie dwóch „Fryderyków” w kategoriach „Debiut Roku” oraz „Muzyka Tradycji i Źródeł”, zdobycie nagrody TVP i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Genius Loci – Poloniae” za popularyzowanie kultury polskiej w Polsce i za granicą, zdobycie dwóch telewizyjnych „Wiktorów” w kategoriach „Odkrycie Roku, oraz „Najpopularniejszy Artysta”. Zespół otrzymał również „Asa Empiku” za najlepszą sprzedaż płyt, statuetkę „Najpopularniejszy Artysta Roku” wręczoną na festiwalu Top Trendy, Nagrodę Polskiej Estrady „Prometeusz”, nagrodę „Ikar” za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz „IkonęŚląską” będącą ukoronowaniem ogromnej pracy włożonej w promocję własnego regionu. W  2012 roku bracia otrzymali Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „za propagowanie i działanie na rzecz rozwoju rodzimej kultury”. Tym samym doceniona i  uhonorowana została utworzona przez braci w 2003 roku Fundacja Braci Golec zajmująca się min. kultywowaniem muzyki łuku Karpat poprzez tworzenie na Żywiecczyźnie dziecięcych ognisk twórczości artystycznej (patrz: www.fundacjabracigolec.pl). Ogromnym sukcesem zakończył się także jubileuszowy 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w 2013 roku. W konkursie Super Premier za piosenkę „Młody maj” zespół otrzymał wszystkie najważniejsze nagrody tego konkursu, w tym nagrodę główną – Super Premierę im. H. Musioła, udowadniając tym samym, że niezmienna od lat wysoka forma artystyczna nie odstępuje zespołu ani o krok. Obecnie zespółświętuje swoje 15-te urodziny. Pierwszy z nich w błyskawicznym tempie osiągnął status platynowej płyty, a drugi podwójnej platyny, co pokazuje, że artystyczne poczynania zespołu cieszą się wciąż niegasnącym zainteresowaniem. Wierność własnym korzeniom, oryginalność w podejściu do  oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce     
IRA
Ira to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 7 maja IRA wyruszyła w trasę letnią. Premiera nowej płyty – krążka „9” odbyła się 30 października. Płyta odniosła spory sukces – w rozgłośniach radiowych można było usłyszeć aż 5 singli promujących album. 20 marca 2010 roku, koncertem w Poznaniu, zespół zainaugurował trasę ESKA ROCK TOUR – wspólną trasę IRA i zespołu Carrion. W roku 2012 IRA obchodziła 25-lecie działalności. Z tej okazji zespół wyruszył w urodzinową trasę klubową pod hasłem „IRA – 25 LAT!”, serwując swoim fanom utwory w nowych aranżacjach, jak i grając te dotychczas, niewykonywane na koncertach. Wraz z początkiem roku 2012 światło dzienne ujrzał też nowy singiel – utwór pt. „Taki sam”, zapowiadający nową płytę. W czerwcu pojawił się drugi singiel – piosenka pt. „Szczęśliwa”. Od maja do września zespół grał trasę plenerową, natomiast w październiku rozpoczęła się druga odsłona trasy jubileuszowej. W marcu 2013 roku ukazał się trzeci singiel zapowiadający nową płytę – utwór pt. „Uciekaj”.W maju 2016 zespół wydał płytę „MY”, która w październiku uzyskała status “Złotej Płyty”, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel “Wybacz” w sierpniu 2016 uzyskał status “Platynowego Singla”. Aktualnie płytę promuje kolejna kompozycja “Wymyśleni”, która z powodzeniem podbija serca słuchaczy.        
