Mirosław Oczkoś do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Oczkoś Mirosław

Profesjonalny występ bez bełkotania i faflunienia. Mirosław Oczkoś na żywo pokazuje jak ważna, ciekawa i jednocześnie żywa jest sztuka przemawiania.

Aktor, reżyser filmowy i telewizyjny, specjalista Public Relations w zakresie mowy ciała i emisji głosu, trener biznesu.

Mirosław Oczkoś jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

W czasie wieloletniej kariery zawodowej w zakresie autoprezentacji trenował wielu polityków i menadżerów. To również doświadczony pedagog, który od ponad dekady prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium Public Relations przy Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i Uniwersytecie Łódzkim. Mirosław Oczkoś jest także autorem książek „Abecadło mówienia”, „Sztuka Poprawnej Wymowy, czyli o Bełkotaniu i Faflunieniu ” „Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców”, które w zabawny sposób edukują profesjonalnych aktorów, nauczycieli, polityków, a także studentów i uczniów jak mówić, zabierać głos i opowiadać dowcipy w sposób godny mistrza.

Mistrz prezentacji do wynajęcia

Mirosław Oczkoś współpracował z wieloma stacjami radiowymi, m.in. Jedynka, Trójka, Czwórka, Radio Dla Ciebie, Radio Kolor Warszawa. Oprócz tego, w charakterze komentatora mogli poznać go widzowie głównych stacji telewizyjnych w Polsce — stacji TVN, TVN24, TVP Infor, Polsatu News oraz Superstacji.

Mirosław Oczkoś współpracuje również z Centrum Informacji Europejskiej przy Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej w Warszawie.

Kto lepiej poprowadzi konferencje, spotkanie biznesowe z nowymi kontrahentami lub imprezę firmową niż doświadczony i profesjonalny mówca? To również doskonały wybór na szkolenia biznesowe i naukowe konferencje.

Wynajęcie Mirosława Oczkoś na prywatny występ lub koncert gwarantuje, że bez względu na tematykę spotkanie, będzie ono poprowadzone bezbłędnie, na najwyższym poziomie i w merytoryczny sposób. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z managerem Mirosława Oczkosia i przekonania się, jak bardzo porywające i przyjemne może być przemawianie!

kabaret smile prywatny koncert | prywatny występ marcin daniec | do wynajęcia mirosław oczkoś | pan li prywatny koncert | zespoły coverowe manager