Konferansjerzy

Profesjonalni konferansjerzy
profesjonalny konferansjer

Organizacja imprezy czy wszelkiego rodzaju eventów nie ogranicza się wyłącznie do zaproszenia gości. Nawet najbardziej pożądane przez widzów zespoły czy kabareciarze nie uczynią wieczoru wyjątkowym, jeśli prowadzący spotkanie nie będzie wiedział, jak podejść do tematu.

Cechy profesjonalnego konferansjera

Każda uroczystość wymaga, aby profesjonalny konferansjer przejął rolę tego, który zapowiada występujących, bawi publiczność dowcipami. Taka osoba powinna świetnie władać językiem – nie ma nic gorszego niż popełnianie błędów językowych lub niepoprawna dykcja. Profesjonalny konferansjer powinien mówić wyraźnie, aby zgromadzeni mogli dokładnie rozumieć, co do nich mówi. Swoboda mówienia to kolejna cecha, którą powinien posiadać profesjonalny konferansjer. Nierzadko zdarza się, że z przyczyn technicznych (rozstrojenia instrumentów, spóźnienia gwiazdy) należy improwizować i tak zagospodarować czas, aby publiczność się nie nudziła. To wymaga nie lada umiejętności i charyzmy. Swoboda dotyczy również samego przemawiania. Nikt nie chciałby oglądać występu, podczas którego konferansjer czyta z kartki. Należy się nią tylko posiłkować, aby nie popełnić błędów w nazwiskach czy nazwach zespołów.


profesjonalny konfereancjer

Elastyczność i improwizacja

Profesjonalny konferansjer powinien umieć dostosować się do okoliczności. Inaczej powinien zapowiadać koncerty zespołów rockowych, a inaczej galę rozdania nagród filmowych. Z tego względu prowadzący musi wyznaczać się pewną elastycznością. Publiczność najchętniej słucha żartów. Dobrze jest więc posiadać umiejętność wymyślania ich na poczekaniu. Profesjonalny konferansjer jest więc koniecznością przy organizowaniu jakichkolwiek uroczystości. Bez jego zapowiedzi nie wiedzielibyśmy, czego mamy oczekiwać. Co więcej – przerwa między poszczególnymi występami jest niezbędna, ponieważ w jej trakcie artyści muszą się przygotować, a czasem sytuacja wymaga dodatkowo zmiany scenografii. Bez konferansjera publiczność zmuszona byłaby w ciszy czekać na następny punkt programu. Dlatego profesjonalny konferansjer na wynajem od impresariatszulc.pl to gwarancja sukcesu.

MARCIN PROKOP
Marcin Prokop to prawdziwa osobowość telewizyjna, która daje się poznać w roli dziennikarza, prowadzącego programy rozrywkowe, felietonisty i publicysty. Jako profesjonalny konferansjer stawia na interakcję z publicznością. Każdy event wymaga odmiennego podejścia, z czego Marcin Prokop świetnie zdaje sobie sprawę. Jako profesjonalny konferansjer nie boi się wyzwań. Potrafi rozbawić publiczność, dostosowując swój żart do charakteru uroczystości. To właśnie stawia go w czołówce polskich konferansjerów.
MACIEJ MUSIAŁ
Maciej Musiał, mimo swojego młodego wieku, dał poznać się jako utalentowany aktor teatralny, filmowy oraz profesjonalny konferansjer. Cechują go swoboda mówienia, improwizowania oraz umiejętność rozbawienia publiczności. Jego poczucie humoru sprawia, że każdy event nabiera odmiennego charakteru oraz staje się ciekawą rozrywką. Indywidualne podejście do każdego występu pozwala uczynić go niepowtarzalnym doświadczeniem kulturalnym. Charakter imprezy, którą prowadzi Maciej Musiał, decyduje o podejściu do publiczności – dzięki temu sprawdza się jako profesjonalny konferansjer.
AGNIESZKA POPIELEWICZ
Agnieszkę Popielewicz poznaliśmy jako modelkę, dziennikarkę oraz prezenterkę telewizyjną. Jej umiejętność interakcji z publicznością sprawia, że każdy event staje się niepowtarzalnym doświadczeniem dla jego uczestników. 5-letnie doświadczenie, jakie zapewniło jej udział w programie „Się kręci”, pozwoliło nabyć praktykę jako profesjonalny konferansjer. Swoboda mówienia oraz lekkość w nawiązywaniu kontaktu czynią z Agnieszki Popielewicz zawodową prezenterkę nie bojącą się żadnych wyzwań.