AFROMENTAL
Zespół Afromental debiutował na I Przeglądzie Młodych Kapel Gazety Olsztyńskiej. Znalazł się w „Złotej dziesiątce” Festiwalu Muzyki Młodzieżowej Gama w Kołobrzegu, za interpretację utworu „Bananowy Song” grupy Vox w stylu reggae. Uzyskał też za nią wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. 12 października 2007 roku ukazał się debiutancki album Afromental, zatytułowany The Breakthru. Promujący album singel „I've Got What You Need”, został zakwalifikowany do udziału na festiwalu Top Trendy 2007 w Sopocie. W 2008 roku zespół wziął udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji, podczas których grupa wykonała utwór „Thing We've Got”. W 2009 roku Afromental wystąpił w drugim sezonie serialu telewizyjnego 39 i pół, w którym zaprezentował premierowe nagrania. Kolejne piosenki zespół nagrał do filmu Kochaj i tańcz. 9 marca 2009 roku ukazał się drugi album grupy Playing With Pop, do którego dołączono także jej poprzedni album. Nagrania dotarły do 19. miejsca na OLiS, otrzymując status złotej płyty. 13 czerwca 2009 zespół otrzymał Superjedynkę w kategorii zespół roku. Jeszcze w tym samym roku muzycy wystąpili gościnnie w utworze "Ze sobą nie wygram", pochodzącym z trzeciego solowego albumu rapera Onara, zatytułowanego Jeden na milion. W lutym 2010 roku wydawnictwo Playing With Pop uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku hip-hop/R&B. W sierpniu 2010 na Orange Warsaw Festival grupa zdobyła nagrodę Wow! Music Award. W tym samym roku zespół zdobył dwa tytuły "Zespół Roku" przyznany przez VIVA Comet Awards oraz Eska Music Awards. Ponadto Afromental został laureatem nagrody dla najlepszego polskiego wykonawcy przyznawanej przez MTV EMA. 15 Listopada 2011 ukazał się trzeci album zespołu pod nazwą The B.O.M.B.. Płytę promowały single Rock&Rollin' Love, Rollin' With You oraz It's My Life. Nagrania dotarły do 17. miejsca na OLiS. Album otrzymał status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 15 000 sztuk. W tym samym roku zespół zdobył tytuł "Zespół Roku" przyznany przez VIVA Comet Awards oraz nagrodę za Wideoklip Roku - "Rock&Rollin Love" przyznaną przez Eska Music Awards 2011. Afromental otrzymał również nagrodę "Artysta bez granic" przyznaną przez TVP Polonia. 24 listopada 2014 ukazał się czwarty album zespołu pod nazwą Mental House. Płytę promuje singiel Mental House, który swoją premierę miał w programie The Voice of Poland. Nagrania dotarły do 9. miejsca na OLiS.
MATT DUSK
Matt Dusk to kanadyjski muzyk, kompozytor i piosenkarz jazzowo-swingujący. Studiował pod okiem legendy jazzowej fortepianowej Oscar Peterson przy York University. Artysta ma na swoim koncie 9 albumów. Dzięki płycie Back in Town odniósł wielki sukces zarówno w Polsce jak i za oceanem.  M.Dusk otrzymał nagrody za dwa złote albumy : TWO SHOTS (Canada) and GOOD NEWS (Poland), two PLATINUM albums: MY FUNNY VALENTINE (Poland) and JUST THE TWO OF US (Poland). Nominacje nagroda znakomitości obejmują, dwa Junona, jeden ADISQ, oraz Róże Gali w kategorii Muzyka. Kanadyjczyk do Polski przylatuje często i chętnie, bo jego życiowa partnerka Julita Borko jest Polką. Z wielką radością zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji koncertów Matta Duska uświetniających wieczór firmowy czy uroczystą gale.
EWA FARNA
Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu, Czechy. W wieku 11 lat odniosła swój pierwszy sukces, gdyż wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach. Niedługo potem zwyciężyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie. Zauważył ją wtedy Leszek Wronka, znany producent i autor piosenek, między innymi dla Karela Gotta i Heleny Vondráčkovej, który po usłyszeniu jej możliwości wokalnych, zaproponował jej współpracę. Ewa Farna ma na swym koncie 9 albumów.  W lutym 2015 roku, Farna zajęła 17. miejsce w plebiscycie radia RMF FM na artystę 25-lecia.
ŁUKASZ ZAGROBELNY
Łukasz to jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Wokalista obdarzony niezwykłą charyzmą przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów. Łukasz Zagrobelny w 2007 roku wydał debiutancką płytę Myśli warte słów i zaczął odnosić liczne sukcesy. Przyznano mu liczne nagrody jak np. Superjedynka za Przebój Roku, ESKA Music Awards za Artystę Roku, Mikrofon Popcornu, Łukasz wyśpiewał hity takie jak: Nieprawda, Życie na czekanie. W 2008 roku na rynku pojawiła się Edycja specjalna pierwszej płyty, na której pojawił się utwór Nie kłam, że kochasz mnie nagrany w duecie z Eweliną Flintą. Piosenka stała się największym hitem 2008 roku, o czym świadczą nagrody takie jak: Nagroda Publiczności Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, Viva Comet za Dzwonek Roku,Telekamery 2009 w kat. Muzyka, 2 miejsce Sopot Hit Festiwal w kategorii Przebój Lata. W 2008 roku piosenka Łukasza "Wolny wybór" pochodząca z płyty "Myśli warte słów" została wykorzystana w spocie telewizyjnym Lokaty Twój Wybór - nowego depozytu, zaoferowanego przez Bank Millennium. Łukasz wystąpił także w licznych programach TV, z których najbardziej znane to: Taniec z gwiazdami, Tylko nas dwoje, a przede wszystkim zagrał kilkaset koncertów i zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Polsce. 18 marca 2013 ukazał się czwarty juz album Lukasza Symfonicznie bedacy zapisem koncertu z Polska Orkiestra Radiowa, który mial miejsce 28.09.2012 w studiu koncertowym Polskiego Radia im.W.Lutoslawskiego. 17 marca 2014 na antenie RMF FM miał premierę najnowszy utwór Łukasza „Dotrę do Ciebie” zapowiadający nowy album, który ukazał  się w 2015 r.
