Impresariat

"Jeśli potrafisz o czyms marzyć, to potrafisz także tego dokonać"
- Walt Disney
Maciej Szulc Impresariat artystyczny

Sztuka od zawsze pociągała mnie, budziła we mnie pozytywne emocje i ciekawiła w sposób szczególny. Od najmłodszych lat czułem, że chcę się tym zajmować w przyszłości. Dzięki pasji, która wraz z wiekiem jeszcze bardziej zaczęła mnie zajmować, dzisiaj mogę łączyć zainteresowania z karierą zawodową.

 

Impresariat artystyczny, który stworzyłem, nie przypadkowo firmuję swoim nazwiskiem. To realizacja wieloletnich planów oraz zamiłowania do artystycznej strony życia, którą chce się dzielić również z innymi. Światło i dźwięk od zawsze były moją pasją. Od wielu lat mam styczność z polską sceną artystyczną. Brałem udział jak i współorganizowałem wiele wydarzeń kulturalnych, a zdobyte dzięki temu doświadczenie pozwoliło na pozyskanie odpowiedniej wiedzy jak powinien funkcjonować profesjonalny impresariat koncertowy czy artystyczny. Istotne miejsce w moim życiu zajmuje muzyka, dzięki której czerpię pomysły do dalszych działań, a także mogę rozwijać swoją pasję. Kiedyś przeczytałem słowa Oscara Wilde'a, które stały się moją inspiracją: "człowiek musi traktować coś poważnie, by mieć jakąś rozrywkę w życiu". Impresariat artystyczny, którym kieruję, stanowi dla mnie miejsce łączące zawodowców, dlatego podchodzę do pracy z pełnym profesjonalizmem. Do każdego zadania podchodzę poważnie i w sposób indywidualny, aby jak najlepiej wczuć się w specyfikę danego wydarzenia czy potrzeb klientów. Każda impreza jest inna, wymaga odpowiedniego zaangażowania, a także dobrania najlepszej oferty w zależności od okazji, jej formy czy przede wszystkim publiczności. Impresariat koncertowy czy artystyczny pozwala na zorganizowanie każdego wydarzenia w sposób kompleksowy oraz w pełni profesjonalny. Szeroki wybór artystów współpracujących z moją firmą, jak i dostępność sprzętu oświetleniowo-dźwiękowego sprawia, że organizacja imprezy staje się łatwa oraz szybsza.

Impresariat koncertowy

Impresariat artystyczny to miejsce, w którym realizuję swoje plany i pomysły. To nie tylko zajęcie zarobkowe, ale przede wszystkim przyjemność i urzeczywistnianie marzeń. Pracując w taki sposób czerpię ogromną satysfakcję i energię, którą pragnę dzielić się z moimi klientami. Zawsze dbam o miłą i pozytywną atmosferę, która ułatwia każdą współpracę. W impresariacie koncertowym stawiam nie tylko na profesjonalizm, ale także odpowiedni klimat między pracownikami, a klientami. Jako, że od wielu lat mam możliwość i przyjemność współpracować z najlepszymi artystami, jestem przekonany, że potrafię odpowiedzieć na Państwa potrzeby i pomóc na każdym etapie realizacji projektu.W ofercie impresariatu koncertowego znajdują się m.in. takie gwiazdy jak Lemon, Enej, Dawid Podsiadło, kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męzących, Artur Andrus czy Cezary Pazura. Twórcy należący do czołówki polskich artystów to niekwestionowani profesjonaliści, posiadający odpowiednie doświadczenie i renomę, która zapewni niezapomniane przeżycia podczas każdego wydarzenia. Do wszystkich zadań podchodzę indywidualnie i profesjonalnie, aby zadowolić największe wymagania. Doskonale wiem, że każde wydarzenie różni się od siebie i wymaga innych rozwiązań. Oferta impresariatu artystycznego jest na tyle szeroka i różnorodna, że każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Współpracuję z artystami ze sceny muzycznej, kabaretowej, talent show czy z licznymi tancerzami. Jako impresariat koncertowy zapewniamy także kompleksową obsługę imprez w zakresie oświetlenia, nagłośnienia czy montażu sceny. Oferujemy wynajem sprzętu multimedialnego, takiego jak: projektory, telebimy, systemy realizacji wizji, elementy scenografii czy części układów bezpieczeństwa, jak płotki zabezpieczające. W mojej firmie znajdą Państwo także możliwość wynajmu hal namiotowych, trybun dla publiczności czy innych urządzeń techniki estradowej czy scenicznej.


impresariat koncertowy

Impresariat artystyczny

Ideą impresariatu artystycznego sygnowanego moim nazwiskiem jest promocja kulturalna, wspieranie rodzimych artystów sceny muzycznej, kabaretowej czy tanecznej, a także pomoc w organizacji rożnego typu wydarzeń. Moja firma zajmuje się przygotowywaniem imprez takich jak konferencje, koncerty, spotkania biznesowe, gale, przyjęcia, bankiety, występy kabaretowe, taneczne oraz wiele innych przedsięwzięć kulturalnych.

 

Jako impresariat koncertowy posiadamy odpowiednie zaplecze do przeprowadzania tego typu wydarzeń oraz potrafimy zadbać o każdy szczegół organizacji. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że firma Impresariat Szulc jest w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym sytuacjom i wymaganiom, a marka cieszy się powszechnym uznaniem w branży. Współpracują z nami klienci zarówno polscy, jak i zagraniczni, to świadczy o wysokiej renomie i odpowiednim podejściu do wykonywanych zadań. W impresariacie artystycznym łączę nie tylko własną pasję z pracą, ale staram się przekazywać wartości, którymi się kieruje innym. Dzięki temu wśród pracowników panuje przyjazna atmosfera, która z kolei przekłada się na pracę nad kolejnymi zleceniami. Do każdego zadania podchodzimy z uśmiechem i nie boimy się kolejnych wyzwań. 

 

Licząc na Państwa zainteresowanie zachęcamy do zapoznania się z załączoną ofertą.

 

 

Impresariat artystyczny i koncertowy
igor kwiatkowski manager | jacek walkiewicz prywatny koncert | do wynajęcia mirosław oczkoś | nick sinckler prywatny koncert | waldemar malicki prywatny występ