TOMASZ KAMMEL
Tomasz Kammel na scenie i przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Jego wieloletnie doświadczenie jako prezenter („Randka w ciemno”, „Telekamery”, „The Voice of Poland”, „Róże Gali”, „Teraz Polska”, „Pytanie na śniadanie”, „Wykrywacz Kłamstw”, „Dzieciaki Górą” oraz wiele innych) pozwoliło mu zapracować na miano profesjonalnego konferansjera. Jego zaangażowanie w prowadzenie uroczystości oraz swoboda mówienia sprawiają, że każdy event staje się dla publiczności niepowtarzalnym doświadczeniem kulturalnym.
MACIEJ STUHR
Maciej Stuhr to nie tylko zawodowy aktor filmowy oraz teatralny. To także profesjonalny konferansjer, którego umiejętności zaliczają go do czołówki prezenterów. Wieloletnie doświadczenie, również jako kabareciarza, pozwoliło mu wypracować niepowtarzalny styl oparty na poczuciu humoru zjednującym sobie publiczność. Kamera go uwielbia – to dlatego tak często występuje w filmach, zapewniając widzom niecodzienną rozrywkę. Jego role to głównie komediowe postacie, ale Maciej Stuhr dał się także poznać z innej strony, udowadniając, że jako aktor jest bardzo elastyczny.
WŁODZIMIERZ ZIENTARSKI
Włodzimierza Zientarskiego zajmuje głównie motoryzacja. Fachowa wiedza z tego zakresu sprawia, że staje się specjalistą w swojej dziedzinie. Już niejeden raz dał się poznać jako profesjonalny konferansjer prowadzący programy oraz debaty motoryzacyjne. Jeśli chodzi o środki transportu, Włodzimierz Zientarski jest prawdziwym ekspertem. Poza wykształceniem w tej branży, cechują go również swoboda mówienia oraz umiejętność zaciekawienia publiczności. Oprócz prowadzenia wszelkiego rodzaju spotkań, zajmuje się także redakcją czasopisma „Auto Moto Sport”.
OLIVIER JANIAK
Twarz Oliviera Janiaka znana jest z telewizji już od lat – dał się poznać jako model, dziennikarz oraz prezenter telewizyjny („Co za tydzień”, „Projekt Plaża”, „Alle Zima”). Płynnie włada językiem angielskim, co pozwala mu przeprowadzać wywiady nie tylko z polskimi osobistościami. Umiejętności, które nabył jako prezenter, prowadzący programów, szkoleń czy imprez masowych sprawiły, że można go zaliczyć do specjalistów w swojej dziedzinie. Jako profesjonalny konferansjer potrafi zainteresować, a także oczarować publiczność niespotykaną charyzmą.
PIOTR BAŁTROCZYK
Piotr Bałtroczyk – osobowość utalentowana z wielu stron. Dziennikarz, poeta, piosenkarz, satyryk, prezenter telewizyjny, radiowy oraz profesjonalny konferansjer. To dziedziny, w których Piotr Bałtroczyk jest specjalistą. Jego poczucie humoru potrafi zjednać oraz rozbawić publiczność, gwarantując jej rozrywkę na wysokim poziomie. Charyzma prowadzącego sprawia, że każde imprezy kabaretowe czy festiwale z jego udziałem stają się wydarzeniami unikatowymi i niezapomnianymi.