DŻEM
Muzyczna Polska poznała Dżem na początku lat 80., i właśnie na ogół wtedy biorą początek jego biografie, tak naprawdę korzenie grupy sięgają dużo, dużo dalej. Aż do roku 1973, kiedy to raczej niezobowiązująco grywali ze sobą bracia Beno (gitara basowa) i Adam (gitara) Otrębowie, Paweł Berger (piano) i Aleksander Wojtasiak (perkusja). Grywali, a jeśli chodzi o trzech pierwszych, to również podśpiewywali. W domach kultury, klubach, na zabawach i potańcówkach. Takimi zespołami post-bigbeatowa Polska usiana była wzdłuż i wszerz. I niewiele lub nic nie zmieniło dojście wokalisty (grającego na harmonijce) Ryszarda Riedla. Bo zespół ani nie miał stałej bazy, ani własnego repertuaru (na swoje potrzeby adaptując przeboje zachodnich mistrzów w postaci Cream, Santany czy Stonesów właśnie), ani nawet... nazwy.Choć pamięć o starych Wielkich Utworach nie przemija. Zwłaszcza, że podsyciły ją koncertowe DVD: "1979-1994" z lat dawnych, "Symfonicznie" z lat niedawnych (bo od paru lat zespół ponownie występuje z orkiestrą za plecami w przearanżowanym repertuarze własnym) oraz wieńczące okres wypasionych boxów wideo-audio "35 urodziny".Bo mimo że przeszłość to dla weteranów rzecz bardzo ważna, nasi weterani ciągle jeszcze mają plany na przyszłość...
Edyta Górniak
Edyta Górniak, jedna z najjaśniej świecących gwiazd polskiej sceny muzycznej urodziła się 14 listopada 1972 roku w Ziębicach. Od szóstego roku życia mieszkała w Opolu. Mając czternaście lat Edyta trafiła pod skrzydła Elżbiety Zapendowskiej – wtedy szefowej sekcji piosenki opolskiego domu kultury. Jej zadaniem była edukacja wokalna młodej solistki. Przez kilka lat Edyta była związana zawodowo z muzycznym Studiem Buffo w Warszawie. Przez wszystkie lata swojej artystycznej pracy Edyta Górniak dowiodła, że jest perfekcjonistką w każdym calu. Płyty nagrywa rzadko, dbając o każdy szczegół daje wyraz ogromnego szacunku wobec swojej publiczności obdarowując ją muzyką i tekstami najwyższej klasy. Ogromna staranność cechuje wszystkie projekty muzyczne artystki. Poza szczerością, uczuciowością, dobrocią, czułością między innymi za tą dbałość o słuchaczy Edytę i jej piosenki kochają tysiące ludzi.
Paweł Domagała
Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Właśnie wydał nową płytę ,,1984”, której premiera odbyła się w listopadzie 2018.    Pierwszym singlem ,,Weź nie pytaj " wdarł się na szczyty polskich list przebojów. 
Kayah
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów. Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce.  Znana z takich wielkich przebojów jak „Po co”, „Supermenka”, „Testosteron”, „Na językach”, „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie śpij”, czy „Podatek od miłości”. Swój debiutancki autorski album “Kamień” wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 11 albumów (Kamień, Zebra, Kayah i Bregovic, JakaJaKayah, StereoTyp, The Best & the Rest, MTV Unplugged, Skała, Kayah & Royal Quartet, Transoriental Orchestra i świąteczny „Gdy pada śnieg”). W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu, czy albumu. W 2007 roku wydała DVD „Kayah - MTV Unplugged”, zawierające rejestrację koncertu w ramach słynnego cyklu, do którego Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej, a nawet Diamentowej. Współpracowała i współpracuje m.in. z takimi światowymi artystami, jak Goran Bregović, Cesaria Evora, Teofilo Chantre, Idan Raichel, czy Yasmin Levy.
Anna Maria Jopek
Anna Maria Jopek to artystka, który od lat podążą własną drogą, pozostając głuchą na mody i sezonowe tendencje. Od zawsze jest muzycznie i estradowo sobą sprawia, że bezspornie stworzyła własną, artystyczną markę. Dzięki konsekwencji i unikaniu kompromisów, jej sztuka dociera na krańce świata, a ona sama podążą w ślad za znakomitymi recenzjami kolejnych płyt z koncertami. 
