Kabaret Smile do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Kabaret Smile

Jeśli szukasz artystów, którzy profesjonalnie rozbawią gości imprezy firmowej, eventu biznesowego czy spotkania w rodzinnym i przyjacielskim gronie, jesteś w dobrym miejscu.

Kabaret Smile to grupa z wieloletnim doświadczeniu w uprzyjemnianiu czasu publiczności, a ich występy wywołują szeroki uśmiech na każdej twarzy.

Prywatny występ kabaretu Smile to okazja, aby poznać bliżej te niezwykłą grupę, która dzięki swojej oryginalnej twórczości już od ponad 15 lat jest częścią polskiej sceny kabaretowej.

Kabaret Smile gotowy na event

Skecze kabaretu Smile są efektem niezwykłego zmysły obserwatorskiego członków grupy, którzy z charakterystycznym dowcipem wytykają absurdy rzeczywistości. Artyści kabaretowi prezentują humor sytuacyjny i obyczajowy, unikając tematów kontrowersyjnych, jak polityka czy religia.

Występy grupy wyróżniają się różnorodnością, a wszystko to za sprawą różnych charakterów jej członków. Ich dowcipy są tak różne, jak różni są Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski i Paweł Szwajgier, którzy w czasie skeczów z łatwością przemieniają się w szambiarza, kierowcę TIR-a, Bożenę, a nawet Mansona. Wnoszona przez każdego z artystów energia sprawia, że występy kabaretu Smile sprawdzą się na imprezach i spotkaniach każdego typu — od imprez firmowych, prywatnych aż po miejskie.

Artyści wspólne występy rozpoczęli w 2003 roku, od tego czasu przekazując pozytywną energię i zapewniając radosne wspomnienia ludziom w praktycznie całej Polsce.

Kabaret Smile to grupa doceniana i pozytywnie odbierana przez publiczność, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Do najważniejszy można zaliczyć pierwsze miejsce i nagrodę publiczności na XVI Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek” , nagrodę publiczności na XX przeglądzie tegoż, nagrodę publiczności na XXIV Przeglądzie Kabaretowym PaKa w Krakowie oraz pierwsze miejsce i tytuł „Debeściaka” w IX Dąbrowskiej Śmiecie Kabaretowej.

Skontaktuj się z managerem kabaretu Smile i zobacz grupę w kameralnej odsłonie na prywatnym koncercie.

prywatny koncert jacek walkiewicz | prywatny koncert marcin daniec | nick sinckler manager | prywatny koncert pan li | zespoły coverowe prywatny koncert