ARTUR ANDRUS
O Arturze Andrusie można by mówić długo. To dziennikarz prowadzący niegdyś Program Trzeciego Polskiego Radia, Mistrz Mowy Polskiej, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy oraz profesjonalny konferansjer. Poczucie humoru, którym się wyróżnia, czyni z niego postać charyzmatyczną. Zaprzyjaźniony z mikrofonem, potrafi rozbawić oraz zaciekawić publiczność. Elastyczność sprawia, że dostosowuje się do charakteru eventu – sprawdza się zarówno jako prowadzący oficjalne spotkania, jak i swobodne imprezy.p>
FILIP CHAJZER
Filip Chajzer ma wieloletnie doświadczenie jako profesjonalny konferansjer zarówno radiowy, jak i telewizyjny. Od 2011 roku jest reporterem w programie „Dzień Dobry TVN”. Jego charyzma oraz poczucie humoru stawiają go w czołówce polskich prezenterów. Potrafi zainteresować publiczność oraz uczynić każdy event niepowtarzalnym doświadczeniem. Swoboda mówienia sprawia, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach radzi sobie doskonale, zapewniając uczestnikom imprezy niesamowitą rozrywkę.p>
GRAŻYNA TORBICKA
Jest córką znanej prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski . Ukończyła Akademię Teatralną. Na łamach Telewizji Polskiej debiutowała u boku Włodzimierza Szaranowicza w programie "Sportowa niedziela", następnie przeszła do TVP2, gdzie jest do dziś. Jest autorką programu "Kocham Kino" (wraz z Tadeuszem Sobolewskim). Jest zdobywczynią Wiktora, trzech Telekamer. Karierę konferansjerki rozpoczęła na Festiwalu w Sopocie. Prowadziła 56 finały Miss World.  Prowadzi najbardziej prestiżowe imprezy w Polsce. Zna biegle trzy języki : angielski, francuski i włoski.
MONIKA RICHARDSON- ZAMACHOWSKA
Polska dziennikarka, konferansjer, od 2003r znana jako prowadząca talk - show telewizyjny Europa da się lubić. Od września 2008 roku  współautorka i prowadziła program ,,Orzeł czy reszta" TVP2.  Prowadzi imprezy również w j. angielskim.
MACIEJ ORŁOŚ
Maciej Orłoś to polski aktor, dziennikarz, konferansjer. Prowadzący,,Teleexpress" oraz  teleturniej o PRL-u,,300% normy". Najbardziej lubiany prezenter TVP, którego twarz nieodłącznie kojarzy się z Jedynką. Widzowie darzą go wielkim zaufaniem i cenią za zaangażowanie, z jakim prowadzi swoje programy jak i imprezy. Konferansjer o wysokiej kulturze osobistej, ale również z nutką humoru. Sprawdza się w prowadzeniu konferencji, gal, imprez firmowych jak i sportowych.
KRZYSZTOF IBISZ
Producent telewizyjny i aktor, od 15 lat utrzymujący się w czołówce rankingów popularności. Prowadził wiele programów telewizyjnych, m.in. Bar, Dwa światy, Awanturę o Kasę, Życiową Szansę, Rosyjską ruletkę, Grę w Ciemno oraz talk show Kto ma rację?, konkursy Miss Polski, koncerty live największych polskich gwiazd i programy Fundacji Polsat. Obecnie prowadzi program rozrywkowy jak oni śpiewają? z Katarzyną Cichopek.
KATARZYNA SKRZYNECKA
Jest znakomitą piosenkarką, aktorką i prezenterką. Współprowadząca program "Taniec z Gwiazdami" w telewizji TVN. Czarująca i niezwykle kontaktowa.
MACIEJ DOWBOR
Swoją telewizyjną karierę zaczął w serwisach sportowych TVN i TVN24, następnie jako prezenter oprawy widziany był w TVP2, później był gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie". W 2005 roku rozpoczął współpracę z telewizją Polsat. Przez około rok prowadził cotygodniowe wydanie specjalne " Interwencja Extra". Dziś prowadzi z Agnieszką Popielewicz i Maciejem Rockiem program "Się kręci". Prowadził wiele prestiżowych imprez dla TVP, Polsatu, Firm prywatnych i Państwowych.
MACIEJ KURZAJEWSKI
      Już na pierwszym roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim wygrał konkurs na prezenterów redakcji sportowej TVP i jest dziennikarzem sportowym od 1993 roku. Sport jest Jego największą pasją i miłością. Jeździ po świecie relacjonując najważniejsze wydarzenia sportowe, przeprowadza wywiady ze światowej sławy gwiazdami sportu. Prowadzi oprawę najważniejszych imprez sportowych w telewizyjnej stacji TVP1 i TVP2. Prowadził program "Gwiazdy tańczą na lodzie" , jest też gospodarz show rozrywkowo - patriotycznego "Kocham Cię Polsko" emitowanego również w w TVP2, który bije rekordy oglądalności. Wraz z Małżonką - Pauliną Samszcz Kurzajewską Maciej Kurzajewski prowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie". Uwielbiany przez kobiety i uważany za najlepiej ubranego mężczyznę mediów. Jest zdobywcą Telekamery 2009, Telekamery 2010, Nagrody Biznesu Sportowego w kategorii Osobowość Mediów, wielokrotnie nominowany do nagrody Wiktora, nagrodzony przez środowisko modowe Oskarem Fashion. Świetnie prowadzi imprezy sportowe, prestiżowe, modowe, otwarcia, konferencje, szkolenia.
