Jacek Walkiewicz do wynajęcia na imprezę firmową, event | Manager Walkiewicz Jacek

„Jeśli o czymś, w życiu marzysz – sięgnij po to”

Jak to zrobić? Wynajęcie Jacka Walkowicza na prywatny występ to okazja, aby dowiedzieć się tego w sposób merytoryczny, a jednocześnie przedstawiony w sposób przystępny i nie zawsze pełen powagi. Jacek Walkowicz to psycholog oraz członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Autor książek „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”, „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości”, wyróżnionej przez magazyn Charaktery i uznanej najpopularniejszym wydawnictwem psychologicznym 2013 roku. Jego kariera zawodowa już od ponad 20 – lat związana jest z edukacją dorosłych, a w skład jego dorobku wchodzą programy szkoleniowe oraz wykłady dla ponad 500 firm. Wieloletnie doświadczenie widoczne jest na pierwszy rzut oka, a wystąpienie Jacka Walkiewicza przyciągają widzów jak magnes – jego wykład TEDxWSB umieszczony w serwisie YouTube został odtworzony ponad 2.7 miliona razy. Wynajęcie Jacka Walkowicza to spełnienie marzenia o udanej imprezie.

Szkolenia na imprezie firmowej

Autor słów „Mądry wojownik wie, że ciekawa praca to taka, w której odnajduje sens. Najłatwiej odnaleźć sens samemu nadając go każdej chwili” to motywator, który doskonale odnajdzie się w roli gościa na imprezie firmowej. Jego pełne przekazu i pozytywnej energii wystąpienia pomogą zainspirować pracowników, stworzyć dobry zespół, zwiększyć efektywność działań biznesowych lub umocnić kontakty z kontrahentami.

Mówca prezentuje autorskie treści, a ich przekaz dostosowany jest do konkretnej grupy odbiorców. Wystąpienia Jacka Wakiewicza uwzględniają potrzeby klientów oraz profil firmy, gwarantując wysoki poziom, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

W swoich wykładach mówca przekonuje, że jak żyć, działać i pracować to tylko na 100 procent. Wynajem Jacka Walkiewicza na prywatny występ, koncert lub inne wydarzenie to więc gwarancja stuprocentowego sukcesu.

Skontaktuj się z managerem Jacka Walkiewicza, wynajmij mówcę na prywatny występ i stwórz event pełen mocy!

igor kwiatkowski na imprezę firmową | marcin daniec manager | mirosław oczkoś prywatny występ | na imprezę firmową nick sinckler | na event pan li