Mateusz Ziółko do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Ziółko Mateusz

Szukasz muzyka, który zapewni niezwykłą oprawę muzyczną imprezie urodzinowej, jubileuszowej lub ślubnej? A może chcesz urozmaicić konferencje, imprezę firmową lub miejski event? Mateusz Ziółko to wszechstronny artysta, który ubarwi każdego rodzaju spotkanie.

Muzyk, twórca piosenek i pianista.

Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat, najpierw na lekcjach pianina, które rozpoczął w wieku 5 lat. W wieku 13 lat dostał się na wydział Muzyki i Organistki w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Samodzielne kształcenie w zakresie śpiewu i gry na pianinie zaowocowało stworzeniem zespołu De Vils niespełna dwa lata później.

To właśnie z tym zespołem rozpoczął trwający wiele lat romans z telewizją.

W programi „Must be the Music. Tylko muzyka” dotarł aż do półfinału.

Wcześniej swoje muzyczne umiejętności prezentował w programie „ Mam talent!”

Szerszej publiczności dał poznać się dzięki zwycięstwu w programie „The Voice of Poland”. Do swojego artystycznego portfolio zaliczyć może również występy w programie TVP1, gdzie jako solista śpiewał w programie „Jaka to melodia”.

Prywatny koncert Mateusza Ziółko

Swoją pasję do muzyki Mateusz Ziółko zaprezentował również w programie „Twoja Twarz brzmi znajomo”, gdzie widzowie mogli zapoznać się również z jego umiejętnościami aktorskimi. Muzyczny talent oraz swoboda we wcielaniu się w różne postacie zapewniły mu pierwsze miejsce.

Oprócz dużego i różnorodnego doświadczenia telewizyjnego Mateusz Ziółko był członkiem składów koncertowych projektów muzycznych takich jak Freddie Mercury Symfonicznie, Queen Story czy Michael Jackson Symfonicznie.

Supportował koncerty zagranicznych artystów, wśród których wymienić można Amy Mcdonald, Johna Miles czy Coolio.

Wieloletnie doświadczenie telewizyjne oraz koncertowe widać w każdym występie Mateusza Ziółko. Zachwycające koncerty muzyka wyróżniają się niezwykłym klimatem i różnorodnym repertuarem. Twórczość wokalisty i pianisty to zarówno ballady, jak i utwory z rockową nutą.

Skontaktuj się z managerem artysty i daj porwać się prawdziwie muzycznej fali podczas prywatnego występu Mateusza Ziółko!

igor kwiatkowski na imprezę firmową | jacek walkiewicz na event | na imprezę firmową kabaret smile | prywatny występ mateusz ziółko | na imprezę firmową pan li