ANNA WENDZIKOWSKA
Dziennikarka. Mistrzyni wywiadów. Ma na swoim koncie kilkaset rozmów z największymi gwiazdami światowego kina. Swoje sekrety wyjawili przed nią między innymi Julia Roberts, Robert De Niro, Anthony Hopkins, Leonardo di Caprio, Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Robert Pattinson czy Dustin Hoffman. Współpracuje z „Dzień dobry TVN". Jest jedną z twarzy kanału TVN Fabuła, a w TVN24 jest specjalistką od światowego kina. Absolwentka liceum Batorego, dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a także kierunku media cyfrowe w London Metropolitan University. Kilka lat mieszkała w Londynie. Perfekcyjnie posługuje się językiem angielskim. Autorka bloga, felietonów, a także książki "PytAnia o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic".
KATARZYNA HERMAN
Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i serialowych, min.: w " Magdzie M" jako Karolina Waligóra, "M jak Miłość" jako Iwona Majer, "Kochaj i tańcz" jako Monika, w "Świadku Koronnym" , itd... Jest osobą zdystansowaną, sympatyczną. Poprowadzi każdą imprezę zamkniętą.
ŁUKASZ NOWICKI
Świetny aktor znany z wielu seriali, choćby: Na dobre i na złe, Tajemnica twierdzy szeryfów, Złotopolscy... Świetnie też odnalazł się w roli prowadzącego Pytanie na śniadanie oraz teleturnieju Postaw na Milion! Jako aktor potrafi wcielić się w każdą rolę również konferansjera, na poważnych imprezach biznesowych, galach czy jako showmen na imprezach integracyjnych. Można by rzec - konferansjer idealny.
ARTUR ORZECH
Polski dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer. Diennikarz muzyczny Programu Trzeciego Polskiego Radia. Współprowadził między innymi "Pytanie na śniadanie". Prowadził festiwale w Opolu i Sopocie.
DOROTA GARDIAS- SKÓRA
Dorota Gardias - Skóra Piękna i  utalentowana. Prowadzi pogodę min. w ,,Dzień dobry TVN". Wygrała program "Taniec z Gwiazdami". Prowadziła "Projekt Plaża". Z powodzeniem prowadzi konferencje, gale, bale, sprawdza się również w konferansjerce pikników i imprez integracyjnych.
TOMASZ ZUBILEWICZ
Facet lubi to co robi, Jego praca jest Jego największą pasją. Jest prezenterem pogody w trzech stacjach telewizyjnych: TVN, TVN Meteo i TVN24. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Prezenterów Pogody, organizacji skupionej na działalności związanej z ochroną klimatu i ekologią. Chętnie prowadzi imprezy związane z ekologią, ale nie tylko.
MATEUSZ BOREK
Współpracuje z Eurosportem i Polsatem Sport. Poza komentowaniem gal bokserskich, Bundesligi, piłkarskiej Ligi Mistrzów, meczów Mistrzostw Świata w piłce nożnej, Mateusz Borek prowadził również programy publicystyczne. Otrzymał piłkarskie Oscary Canal+ aż trzykrotnie za najlepszego komentatora telewizyjnego. Jako konferansjer ma świetny kontakt z publicznością, sprawdza się w imprezach o charakterze sportowym ale również rozrywkowym, współprowadził Sylwestra z Polsatem 2011 / 2012.
