Marcin Daniec do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Daniec Marcin

Marcin Daniec to z pewnością jedna z najbardziej znanych postaci polskiej sceny kabaretowej. Artysta kabaretowy, satyryk, stand – uper: bez względu na określenie, Marcin Daniec nie ma konkurencji w rozśmieszaniu publiczności. Gwiazda wielu estrad kabaretowych do wynajęcia dla każdego, kto pragnie zorganizować niezapomniany event.

Marcin Daniec swoją karierę rozpoczął w 1984, tworząc wraz z Krzysztofem Januszem kabaret „Takich dwóch”. Współpracował z wieloma kabaretami, m.in. Pod Egidą” i „Wały Jagiellońskie”. W 1994 na scenie zaczął występować sam i w taki sposób rozśmiesza publiczność do dziś. W czasie swojej scenicznej kariery wykreował wiele różnych postaci.

Satyryk wszechczasów do wynajęcia

Wcielał się w szarego obywatela, Profesora Ignacego, który z własną filozofią mierzył się z zastaną rzeczywistością. Jego przeciwieństwem jest postać Waldemara K., czyli drobnego cwaniaczka w czasie procesu resocjalizacji.

Uwielbianą przez widzów personą jest również Marcinek, duże dziecko, oraz Góral, który z werwą komentuje wydarzenia polityczne i sportowe na świecie. Różnorodne wcielenia sceniczne powodują, że wynajęcie Marcina Dańca, to jak wynajęcie kilku różnych osobowości, a jego prywatny występ to doskonały wybór na uświetnienie imprezy firmowej.

Satyryk to twórca programów „Meeting kabaretowy” ora kultowej już serii„Marzenia Marcina Dańca”. Jego twórczość doceniona została wieloma nagrodami, między innymi Złotą Telekamerą oraz wyróżnieniem „Satyryka Wszechczasów”.

Do swojego dorobku zawodowego Marcin Daniec może zaliczyć emitowane w telewizji publicznej programy, takie jak „Hity Dekady” oraz “Daniec z gwiazdami, czyli Euro Show”, w których artysta kabaretowy występował w roli prowadzącego.

Poza sceną Marcin Daniec to zapalony sportowiec, a uwielbienie do rywalizacji sprawia, że jego prywatne występy są emocjonujące niczym sportowe widowisko.

Duża swoboda w występowaniu na scenie oraz doświadczenie medialne powoduje, że Marcin Daniec sprawdzi się także w roli prowadzącego koncerty i inne eventy.

igor kwiatkowski prywatny koncert | manager jacek walkiewicz | prywatny koncert kabaret smile | manager pan li | manager zespoły coverowe