Nick Snickler do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Snickler Nick

Nick Snicker to wszechstronny muzyk, który swoją charyzmą zjednuje serca publiczności. Amerykański wokalista, który w poszukiwaniu nowych inspiracji wyruszył do Europy, aby ostatecznie przeprowadzić się do Polski. Jego talent został doceniony w programie Fabryka Muzyki, dzięki któremu został tazkę odkryty przez wielu miłośników muzyki.

W czasie swojej muzycznej kariery muzyk współpracował z gwiazdami muzyki soul &r’n’b, takimi jak Ari Gold, Paradise czy Adam Joseph.

Na swoim koncie ma również współprace z wieloma polskimi muzykami, m.in. T-Love, Natalią Kukulską i Kayah. Muzyk brał udział również w projektach Tribute to Michael Jackson oraz Tribute to George Michael.

Efektem jego muzycznych poszukiwań są przebojowe kawałki Feel This Love, I Like You, LightUp The Night czy I’m on my way oraz wydana w 2018 roku płyta „11x11”, z której pochodzą popularne utwory "Puste sny" i "Cudowny dzień".

Oprócz scenicznego doświadczenia Nick Snickler swoją karierę rozwijał również w telewizji jako jeden z jurorów programu „Śpiewajmy razem. All together now”.

Jest też chętnie zapraszanym gościem innych wydawnictw telewizyjnych, takich „Dzień dobry TVN”, „Europa da się lubić”, „Jaka to melodia” czy „Big Brother"

Nick Snickler na prywatnym koncercie

Wynajem muzyka na prywatny koncert lub innego rodzaju event to nie tylko gwarancja występu muzycznego na wysokim poziomie, ale również niebanalnego show.

Hipnotyzująca osobowość artysty przyciąga ludzi jak magnes, a jego pozytywna energia rozkręca każdą imprezę!

Muzyk śpiewa zarówno po polsku, jak i po angielsku, dzięki czemu zjedna sobie również publiczność na spotkaniach międzynarodowych.

Niezwykła osobowość, swoboda i otwartość artysty sprawiają, że jego prywatny koncert zamieni w oryginalne wydarzenie każdą imprezę. Niezależnie od tego, czy szukasz muzyka na wesele, urodziny spotkanie firmowe czy integracyjne, wynajem Nicka Snicklera to gwarancja dobrej zabawy na wysokim, światowym poziomie.

Skontaktuj się z managerem autora piosenki „Cudowny dzień” i stwórz cudowną imprezę!

igor kwiatkowski na event | prywatny koncert kabaret smile | prywatny koncert marcin daniec | waldemar malicki do wynajęcia | zespoły coverowe prywatny występ