DOROTA WELLMAN
Dorota Wellman posiada bogaty dorobek zawodowy, dzięki czemu imprezy oraz wszelkiego rodzaju spotkania przez nią prowadzone zawsze odznaczają się wysokim poziomem profesjonalizmu. Za każdym razem Dorota Wellman jako konferansjer bez problemu zjednuje sobie publiczność, która ceni ją za to, co robi i jak robi. Jeżeli i Państwo doceniają wyjątkowy talent dziennikarski Doroty Wellman i pragniecie zorganizować imprezę z jej udziałem, serdecznie zapraszamy do współpracy!  Prowadziła wiele imprez z Marcinem Prokopem, Konferansjerzy stanowią najpopularniejszy duet konferansjerski w Polsce.    
OMENA MENSAH
Prezenterka z klasą, pogodna i energiczna, prowadzi prognozę pogody w TVN i TVN Meteo. Współprowadziła ,,Projekt Plaża". Wystąpiła w V edycji programu ,,Taniec z Gwiazdami", gdzie zajęła 6 miejsce. Razem z córką Vanessą współprowadzi program kulinarny w TVN Style. Omenaa Mensah jako konferansjerka ma ogromne doświadczenie, prowadziła min.: dla Instytucji Państwowych jaki i dla dużych  prestiżowych Przedsiębiorstw, sprawdza się też przy mniejszych przedsięwzięciach.
IREK BIELENINIK
Dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy, pracę w mediach rozpoczął na początku lat 90 - tych, najpierw w częstochowskim radiu, później w RMF FM, następnie w Radio ZET. Od kilku lat jest prowadzącym program Siłacze, poświęcony zmaganiom najsilniejszych Polaków. Prowadził także teleturniej inter aktywny Graj o raj, a jesienią 2003r. był gospodarzem II edycji zabawy Przygarnij Kropka. Irek Bieleninik był również prezenterem teleturniejów No to gramy!, Salon gier, Tele Gra, Trele Morele. Niezwykle zakręcony konferansjer w pozytywnym znaczeniu tego słowa, znany z ciętej riposty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z kamerą i mikrofonem wyrobił sobie unikalny styl prowadzenia imprez. Irek Bieleninik to konferansjer jakiego potrzebujesz ! Rozkręci każdą imprezę.
BARTEK KASPRZYKOWSKI
To fantastyczny aktor, szerszej publiczności dał się poznać odgrywając wiodące role w takich serialach jak : "M jak miłość" , "Magda M", "Ranczo", "Teraz albo nigdy". Chętnie wciela się w role gospodarza wieczoru.
MACIEJ ROCK
Znany z prowadzenia takich programów jak: ,,Idol", ,,Się Kręci", ,,Przebojowe Dzieci" oraz ,,Fabryka Gwiazd" w TV Polsat. Dynamiczny, dowcipny i doświadczony konferansjer, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Prowadził i współprowadził m.in.: konkursy trendy na Festiwalu Sopot TOPtrendy (2003, 2008–2010), Piknik Country Mrągowo (2007–2010), konkursy Miss Polski (2007,2008, 2010), koncerty Podziel się posiłkiem dla Fundacji Polsat (2008–2010), II Zielonogórską Noc Kabaretową (2010), koncert jubileuszowy z okazji 30-lecia Niezależnego Zrzeszenia Studentów (2010), koncert Sylwestrowa Moc Przebojów (2010/2011). Wiele imprez zamkniętych.
PIOTR KRAŚKO
Były korespondent w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie Reporter Wiadomości TVP1 2004-2008 Prowadzący Wiadomości TVP1 2008-2016 Szef Wiadomości TVP1 2012-2016 2016 - TVN Fakty z Zagranicy TVN24BiS Dzieńdobry TVN.
BARTEK JĘDRZEJAK
Prezenter pogody w TVN,TVN24,TVN Meteo,ITVN Młody,uśmiechnięty, dziennikarz telewizyjny świetnie sprawdza się jako prowadzący podczas imprez firmowych.  
HUBERT URBAŃSKI
Polski aktor, dziennikarz i prezenter TVN. Jest gospodarzem programu ,,Milionerzy"
OLA SZWED
Polska aktorka , znana z serialu "Rodzina zastępcza" , "Rodzina zastępcza plus", "Teraz albo nigdy" oraz programów "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie zajęła pierwsze miejsce, "Fort Boyard" oraz "Jak oni śpiewają", zajęła trzecie miejsce. Robi piorunującą karierę w showbiznesie.