Urszula
Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bogatym dorobku artystycznym. Utalentowana i pracowita. Perfekcjonistka, ciągle rozwijająca swoją pasję muzyczną, a także artystka otwarta na nowe i ciekawe projekty muzyczne. Podczas 30-letniej kariery kilka razy znikała ze sceny, aby powracać na nią ze zdwojoną siłą. Dzięki ciężkiej pracy, na scenie oraz w studiu nagraniowym, Urszuli udało się powiększyć swoją muzyczną kolekcję o złote, platynowe i multiplatynowe płyty, Przeboje Roku oraz główne nagrody na polskich i zagranicznych festiwach. Koncerty Urszuli to wspaniałe rokowo-romantyczne widowiska. Wielkie przeboje, takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Malinowy Król”, „Anioł wie…”, „Na sen”, czy „Niebo dla Ciebie” budzą wśród publiczności silne wzruszenia.
Jose Torres
Artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych, od czterdziestu lat mieszkający na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej "Jose Torres y Salsa Tropical". Występując od ponad 25 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Urszulą, zespołem Maanam, Ryszardem Rynkowskim, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem. Brał udział w ponad pięćdziesięciu nagraniach płytowych polskich wykonawców a także w nagraniach muzyki filmowej do między innymi takich ekranizacji jak "Krew i wino" z Jackiem Nicholsonem, "Bandyta", "Prawo ojca".Od ponad 25 lat zajmuje pierwsze miejsce w ankiecie na najpopularniejszego muzyka roku w kategorii "instrumenty perkusyjne", którą corocznie organizuje najstarsze i najbardziej renomowane czasopismo muzyczne "Jazz Forum". Pełnił funkcję kierownika muzycznego w licznych programach telewizyjnych, był gościem wielu znanych popularnych talk show. W grudniu 2007r w księgarniach ukazała się autobiograficzna książka pt " Salsa na wolności". W tym samym roku na zlecenie Telewizji Polskiej Pr1 powstał film dokumentalny o Jose wyreżyserowany przez znakomitą dokumentalistkę Marię Smardz - Koczanowicz zatytułowany "Moja Kuba, moja Polska".Aktualnie Artysta koncertuje z z zespołem Jose Torres y Havana Dreams, gdzie towarzyszą mu najlepiej wykwalifikowani muzycy i wokaliści pochodzenia kubańskiego. Równolegle funkcjonuje kilka innych muzycznych przedsięwzięć. Na szczególną uwagę zasługuje jazzowy projekt QYAVY, w którym występują wraz z nim synowie Tomasz Torres oraz Filip Torres.
ANIA WYSZKONI
ANNA WYSZKONI TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH I CENIONYCH POLSKICH WOKALISTEK. MA W SWOIM DOROBKU IMPONUJĄCĄ ILOŚĆ PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ I PONAD PÓŁ MILIONA SPRZEDANYCH PŁYT. JEJ SOLOWE ALBUMY „PAN I PANI” (2009) ORAZ „ŻYCIE JEST W PORZĄDKU” (2012) OSIĄGNĘŁY STATUS PODWÓJNIE PLATYNOWYCH, A KOLEJNY, „JESTEM TU NOWA” (2017) POKRYŁ SIĘ „ZŁOTEM”. POCHODZĄCY Z NIEJ UTWÓR "Nie chcę Cię obchodzić" ZDOBYŁ TYTUŁ PRZEBOJU LATA RADIA RMF FM I TELEWIZJI POLSAT.  W 2021 ROKU ANNA WYSZKONI OBCHODZI JUBILEUSZ 25-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ. Z TEJ OKAZJI ZAPLANOWANYCH JEST WIELE WYDARZEŃ, M.IN. JUBILEUSZOWA TRASA KONCERTOWA PODSUMOWUJĄCA 25 LAT ŻYCIA NA SCENIE, A TAKŻE KOLEJNA, PREMIEROWA PŁYTA.  PODCZAS JUBILEUSZOWYCH KONCERTÓW NIE ZABRAKNIE NAJWIĘKSZYCH PRZEBOJÓW WOKALISTKI: "Czy ten Pan i Pani", "Biegnij przed siebie", "Wiem, że jesteś tam", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to kochany", "W całość ułożysz mnie", "Oczy szeroko zamknięte", "Księżyc nad Juaratą". KAŻDY KONCERT ANNY WYSZKONI TO PORYWAJĄCE WIDOWISKO Z BOGATĄ OPRAWĄ MULTIMEDIALNĄ. ARTYSTCE TOWARZYSZY 6-OSOBOWY ZESPÓŁ POD KIEROWNICTWEM JEDNEGO Z CZOŁOWYCH POLSKICH GITARZYSTÓW, MARKA RADULI. 
jacek walkiewicz na event | prywatny występ marcin daniec | do wynajęcia nick sinckler | pan li prywatny koncert | zespoły coverowe na imprezę firmową