Igor Kwiatkowski do wynajęcia na event, imprezę firmową | Manager Kwiatkowski Igor

Igor Kwiatkowski to jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny kabaretowej. Komik, autor tekstów oraz uzdolniony wokalnie aktor niezawodowy – tak kilkoma słowami opisać można wszechstronnego artystę kabaretowego.

W czasie swojej sceniczne kariery wykreował kilka niezrównanych postaci: Mariolki, Kryspina oraz Jacka Balcerzaka. Którego z nich chciałbyś zobaczyć w czasie prywatnego występu?

Wynajęcie Igora Kwiatkowskiego to jak poznanie ich wszystkich oraz dużo więcej. Artysta kabaretowy to niezrównany parodysta, którego naśladownictwo gwiazd estrady i aktorów wywołuje powszechny uśmiech, niedające się poskromić rozbawienie oraz żywe reakcje publiczności. Twórca pełnych emocji skeczy, które komentują relacje damsko-męskie, bieżące wydarzenia oraz absurdy rzeczywistości. Występy dotykają tematów, z którymi styka się każdy człowiek, a ich uniwersalność sprawia, że Igor Kwiatkowski bez trudu rozbawi publiczność o różnych potrzebach i wymaganiach.

Prywatny występ Igora Kwiatkowskiego

Niewątpliwy atutem Igora Kwiatkowskiego jest właśnie jego doskonały kontakt z publicznością. To właśnie to sprawia, że wynajęcie Igora Kwiatkowskiego na event zapewnia niezapomniane wrażenia dla każdego uczestnika imprezy.

Artysta to współzałożyciel docenianego i lubianego kabaretu Paranienormalni, z którym występował do 2017. roku. Grupa satyryków była gwiazdą wielu scen kabaretowych, a kreacje Igora Kwiatkowskiego zostały nagrodzone wieloma wyróżnieniami. W 2005 roku komik uznany został za „Osobowość sceniczną”, a postać Mariolki otrzymał tytuł „Świra” 2008 roku w kategorii kabaret.

Wyjątkowe zdolności do komicznego przedstawiania rzeczywistości idą w parze z talentem aktorskim. Igor Kwiatkowski to aktor, które swoje doświadczenie zdobywał m.in. jako współprowadzący programu telewizyjnego Paranienormalni Tonight" oraz prowadzący programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Kabaretowe i aktorskie zacięcie to połączenie, które idealnie sprawdzi się na prywatnym koncercie lub imprezie firmowej. Skontaktuj się z managerem artysty i rozbaw swoich gości do łez.

prywatny występ mateusz ziółko | mirosław oczkoś do wynajęcia | nick sinckler prywatny występ | pan li prywatny koncert | manager zespoły coverowe