PAULINA SMASZCZ- KURZAJEWSKA
Paulina Smaszcz - Kurzajewska - poznanianka, jest osobą zdecydowaną , niezwykle radosną i kontaktową, wulkan pozytywnej energii. Studiowała polonistykę.W latach 90-tych prezenterka w TVP1 jednocześnie w Polskim Radiu. Działa jako dziennikarka prasowa i radiowa. Paulina jest PR Managerem z certyfikatem i świetną rynkową opinią. Paulina Smaszcz - Kurzajewska prowadziła wiele prestiżowych imprez, gal, otwarć.
ADAM KORNACKI
Znany dziennikarz motoryzacyjny, gospodarz programu  ,,Zakup Kontrolowany". Motoryzacja jest jego największą pasją!
SŁAWOMIR SIEZIENIEWSKI
Studiował prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Od marca 2002 do października 2007 występował przed kamerami Kuriera w TVP3, który w 2007 przekształcił się w TVP Info, gdzie jest gospodarzem Panoramy Dnia, Poranka Info oraz Serwisów Info, a dawniej także Godziny po godzinie. Z pracą na antenie ogólnopolskiej łączy obowiązki prezentera TVP 3 Gdańsk. Na co dzień jest prezenterem lokalnego serwisu informacyjnego Panorama. Od 2012 roku jest też kierownikiem tej redakcji.. Sławomir Siezieniewski występował również jako wokalista w gdańskich zespołach heavy metalowych Henear i Angelika. Współpracował m.in z gitarzystą Piotrem Łukaszewskim, który występował z nim przed dołączeniem do grup TSA Evolution i IRA. Był anonserem na galach sportowych Mixed Marial Arts – Bałtycki Sztorm 1 i 3. Jest laureatem konkursu Mistrz Mowy Polskiej.
BEATA TADLA
Absolwentka Kulturoznawstwa oraz Zarządzania Instytucjami Kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Od 1991 roku związana z mediami, najpierw radiem, a potem telewizją. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP Wiadomości oraz programów publicystycznych. Autorka czterech książek: "Pokolenie '89. Dzieci PRL w wolnej Polsce", "Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich", "Niedziela bez Teleranka", "Czego oczy nie widzą".  Zdobywczyni tytułu "Mistrz Mowy Polskiej" i tytułu "Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów". Konferansjer. Trener dobrego mówienia i wystąpień publicznych. Wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS. Ma na koncie występy w teledyskach polskich artystów, epizody w serialach i sztukach teatralnych.
PAULINA CHYLEWSKA
Polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna programu pierwszego. Swoją karierę w telewizji zaczynała od  prowadzenia programów młodzieżowych w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej. Prowadziła min .: "Rower Błażeja" jeden z najlepszych programów młodzieżowych tamtych lat. Pięła się po szczeblach kariery, przeszła do redakcji sportowej. Była jedną z głównych prezenterek studia sportowego podczas Olimpiady w Atenach, Olimpiady w Turynie, a także na igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Prowadziła między innymi program informacyjny Sportowy Express. Od 2006 roku jest jedną z prowadzących "Kawy czy herbaty". Paulina Chylewska doświadczenie konferansjerskie zdobywała min.: prowadząc WOŚP w Bydgoszczy, prestiżowe konferencje i gale, może poprowadzić imprezę również w języku angielskim.
JAROSŁAW KULCZYCKI
   Znany I ceniony dziennikarz TVP doskonale sprawdza się w konferansjerce konferencji.
TOMASZ KAROLAK
Jest dowodem na to, że marzenia się spełniają.Na aktorstwo zdawał jeszcze trzy razy. Dopiero za czwartym razem udało mu się uzyskać indeks Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończył w 1997 roku. Występował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie oraz na deskach łódzkiego Teatru Narodowego. Karierę filmową rozpoczął w 2003 roku od roli drobnego złodziejaszka Goldiego w filmie "Ciało". W komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" znakomicie wcielił się w postać Ludwiczka. Największą popularność zdobył dzięki grze w serialach "Kryminalni" oraz "39 i pół". Obecnie jest jednym z najchętniej obsadzanych aktorów w polskich komediach.
JACEK BORKOWSKI
Facet o niesamowitym głosie, dowcipny, elokwentny. Ceniony jako piosenkarz, satyryk, aktor i konferansjer. Wielokrotnie prowadził finały Miss Polonia, Bale Mistrzów Sportu, Telekamery, aktualnie jeden z uczestników programu ,,Jak Oni Śpiewają". Jacek Borkowski może poprowadzić imprezę w j. francuskim.
