Pan Li do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Pan Li

Niecodzienny kabaretowy spektakl z odrobiną magii i stand up-wym dowcipem? Pan Li to wszechstronny artysta estradowy, który w swoich występach łączy wyjątkową sztukę iluzji z gwarantującym dobrą zabawę komicznym show.

Magik kabaretowy z wieloletnim scenicznym doświadczeniem. Na naukę iluzjonistycznych sztuczek poświęcił wiele godzin, a swoje umiejętności rozwijał u boku prawdziwych mistrzów czarodziejskiej sztuki, wśród których wymienić można m.in. Gazzo, Wolfganga Mosera i Cedrica Homeckera. Jego kabaretowe i magiczne zdolności podziwiać mogli widzowie telewizji Polsat, TV4 i TVN. Stworzona przez Pana Li kreacja Iluzjonisty zachwyciła jurorów i publiczność 8 edycji programu „Mam Talent”. Aktorskie i kabaretowe zacięcie iluzjonisty zagwarantowało mu miejsce w półfinale, a w 2017 roku także pierwszą nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie komików One Man Show w Koszalinie.

Domeną Pana Li są magiczne stand up-y, pokazy iluzji z dużą dozą humoru, mikroiluzje, a także klasyczne pokazy iluzjonistyczne. Nieocenioną zaletą występów artysty jest doskonały kontakt z publicznością. Dzięki Panu Li uczestnicy imprezy będą nie tylko biernymi obserwatorami, ale staną się częścią pełnego magii spektaklu. Doświadczenie zaskakującej mikroiluzji z pewnością zapadnie gościom w pamięć i sprawi, że pozytywne wrażenia i emocje będą towarzyszyć im jeszcze przez długi czas.

Pan Li do wynajęcia

Wynajęcie artysty to gwarancja profesjonalnego i pełnego klasy występu, który sprawdzi się jako urozmaicenie imprezy firmowej, konferencji czy bankietu. Prywatny występ Pana Li to również doskonała atrakcja dla uczestników wesela, spotkania jubileuszowego, koncertu oraz innych wydarzeń, na których priorytetem jest dobra zabawa na wysokim poziomie. Komik Przemysław Lieske przystosowuje scenariusz do potrzeb i oczekiwań widowni, a w swoim repertuarze ma wiele kreacji i niezwykłych sztuczek, dzięki czemu każdy występ jest wyjątkowy.

Skontaktuj się z managerem Pana Li i przemień swój event w prawdziwie magiczne wydarzenie!

prywatny występ igor kwiatkowski | na imprezę firmową jacek walkiewicz | kabaret smile do wynajęcia | mateusz ziółko prywatny występ | na imprezę firmową waldemar malicki