PAULINA SYKUT
Młoda utalentowana prezenterka I dziennikarka telewizyjna rozpoczęła swoją karierę od Idola, później potoczyło się szybko, zauważona przez producentkę programów miała szansę poprowadzić program muzyczny w TV4. Telewizja Polsat zaproponowała prezenterce poprowadzenie prognozy pogody, stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych pogodynek. Wyrobiła sobie markę sympatycznej i lubianej przez widzów prezenterki. Wzięła udział w programie "Tylko nas dwoje", razem z Ivanem Komorenko wygrała ten program, dała się poznać jako rozrywkowa pełna ekspresji, naturalna showmenka. Idealna kandydatka na konferansjera. Z pełną gracją prowadziła już duże imprezy telewizyjne, min.: Sylwester dla Polsatu u boku Krzysztofa Ibisza, Kasi Cichopek i Agaty Młynarskiej. Wraz z Maćkiem Rockiem będzie prowadzić nowe show Polsatu "Must Be The Music".
BEATA SADOWSKA
Dziennikarka TVP. Prowadziła " Supertalent", obecnie jedna z twarzy "Pytania na śniadanie". Przez kilka lat współpracowała z dwutygodnikiem VIVA. Dawniej związana z TVN Style, gdzie prowadziła m.in."Miasto kobiet", pracowała również w MTV  razem z Marcinem Prokopem.
ROBERT KANTEREIT
Dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, gdzie zdobył doświadczenie i obył się z mikrofonem- poźniej była telewizja, "Kawa czy Herbata, "Pytanie na śniadanie" , aż dotarł do TVN-u i osiadł w "Dzień Dobry TVN", gdzie wraz z Jolantą Pieńkowską jest gospodarzem programu w dni powszednie, na zmianę z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman.Konferansjer z dużym poczuciem humoru.
MAGDA MOŁEK
Niezwykle utalentowana, atrakcyjna prezenterka, związana z telewizją TVN i TVN Style. Prowadzi weekendowe wydanie programu "Dzień Dobry TVN" oraz "Gość specjalny" . Debiutowała w TVP, gdzie prowadziła "Kawę czy herbatę". Prowadziła festiwale w Opolu i Sopocie, oraz gale Miss Polonia. Jedna z najbardziej pożądanych prezenterek telewizyjnych. Prowadzi imprezy zamknięte, VIPowskie, gale, otwarcia, konferencje. Magdalena Mołek biegle włada językiem angielskim, może również poprowadzić imprezę w j. angielskim.
MAŁGORZATA SOCHA
Polska aktorka, grająca głównie w serialach. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.  Zasłynęła rolami w czołowych serialach : Wioletty Kubasińskiej w "Brzyduli", Zuzy w "Na wspólnej", Doroty Sztern w "Tylko Miłość", itd... Wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" zajmując szóste miejsce.
PAWEŁ DELĄG
Urodzony w Krakowie, polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Zwany "polskim Amantem". Prowadzi imprezy również po francusku i angielsku.
JAROSŁAW KUŹNIAR
Znakimity dziennikarz radiowy I telewizyjny. Od 6 stycznia 2007 do 27 sierpnia 2015 pracował w TVN24, gdzie był gospodarzem Poranka TVN24. W latach 2010–2011 prowadził też Rozmowę bardzo polityczną.Dwukrotnie został laureatem nagrody Wiktory – Wiktora 2008 zdobył w kategorii "Największe odkrycie telewizyjne", a Wiktora 2012 w kategorii "Prezenter telewizyjny". Ponadto jeszcze dwukrotnie był nominowany do tej nagrody – do Wiktora 2009 w kategorii "Najlepszy prezenter telewizyjny", a do Wiktora 2011 w kategorii "Najpopularniejszy prezenter telewizyjny".W 2009 otrzymał nagrodę MediaTory w kategorii "InicjaTOR". Został laureatem plebiscytu Telekamery 2015 w kategorii "Prezenter informacji". Był nominowany do nagrody Telekamery 2009 w kategorii "Informacje" i Telekamery 2014 w kategorii "Prezenter informacji".